טל: +86-139-1579-1813 דוא'ל: מנדי. w@zcsteelpipe.com
API 5CT P110 Casing Pipe - מפרטים, ציונים ומדריך יישומים
אתה נמצא כאן: בַּיִת » בלוגים » חדשות מוצר » API 5CT P110 Casing Pipe — מפרטים, ציונים ומדריך יישומים

API 5CT P110 Casing Pipe - מפרטים, ציונים ומדריך יישומים

צפיות: 0     מחבר: עורך האתר זמן פרסום: 2026-03-12 מקור: אֲתַר

לִשְׁאוֹל

כפתור שיתוף בפייסבוק
כפתור שיתוף בטוויטר
כפתור שיתוף קו
כפתור שיתוף wechat
כפתור שיתוף linkedin
כפתור שיתוף pinterest
כפתור שיתוף בוואטסאפ
שתף את כפתור השיתוף הזה

API 5CT P110 הוא דרגת מעטפת חוזק גבוה של סוס עבודה עבור בארות נפט וגז עמוקות בלחץ גבוה. בתפוקה מינימלית של 110,000 psi (758 MPa), הוא מספק את ההתנגדות לקריסה ולפריצות שדרגות רדודות יותר אינן יכולות להן - מה שהופך אותו לבחירה הסטנדרטית עבור מעטפת ביניים וייצור בבארות שבהן L80 או T95 נופלות בהכלת לחץ. הפשרה המגדירה שלו היא החוזק הזה: התשואה הגבוהה של P110 פוסלת אותו משירות חמוץ תחת NACE MR0175, מה שאומר שבחירה נכונה של הציון מההתחלה היא קריטית לתקינות הבאר.

ZC Steel Pipe מייצרת ומייצאת מעטפת וצינורות API 5CT P110 ל- PSL1 ו- PSL2, בגרסאות סטנדרטיות וקריסה גבוהה, עם תיעוד MTC מלא ותמיכה בבדיקה של צד שלישי. מדריך זה מכסה את המפרטים המכניים והכימיים של P110, כיצד הוא משתווה ל-T95 ו-L80 לבחירת דרגות, גרסאות עם קריסה גבוהה, יישומי HPHT, ומה לחפש ב-MTR.

תוֹכֶן

  1. מה זה API 5CT P110?

  2. מאפיינים מכניים וכימיים

  3. P110 לעומת T95 מול L80 - השוואת ציונים

  4. P110 ושירות חמוץ

  5. גרסאות P110 High Collapse (HC).

  6. PSL1 לעומת PSL2 עבור P110

  7. יישומי HPHT

  8. חיבורים למארז P110

  9. מה לבדוק ב-P110 MTR

  10. שאלות נפוצות

1. מהו API 5CT P110?

API 5CT P110 הוא דרגת מעטפת וצינורות המוגדרת במפרט API 5CT / ISO 11960. לקידומת 'P' אין משמעות מתכתית ישירה - היא פשוט ייעוד ה-API עבור שכבת תפוקה זו. ה-'110' מתייחס לרצפת חוזק התשואה המינימלית של 110,000 psi.

API 5CT P110 — Core IDENTITY חוזק תפוקה מינימלי: 758 MPa (110,000 psi) · חוזק תפוקה מקסימלי: 965 MPa (140,000 psi) · חוזק מתיחה מינימלי: 862 MPa (125,000 psi) · מגבלת קשיות: 5CT · קשיות טיפול: 5CT שירות חמוץ: לא מתאים לפי תקן NACE MR0175 · תקן: API 5CT / ISO 11960

שלושה מאפיינים מגדירים את מיקומו של P110 בסולם כיתה OCTG:

  • תפוקה מינימלית גבוהה (758 MPa):  מספקת עמידות מעולה לקריסה וקיבולת התפרצות עבור בארות עמוקות בלחץ גבוה - הסיבה העיקרית לכך שהמהנדסים מציינים זאת על L80 או T95

