Tel: +86-139-1579-1813 E-mail: mandy. w@zcsteelpipe.com
Pochopení délkových specifikací olejového pláště
Nacházíte se zde: Domov » Blogy » Novinky o produktech » Porozumění délkovým specifikacím olejového pláště

Pochopení délkových specifikací olejového pláště

Zobrazení: 0     Autor: Editor webu Čas publikování: 2024-01-01 Původ: místo

Zeptejte se

tlačítko sdílení na facebooku
tlačítko sdílení na twitteru
tlačítko sdílení linky
tlačítko sdílení wechat
tlačítko sdílení linkedin
tlačítko sdílení na pinterestu
tlačítko sdílení whatsapp
sdílet toto tlačítko sdílení

RYCHLÉ DEFINICE

API 5CT definuje tři standardní rozsahy délek pro olejové pouzdro a potrubí: rozsah 1 (16-25 stop / 4,88-7,62 m), rozsah 2 (25-34 stop / 7,62-10,36 m) a rozsah 3 (34-48 stop / 10,36-14,63 m). Range 2 je průmyslový standard, který vyvažuje efektivitu manipulace se sníženým počtem připojení. Realita v terénu se však výrazně liší od specifikací API – pochopení propasti mezi 'standardem knihy' a 'standardem v terénu' je rozhodující pro přesnost záznamu, úspěšnost cementování a provozní bezpečnost.

Specifikace délky pláště a trubek přímo s dopadem na účinnost vrtání, počet připojení a celkovou ekonomiku studní. Specifikace API 5CT stanovuje tři standardní rozsahy délek, ale odchylky v každém rozsahu – v kombinaci s polní logistikou, dodržováním přepravních předpisů a provozními omezeními – vytváří specifická rizika, se kterými musí vrtní inženýři počítat. Tato příručka pokrývá jak technické specifikace, tak praxi v oblasti řízení délky skříně.

API 5CT Standard vs Field Reality

Zatímco API 5CT definuje široké povolené rozsahy pro délky pouzdra, dodávka v terénu je výrazně užší. Vrtací inženýři často plánují na základě teoretických průměrů, ale koordinátoři logistiky a dohlížitelé souprav musí řídit fyzickou trubku, která přichází na stojan. Pochopení rozdílu mezi 'Book Standard' a 'Field Standard' je rozhodující pro přesné výsledky a efektivní rychlost běhu.

SPECIFIKACE API 5CT VS TERÉNNÍ STANDARD
Rozsah Specifikace API 5CT Standardní (typické) Primární provozní riziko Frekvence použití
Rozsah 1 16,0 – 25,0 stop
(4,88 – 7,62 m)
18 – 22 stop
(5,49 – 6,71 m)
Pomalý chod:  Zvyšuje počet připojení o 50 % oproti R2, zdvojnásobuje potenciální únikové cesty ~15 % trhu
Rozsah 2 25,0 – 34,0 stop
(7,62 – 10,36 m)
27 – 30 stop
(8,23 – 9,14 m)
Tally Drift:  Spoléhání se na „průměr 30 stop“ způsobuje kumulativní chyby na hlubokých strunách ~70 % trhu
Rozsah 3 34,0 – 48,0 stop
(10,36 – 14,63 m)
38 – 45 stop
(11,58 – 13,72 m)
Logistika:  Nepovolené převisy přívěsu a strukturální vybočení během vyzvednutí do V-dveře ~15 % trhu
Technical Clarifier: Proč API umožňuje tak široké odchylky?

Výrobní proces bezešvých trubek zahrnuje rotační propichování a prodlužování, které přirozeně vytváří různé délky. Vyžadování přesných délek (např. přesně 40,0 stop) by vyžadovalo řezání a plýtvání ušlechtilou ocelí, což výrazně zvyšuje náklady na spoj. Systém 'Range' umožňuje mlýnům maximalizovat výnos a zároveň poskytuje operátorům použitelné segmenty.

Běžné otázky o délce pouzdra

Jaký je rozdíl mezi krytem Range 1, Range 2 a Range 3?

Rozsah 1 (16-25 stop) se používá pro mělké studny a snadnou manipulaci, s lehčími jednotlivými spoji, které nevyžadují těžké vybavení. Rozsah 2 (25-34 ft) je nejběžnější, vyvažuje efektivitu manipulace s menším počtem připojení na hloubku vrtu – typické vrtné soupravy to zvládnou bez specializovaného vybavení. Rozsah 3 (34–48 stop) minimalizuje připojení u hlubokých vrtů, ale vyžaduje specializované manipulační zařízení (silnější kleště, delší stojany na trubky, těžší výtahy) a vytváří značné problémy při přepravě a manipulaci známé jako 'problém s nudlemi'.