  • אין תקרת קשיות:  בניגוד ל-L80 (23 HRC מקסימום) ו-T95 (25.4 HRC מקסימום), ל-P110 אין מגבלת קשיות שצוינה API - מה שמאפשר את החוזק הגבוה אך מסיר את תאימות NACE MR0175

  • שאלות ותשובות חובה:  נדרש טיפול בחום לכיבוי ולטמפרור כדי להשיג ולשלוט ברצועת התפוקה של 758–965 MPa; אין טיפול בחום חלופי מותר

ראה גם: מהן הציונים של צינור OCTG? → | הבנת דרגות פלדה למארזים וצינורות →

2. מאפיינים מכניים וכימיים

2.1 מאפיינים מכניים (API 5CT)

נכס שווי
חוזק תנובה מינימלי 758 MPa (110,000 psi)
חוזק תנובה מקסימלי 965 MPa (140,000 psi)
חוזק מתיחה מינימלי 862 MPa (125,000 psi)
גבול קשיות לא מצוין ב-API 5CT
טיפול בחום מרווה ומזג (חובה)
התארכות מינימלית (מד 2') ≥ 0.5% לכל נוסחת API 5CT
Charpy impact (PSL2) לפי API 5CT טבלה C.36 / SR2 אם צוין

2.2 הרכב כימי (API 5CT - P110 טיפוסי)

אלמנט מקסימום % הערות
פחמן (C) 0.35 C נמוך יותר המועדף על ידי חלק מהמפרטים של IOC לריתוך
מנגן (Mn) 1.90 Mn גבוה יותר בכמה כימיות טחנה עבור התקשות
סיליקון (Si) 0.45 מסיר חמצון
זרחן (P) 0.030 מגבלות הדוקות יותר (0.020) לעתים קרובות במפרטי החברה
גופרית (S) 0.030 מגבלות נוקשות יותר (0.010) לעתים קרובות במפרטי החברה
שווה ערך פחמן (CE) משתנה לפי מפרט לעתים קרובות ≤ 0.43 במפרטי הפרויקט

הערה: API 5CT אינו מציין כימיה מלאה עבור P110 - רק C, Mn, Si, P ו-S מקסימום. מפרטי פרויקט בינלאומיים רבים מוסיפים דרישות למגבלות Cr, Mo, Ni, V ו-CE מעבר למינימום ה-API.

2.3 מידות סטנדרטיות

OD (אינץ') OD (mm) טווח משקל נפוץ (lb/ft) יישום אופייני
4½' 114.3 9.50 – 15.10 צינורות, מעטפת ייצור קטנה
5' 127.0 11.50 – 18.00 מעטפת ייצור, בארות עמוקות
5½' 139.7 14.00 – 23.00 מעטפת ייצור - גודל P110 הנפוץ ביותר
7' 177.8 17.00 – 38.00 מעטפת ביניים וייצור
7⅝' 193.7 24.00 – 45.30 מעטפת ביניים, בארות עמוקות
9⅝' 244.5 32.30 – 58.40 מעטפת ביניים
10¾' 273.1 32.75 – 65.70 משטח ומעטפת ביניים
13⅜' 339.7 48.00 – 72.00 מעטפת פני השטח, בארות קידוח גדולות



3. P110 לעומת T95 מול L80 - השוואת ציונים

שלושת דרגות ה-OCTG המושוות ביותר בטווח 80-110 ksi הן L80, T95 ו-P110. הבחירה ביניהם מונעת על ידי שני משתנים בלתי תלויים: חוזק תפוקה נדרש (נקבע על ידי עומסי קריסה/התפרצות) וסביבת H₂S (נקבע על ידי כימיה של המאגר).

נכס L80-1 T95 P110
חוזק תפוקה מינימלי 552 MPa (80 ksi) 655 MPa (95 ksi) 758 MPa (110 ksi)
חוזק תפוקה מקסימלי 655 MPa (95 ksi) 758 MPa (110 ksi) 965 MPa (140 ksi)
קשיות מקסימלית 23 HRC 25.4 HRC לא צוין
טיפול בחום Q&T חובה Q&T חובה Q&T חובה
שירות חמוץ (H₂S) כן - חמוץ עדין כן - חמוץ בינוני לא מתאים
תואם ל-NACE MR0175 כֵּן כן (עם הסמכה) לֹא
התנגדות להתמוטטות קו בסיס יותר טוב מ-L80 הטוב מבין השלושה
עלות יחסית הכי נמוך בֵּינוֹנִי גבוה יותר - פרמיית תשואה
עומק באר אופייני < 3,500 מ' 2,500–5,000 מ' 3,000 מ'+ / HPHT

בחר L80 כאשר...

באר מכיל:   H₂S (שירות חמוץ)
עומק:   רדוד עד בינוני
עומס כיווץ:   בתוך קיבולת 80 ksi
עדיפות:   תאימות ל-NACE + עלות

בחר T95 כאשר...

באר מכיל:   H₂S בינוני + לחץ גבוה יותר
עומק:   בינוני עד עמוק
עומס כיווץ:   עולה על קיבולת L80
עדיפות:   שירות חמוץ + יותר חוזק

בחר P110 כאשר...

באר מכיל:   אין H₂S משמעותי (מתוק)
עומק:   עמוק עד עמוק במיוחד
עומס כיווץ:   דורש קיבולת של 110 ksi
עדיפות:   חוזק מרבי

השוואה מלאה: P110 לעומת L80: מלכודות תפוקה וספי כשל בעיצוב מעטפת →

4. P110 ושירות חמוץ

P110 אסור בבארות שירות חמוצות תחת NACE MR0175 / ISO 15156. זהו אחד מכללי בחירת הציונים החשובים ביותר ב-OCTG - ואחד המקורות הנפוצים ביותר לכשלים בתקינות באר כאשר מתעלמים מהם או מעובדים עליהם.

נקודת הנדסה קריטית - P110 אסורה בשירות H₂S NACE MR0175 / ISO 15156-2 מגביל צינורות פחמן וסגסוגת פלדה נמוכה בשירות חמוץ לקשיות מרבית של 22 HRC (250 HV10). P110, עם תפוקה מינימלית של 758 MPa וללא תקרת קשיות, יפיק באופן שגרתי ערכי קשיות הרבה מעל סף זה. פלדות בעלות חוזק גבוה מעל גבולות ה-NACE רגישות לפיצוח מתח גופרתי (SSC) - מנגנון שבר שביר שעלול לגרום לכשל מהיר וקטסטרופלי בסביבות H₂S ללא אזהרה רקיעה. אל תחליף P110 ב-T95 או C110 בבארות חמוצות ללא קשר לעלות או לחצי זמינות.

מסלול ההסלמה הנכון עבור בארות עם לחץ גבוה וגם עם H₂S הוא:

  • חמוץ קל, לחץ בינוני:  L80-1 PSL2 + SR16 (HIC)

  • חמוץ בינוני, לחץ גבוה:  T95 PSL2 עם הסמכת NACE

  • חמוץ חמור, לחץ גבוה:  C110 או Q125 - שניהם תוכננו במיוחד עבור מעטפת השירות החמוצה בלחץ גבוה שלא P110 או T95 יכולים לכסות

קָשׁוּר: L80 לעומת N80 מול T95: איזו כיתה עבור בארות שירות חמוץ? → | API 5CT לעומת NACE MR0175: The Hardness Trap Explained →

5. גרסאות P110 High Collapse (HC).

ההתנגדות הסטנדרטית לקריסה P110 מחושבת באמצעות נוסחת API 5C3, אשר מניחה סובלנות ממדים במקרה הגרוע ביותר עבור עובי דופן וסגלגלות. בפועל, לצינור P110 עשוי היטב תהיה עמידות ממשית לקריסה גבוהה משמעותית ממה שנוסחת ה-API חוזה - אבל סובלנות API סטנדרטית מונעת מהמהנדסים להשתמש בקיבולת הנוספת הזו בתכנון המעטפת שלהם.