Proč je rozsah 2 nejčastěji používanou délkou?

Rozsah 2 (25-34 stop, průměr ~30 stop) poskytuje optimální rovnováhu mezi efektivitou manipulace, přepravní logistikou a snížením počtu spojení. Hodí se na standardní stojany na potrubí (typicky 30-40 stop), zkracuje dobu přípravy o 30-40 % ve srovnání s řadou 1 a lze ji zvládnout bez speciálního vybavení potřebného pro řadu 3. Kromě toho jsou předpisy pro nákladní dopravu a rozměry přepravních kontejnerů optimalizovány pro délky řady 2.

Proč selhávají předpoklady o průměrné délce ve výpočtech tras pro boty?

Vrtací inženýři obvykle navrhují botovou dráhu (vzdálenost mezi plovákovým límcem a plovoucí botkou) tak, aby byla zhruba 80 stop, aby zachytila ​​kontaminovaný cement. Pokud předpokládáte, že dva spoje pláště R3 se budou rovnat 84 stopám (na základě průměru 42 stop), ale posádka soupravy vybere dva spoje na spodním konci tolerance (např. 34 stop každý), skutečná dráha boty je pouze 68 stop. Zátka stěrače narazí na límec o 16 stop dříve, než bylo vypočteno, a potenciálně tak zůstane mokrý cement mimo botu.  Pravidlo kmenových znalostí:  Nikdy nepoužívejte průměry pro stopu boty – fyzicky změřte páskou spodní tři klouby.

Jak délka spojky ovlivňuje celkovou instalovanou délku?

Každé závitové spojení přidá přibližně 8-12 palců k celkové délce řetězce v závislosti na typu spojení: STC (Short Thread Coupling) přidá ~8 palců, LTC (Long Thread Coupling) přidá ~10 palců a BTC (Buttress Thread Coupling) přidá ~12 palců. Pro vrt o délce 10 000 stop s rozsahem 2 (průměrně 30 stop na spoj) byste měli přibližně 333 spojení, k celkové délce struny byste přidali 250-333 stop. To musí být zohledněno ve výpočtech hloubky a umístění povrchového vybavení.

Jaká je maximální povolená tolerance pro spojky API 5CT Pup?

API 5CT umožňuje délkovou toleranci ±3 palce pro klouby mláďat, které jsou 2 stopy a delší. Toto je kritický faktor, když výpočty mezery vyžadují přesnost (např. přistání závěsu). Inženýři by měli mláďata měřit na stojanu, spíše než důvěřovat délce šablony.

Lze pouzdro Range 3 použít při směrovém vrtání s vysokými doglegy?

Použití pouzdra Range 3 v jamkách s vysokou závažností dogleg (DLS) je riskantní. Zatímco je trubka ohebná, její délka zvyšuje riziko kontaktu tělesa trubky se stěnou vrtu mezi stabilizátory, což vede k rozdílnému slepení. Rozsah 2 je obecně preferován v sekcích s vysokým DLS, aby se umožnila lepší centralizace a snadnější provoz.

Jak ovlivní délka pouzdra monitorování krouticího momentu spojení?

Délka sama o sobě nemění hodnotu točivého momentu, ale 'kolísání' rozsahu 3 může způsobit, že počítač monitorující graf točivého momentu-otočení zaregistruje falešné body 'rameno'. Pokud se potrubí během sestavení kývá, graf točivého momentu se stává nepravidelným. Pro přesné sledování točivého momentu je nezbytná stabilizace potrubí.

Jak spočítám, kolik spár potřebuji pro studnu?

Vydělte celkovou naměřenou hloubku průměrnou délkou potrubí pro vámi zvolený rozsah a poté přidejte 10-15 % bezpečnostní zásoby. Příklad: Pro studnu 8 000 stop s použitím Rozsahu 2 (předpokládejte průměr 30 stop): 8 000 ÷ 30 = 267 spojů. Přidejte 27 bezpečnostních zásob (10%) = ~300 spojů celkem. Vždy zohledněte přírůstky spojky k celkové délce a ověřte výpočty pomocí softwaru pro návrh řetězců. Objednejte si celou sadu štěňatových kloubů (2, 4, 6, 8, 10, 12 stop) pro nastavení hloubky.