P110 High Collapse (P110 HC) מטפל בזה ישירות: הוא מיוצר לסובלנות מימדית הדוקה יותר, במיוחד אקסצנטריות של עובי דופן (בדרך כלל ≤ 10% לעומת הסטנדרטי 12.5%) וסגלגלות (בדרך כלל ≤ 0.5% לעומת 1.0% עבור צינור רגיל). העמעומים הדוקים יותר מאפשרים לדירוג קריסת העיצוב לעלות ב-15-30% על פני P110 סטנדרטי באותו גודל ומשקל - מבלי להגדיל את עובי הקיר או לשנות את הדרגה.

תובנה הנדסית - כאשר HC שווה את הפרימיום פרמיית ה-P110 HC (בדרך כלל 8-15% על פני P110 הסטנדרטי) משתלמת במהירות בתכנון של מעטפת HPHT ומים עמוקים. האלטרנטיבה - לעלות לתקן קיר כבד יותר P110 כדי להגיע לאותו דירוג קריסה - עולה יותר במשקל החומר, מגדילה את עומסי הריצה ומוסיפה נפח שקעים שיש למלט. עבור קטעים קריטיים מתחת ל-3,000 מ' TVD, ציוני HC הם לרוב הפתרון החסכוני יותר ברמת המערכת. לִרְאוֹת:  P110 HC: מדוע בקרות סגלגלות של 0.5% חשובות יותר מחוזק התשואה →
הערת רכש - HC אינו מתוקנן על פני מפעלים

אין מפרט API יחיד עבור 'High Collapse' - כל מפעל וכל מפרט של חברה מגדירים סובלנות HC בצורה מעט שונה. בעת רכישת P110 HC, בקש תמיד את טבלת הסובלנות הספציפית ל-HC של הטחנה, אמת אותה מול מודל הקריסה של תוכנת עיצוב המעטפת שלך, ואשר כי המפקח של הצד השלישי בודק את הסגלגלות והאקסצנטריות של WT למפרט HC, ולא לסובלנות ה-API הסטנדרטית. הזמנה P110 HC שהתקבלה כנגד סובלנות ממדי API סטנדרטיים אינה מספקת שיפור קריסה.

כדי לבדוק את דירוג הקריסה של P110 בעומק ההגדרה שלך, הפעל אותו דרך שלנו מחשבון לחץ קריסה.

6. PSL1 לעומת PSL2 עבור P110

דרישה P110 PSL1 P110 PSL2
NDE של גוף הצינור לא חובה חובה - UT או EMI באורך מלא
NDE של קצוות הצינור לא חובה חובה - UT של אזורי קצה
סובלנות מידות API רגיל צמוד יותר - OD, WT, ישרות
יכולת מעקב מספר חום חום מלא + מספר צינור
השפעת צ'ארפי לא חובה חובה לפי טבלה ג.36
שימוש אופייני בארות מתוקות בעומק בינוני פרויקטים Deep, HPHT, IOC

עבור יישומי עומק ו-HPHT - המייצגים את רוב השימוש ב-P110 - PSL2 הוא המינימום המעשי. רוב מפרטי הפרויקט של IOC דורשים PSL2 עבור כל P110, ורבים מוסיפים דרישות משלימות לבדיקת Charpy בטמפרטורה נמוכה (SR2) וסקרי קשיות נוספים.

7. יישומי HPHT

בארות בטמפרטורה גבוהה בלחץ גבוה (HPHT) - מוגדרות בדרך כלל כלחץ ראש באר מעל 690 בר (10,000 psi) וטמפרטורת חור תחתית מעל 150°C (302°F) - מייצגות את סביבת היישום העיקרית של P110. בבארות אלו, עומסי קריסה והתפרצות יכולים לעלות על הקיבולת של כל OCTG בדרגה נמוכה יותר, ו-P110 הוא לרוב הדרגה המינימלית שיכולה להשיג את מקדמי הבטיחות התכנון הנדרשים.

שיקולים מרכזיים בעת ציון P110 עבור בארות HPHT:

  • הפחתה תרמית:  חוזק התפוקה P110 יורד בטמפרטורות גבוהות - בדרך כלל הפחתה של 5-8% ב-150 מעלות צלזיוס לעומת הסביבה. עיצובי מעטפת HPHT חייבים להחיל גורם הפחתת טמפרטורה על התשואה הנומינלית, מה שיכול לדחוף את העיצוב לאחור לכיוון שדורש דרגות HC או קיר כבד יותר

  • עומסי מחזור תרמיים:  בארות HPHT עם הפרשי טמפרטורה גדולים במהלך ייצור לעומת סגירה מייצרות עומסים תרמיים ציריים משמעותיים במיתר המעטפת - יש לדרג את החיבור עבור עומסי הציריה, הכיפוף והלחץ המשולבים, לא רק לפיצוץ וקריסה

  • שלמות מלט:  קיבולת קריסה גבוהה ב-P110 מתממשת במלואה רק עם מלט מוכשר מאחורי הצינור - P110 לא נתמך בריק מלט ארוך עדיין עלול להיכשל בקריסה אם החלל עולה בקנה אחד עם עומק עומס הקריסה המרבי

קָשׁוּר: מגבלות API 5C5 CAL IV ומצבי כשל בשדה בחיבורי HPHT OCTG → | 5 גורמים קריטיים לציון חיבורי פרימיום וכיסוי גבוה ←

8. חיבורים למארז P110

סוג חיבור התאמה ל-P110 יישום טיפוסיות הערות
שרשור קצר (STC) לא מומלץ לא אופייני ל-P110 יעילות מתיחה נמוכה מדי עבור מיתרי P110 עמוקים
חוט ארוך (LTC) מוּגבָּל מעטפת משטח בלבד לא מתאים ליישומים HPHT או עמוקים
חוט תמיכה (BTC) לְמַתֵן מעטפת ביניים, עומק בינוני מקובל עבור יישומים שאינם HPHT P110
חיבור פרימיום נדרש עבור HPHT בארות עמוקות, HPHT, דרישות אטימות לגז חותם מתכת למתכת; מדורג במלואו לכוח גוף P110

עבור יישומי HPHT P110, חיבורי פרימיום אינם אופציונליים - הם דרישת עיצוב. חוטי API סטנדרטיים אינם יכולים לשמור על שלמות אטומה לגז תחת עומסי מחזור תרמית, צירי ולחץ משולבים בהשלמות HPHT עמוקות. חיבור הפרימיום אטום הגז של ZC Steel Pipe של ZC-2 מדורג לתפוקת גוף P110 מלאה ומוסמך לפי API 5C5 CAL III/IV.

קָשׁוּר: סוגי חיבור למארז וצינורות → | חיבורי פרימיום לעומת BTC סטנדרטי: מתי ההשקעה שווה את זה? → | הבנת מעטפת חוט חיזוק (BTC) →

9. מה לבדוק ב-P110 MTR

דוח בדיקת מיל (MTR) הוא המסמך העיקרי לאימות תאימות P110. עבור הזמנת P110 PSL2 רגילה, יש לבדוק את הדברים הבאים לפני קבלת כל משלוח:

פריט MTR מה לאמת למה זה חשוב
חוזק תשואה 758–965 MPa (110–140 ksi) - גם מינימום וגם מקסימום תפוקת יתר (מעל 965 MPa) היא אי התאמה; הצינור שביר מדי
חוזק מתיחה ≥ 862 MPa (125 ksi) מאשר שתהליך Q&T יצר מיקרו-מבנה נכון
קשיות (אם נבדק) רשום ערכים בפועל - ללא מגבלת API, אך שימו לב לערכים גבוהים בצורה יוצאת דופן קשיות גבוהה מדי (>32 HRC) אותות כיבוי יתר; סיכון שביר
תיעוד טיפול בחום אשר Q&T — דחה נרמל או רשומות N&T P110 דורש Q&T; HT אחר אינו יכול להשיג את רצועת התשואה בצורה מהימנה
הרכב כימי C ≤ 0.35%, S ≤ 0.030%, P ≤ 0.030% מינימום; בדוק מגבלת CE ספציפית לפרויקט S ו-P גבוהים מגבירים את הרגישות לנזק מימן ולשבר שביר
רשומות NDE (PSL2) אושרה סריקת גוף UT או EMI באורך מלא + אזור קצה UT PSL2 NDE הוא חובה - היעדרות פירושה שהצינור הוא PSL1 ללא קשר לתווית
Charpy impact (PSL2) ערכים, טמפרטורה וגודל דגימה לעומת מפרט הפרויקט שלך מאשר קשיחות בטמפרטורת עבודה - קריטי עבור סביבות קרות
דוח ממדים OD, WT, ישרות לפי API 5CT; עבור HC: אקסצנטריות וסגלגלות WT דירוג קריסת HC תקף רק אם אכן התקיימו סובלנות ממדי HC
הערת רכש - תפוקת יתר P110 היא בעיה אמיתית התשואה המקסימלית של P110 היא 965 MPa (140 ksi) היא גבול קשה, לא קו מנחה. חומר העולה על תפוקה של 140 ksi אינו תואם מבחינה טכנית ויש לדחות אותו - לא בגלל שהוא 'חזק מדי' במובן נאיבי, אלא בגלל שברמות תפוקה אלו, קשיחות השבר של הפלדה ועמידות ה-SSC מתדרדרים באופן משמעותי. תפוקת יתר P110 היא מצב כשל מתועד במיתרי מעטפת עמוקים, במיוחד באיפור חיבורים שבהם ריכוזי המתח הם הגבוהים ביותר. בדוק תמיד את מגבלת התשואה העליונה ב-MTR, לא רק את המינימום. לִרְאוֹת:  תאימות P110: קשיות API 5CT, טיפול בחום ואימות MTR →

10. שאלות נפוצות

מהו צינור מעטפת API 5CT P110?

API 5CT P110 הוא דרגת מעטפת וצינורות בעלת חוזק גבוה עם חוזק תפוקה מינימלי של 758 MPa (110,000 psi) ותשואה מקסימלית של 965 MPa (140,000 psi). מיוצר באופן בלעדי על ידי טיפול בחום להרווה ולטמפרור, הוא הבחירה הסטנדרטית עבור בארות מתוקות עמוקות בלחץ גבוה שבהן דרגות נמוכות יותר אינן יכולות לספק עמידות מספקת לקריסה או להתפרצות. ל-P110 אין מגבלת קשיות שצוינה ב-API ואינו מתאים לשירות חמוץ H₂S.

האם ניתן להשתמש ב-P110 בשירות חמוץ (בארות H₂S)?

מס' P110 אינו מתאים לשירות חמוץ תחת NACE MR0175 / ISO 15156. חוזק התפוקה הגבוה שלו מייצר ערכי קשיות העולים על גבול ה-NACE עבור צינורות פלדת פחמן, מה שהופך אותו לרגיש לפיצוח מתח גופרתי (SSC) בסביבות H₂S. עבור בארות הדורשות גם עמידות בלחץ גבוה וגם תאימות H₂S, יש לציין במקום זאת T95 (חמוץ בינוני) או C110/Q125 (חמוץ חמור, לחץ גבוה).

מה ההבדל בין P110 ל-T95?