Pouzdro Range 1 (16–25 stop / 4,88–7,62 m)

Rozsah 1 představuje nejkratší standardní délku pouzdra, optimalizovanou pro provozy, kde je hlavním zájmem snadná manipulace a omezení vybavení.

Typické aplikace:

  • Shallow Wells:  Řetězce povrchového pláště (<3 000 stop), kde je počet připojení méně důležitý než snadná manipulace

  • Pracovní operace:  Snadnější manipulace s menšími jeřáby a pracovními soupravami

  • Těsná místa:  Vrtací podložky s omezeným prostorem stojanu na trubky nebo dosahem jeřábu

  • Sekce s vysokou tvrdostí:  Tam, kde by delší tuhá trubka trpěla únavou namáháním ohybem

výhody:

  • Lehčí jednotlivé klouby (typicky 600–1 200 lb oproti 1 000–2 000+ lb pro delší vzdálenosti)

  • Snížené požadavky na vybavení (menší výtahy, lehčí kleště)

  • Snazší ruční manipulace při bodání a líčení

  • Žádné speciální požadavky na přepravu

Nevýhody:

  • O 40–50 % více připojení na hloubku (v porovnání s rozsahem 2), zvýšení rizika úniku a NPT (neproduktivní doba)

  • Vyšší spotřeba závitové směsi a doba kontroly

  • Delší doba provozu (více připojení k doplnění)

  • Zdvojnásobuje potenciální únikové cesty ve srovnání s řadou 3

Pouzdro Range 2 (25–34 stop / 7,62–10,36 m)

Řada 2 je průmyslový standard, který představuje přibližně 70 % všech objednávek plášťů a hadic na celém světě. Tento rozsah poskytuje optimální kompromis mezi efektivitou manipulace a sníženým počtem připojení.

Typické aplikace:

  • Standardní vrtání:  Mezilehlé a produkční pouzdro pro vrty 5 000–15 000 stop

  • Většina hadicových řetězců:  Výrobní instalace hadic

  • Obecný účel:  Výchozí specifikace, pokud omezení specifická pro lokalitu nevyžadují alternativu

Proč dominuje Range 2:

  • Kompatibilita soupravy:  Hodí se na standardní 30-40 stop trubkové stojany bez úprav

  • Efektivita přepravy:  Odpovídá limitům délky nákladní dopravy (ve většině jurisdikcí max. 48 stop) s minimálním odpadem

  • Redukce připojení:  o 30-40 % méně připojení oproti rozsahu 1 pro stejnou hloubku

  • Manipulační vyvážení:  ovladatelné se standardním vybavením návazce (žádné speciální požadavky na vysokou zátěž)

  • Ekonomická optimalizace:  Nejnižší náklady na stopu při zohlednění doby manipulace, počtu připojení a požadavků na vybavení

Field Standard:  Většina výrobců cílí na 27-30 stop (průměr ~28-29 stop) v rámci specifikace Range 2 kvůli konzistenci. Spoléhání se na 'průměr 30 stop' pro výpočty sčítání však způsobuje kumulativní chyby na hlubokých řetězcích – vždy ověřte skutečné délky.

Technický čistič: Laser vs. Tape Tally

Automatizované laserové sčítání často chybně čte chrániče závitů jako součást celkové délky potrubí, což způsobuje chybu +2 palce na spoj. Na struně o délce 10 000 stop se toto hromadí do významných hloubkových nesrovnalostí (chyba 50+ stop). Vždy ověřte součásti sestavy spodního otvoru (BHA) pomocí ruční ocelové pásky.

Pouzdro Range 3 (34–48 stop / 10,36–14,63 m)

Rozsah 3 představuje nejdelší standardní specifikaci pouzdra, která se používá především pro hluboké vrty, kde minimalizace počtu připojení ospravedlňuje zvýšenou složitost manipulace. R3 však představuje pro pracovníky v terénu značné problémy, zejména pokud jde o dodržování přepravních předpisů a strukturální tuhost – obecně známé jako „problém s nudlemi“.