ל-T95 יש תפוקה מינימלית נמוכה יותר (655 MPa / 95 ksi) עם תפוקה מקסימלית מבוקרת ומגבלת קשיות חובה של 25.4 HRC, מה שהופך אותו לתואם ל-NACE MR0175 לשירות חמוץ בינוני. ל-P110 תפוקה מינימלית גבוהה יותר (758 MPa / 110 ksi) ללא מגבלת קשיות - נותן ביצועי קריסה ופריצות מעולים בבארות מתוקות עמוקות, אך פוסל אותו משירות H₂S. הבחירה מונעת על ידי נוכחות של H₂S והכלת הלחץ הנדרשת.

מהו מעטפת P110 High Collapse (HC)?

P110 HC מיוצר לסובלנות מימדית הדוקה יותר - במיוחד אקסצנטריות של עובי דופן (≤ 10%) וסגלגלות צינור (≤ 0.5%) - המאפשרות למהנדסים להשתמש בדירוג תכנון קריסה גבוה יותר מאשר הנוסחה הסטנדרטית של API 5C3 שמתירה לאותו גודל ומשקל צינור. P110 HC מצוין עבור בארות מים עמוקים ובארות HPHT שבהן עומס הקריסה שולט בתכנון המעטפת. ייעוד ה-HC אינו סטנדרטי על פני טחנות - ודא תמיד את הטלרנסים הספציפיים מול דגם עיצוב המעטפת שלך.

באילו חיבורים משתמשים עם מעטפת P110?

מעטפת P110 זמינה עם חיבורי BTC, LTC, STC ופרימיום. עבור יישומי HPHT ויישומי באר עמוק - מקרה השימוש העיקרי עבור P110 - נדרשים חיבורי אטם מתכת למתכת מובחרים. חוטי API סטנדרטיים אינם יכולים לשמור באופן מהימן על שלמות אטומה לגז תחת עומסי רכיבה משולבים בלחץ, צירי ותרמי בסביבות אלו. BTC מקובל עבור יישומי P110 בעומק בינוני שאינם HPHT.

באילו גדלים מגיע מעטפת P110?

מעטפת P110 זמינה בכל הגדלים הסטנדרטיים של API 5CT מ-4½' (114.3 מ'מ) עד 20' (508 מ'מ) OD. הגדלים הנפוצים ביותר עבור מיתרי ייצור ומיתרים ביניים הם 5½', 7', 9⅝', ו-13⅜'. עובי הדופן נע בין כ-5.21 מ'מ למעל 20 מ'מ בהתאם לגודל ומשקל נומינלי לרגל.

מקור API 5CT P110 Casing Pipe מ-ZC Steel Pipe

ZC Steel Pipe מייצרת ומייצאת מעטפת וצינורות API 5CT P110 ל- PSL1 ו- PSL2, בגרסאות סטנדרטיות ובגרסאות גבוהות. אנו מספקים פרויקטים של OCTG ברחבי אפריקה, המזרח התיכון ודרום אמריקה עם תיעוד MTC מלא, בדיקת צד שלישי ותמיכה טכנית בבחירת דרג וחיבור.

זמין עם חיבורי BTC, LTC ופרימיום, כולל חיבור פרימיום אטום לגז ZC-2, מדורג לתפוקת גוף P110 מלאה ומוסמכים לפי API 5C5. עובי דופן מותאמים אישית, חבילות סובלנות ל-HC ודרישות משלימות (SR2 Charpy, סקר קשיות SR13) זמינים על בסיס הזמנה לייצור.

 מנדי. w@zcsteelpipe.com
WhatsApp: +86-139-1579-1813

← בקש הצעת מחיר


לְהִתְקַשֵׁר

קישורים מהירים

תְמִיכָה

קטגוריית מוצרים

צור קשר

הוסף: מס' 42, קבוצה 8, כפר Huangke, רחוב Sunzhuang,
תא העיר Hai'an/WhatsApp: +86 139-1579-1813
אֶלֶקטרוֹנִי:  מנדי. w@zcsteelpipe.com
השאר הודעה
צור קשר
זכויות יוצרים © 2024 Zhencheng Steel Co., Ltd. כֹּל הַזְכוּיוֹת שְׁמוּרוֹת. נתמך על ידי leadong.com