Typické aplikace:

  • Hluboké studny:  Studny přesahující 10 000 stop, kde se čas připojení stává kritickým

  • Pobřežní vrtání:  Plošinové plošiny s vysokými jeřáby a systémy pro manipulaci s potrubím pro velké zatížení

  • Critical Casing Strings:  Výrobní pažnice v HPHT vrtech, kde méně spojení zlepšuje integritu

výhody:

  • O 25–35 % méně připojení oproti rozsahu 2 pro stejnou hloubku

  • Snížená spotřeba nitěných směsí a doba kontroly

  • Nižší celkové riziko úniku (méně bodů potenciálních poruch)

  • Rychlejší provozní doba pro hluboké vrty (významné úspory NPT)

Nevýhody:

  • Vyžaduje těžká manipulační zařízení (silnější výtahy 50-100 tun, hydraulické kleště)

  • Delší stojany na trubky (45-55 stop), které mnoho pozemních vrtných souprav nemá

  • Těžší jednotlivé klouby (1 500-3 000+ liber), zvyšující únavu a riziko zranění

  • Přepravní omezení (často vyžaduje povolení nadměrné velikosti nebo specializovanou přepravu)

  • Problémy s tuhostí konstrukce během vyzvednutí ('problém s nudlemi')

Problém 'nudle': Strukturální tuhost a ochrana nití

Klouby řady 3 jsou známé jako 'nudle', protože postrádají tuhost při přechodu z V-dvířek na otočný stůl. Při nabírání 45 stop dlouhého spoje 9-5/8' pláště se trubka uprostřed výrazně prohýbá (prohýbá). Tento ohyb působí ohybovým momentem na závitový spoj před zahájením montáže.

Kritické riziko:  Pokud se konec čepu v důsledku tohoto prověšení vleče o podlahu soupravy nebo narazí na otočný stůl, může dojít ke zničení spouštěče nitě, což si vyžádá přeříznutí nebo odmítnutí spoje. Kvůli ohýbání pláště R3 během přepravy se plastové chrániče závitů často vyskakují – posádka musí zkontrolovat konce kolíků, zda nedošlo k poškození nárazem, když je trubka stále na kamionu.

Polní řešení: Zmírnění vzpěru R3

Skříň R3 by se nikdy neměla zvedat pomocí jednobodové tažné šňůry. Vyžaduje to dvoubodový sběrač (pomocí odkládacího stroje) nebo specializované tuhé rameno, aby se zachovala přímost a chránilo se spojení kolíku před poškozením nárazem. Navíc nakreslení přesné délky na ID (vnitřní průměr) konce čepu umožňuje vrtačce ověřit délku spoje z kabiny před vytvořením připojení, čímž se zabrání chybám při sčítání.

Logistika řady 3: Dodržování DOT a přepravní rizika

Standardní valníkový přívěs pro ropná pole má často 48 stop nebo 53 stop, ale přívěsy typu „hot shot“ mohou mít pouze 40 stop. Skříň R3 může dosáhnout délky až 48 stop. Naložením 45 stop dlouhého kloubu na přívěsu o délce 40 stop dojde k převisu 5 stop. Federální předpisy DOT přísně omezují zadní převis (typicky 4 stopy) a přední převis.

Bez 'Stretch Float' nebo 53 stop mají zásilky R3 často za následek:

  • Okamžité porušení DOT a pokuty

  • Odmítnutí jeřábníky kvůli nestabilitě těžiště během zvedání

  • Požadavek na nadrozměrná povolení a doprovodná vozidla (přičtení nákladů a zpoždění)

Selhání 'mokré boty': Chyby ve výpočtu stopy boty

Jednou z nejdražších poruch při operacích pláště je 'Mokrá bota', kde cement není správně přemístěn, což vede k poruše v místě pláště. To je často způsobeno odchylkami v délkách Range 3, které ovlivňují výpočet stopy boty.

Vrtací inženýři obvykle navrhují botovou dráhu (vzdálenost mezi plovákovým límcem a plovoucí botkou) tak, aby byla zhruba 80 stop, aby zachytila ​​kontaminovaný cement. Pokud technik předpokládá, že dva spoje pláště R3 se budou rovnat 84 stopám (na základě průměru 42 stop), ale posádka vrtné soupravy zvedne dva spoje na spodním konci tolerance (např. 34 stop každý), skutečná dráha boty je pouze 68 stop.

Důsledek:  Zátka stěrače narazí na límec o 16 stop dříve, než bylo vypočteno, což potenciálně zanechá vlhký cement mimo botu a ohrozí primární cementovou práci.

Nejlepší praxe v terénu:  Nikdy nepoužívejte průměry pro stopu bot. Fyzicky změřte spodní tři spoje, než je spustíte. Měření jasně označte na těle trubky, abyste zajistili, že vrtačka zná přesnou hloubku stopy botky.

Pup klouby a nastavení délky

Pup spoje jsou krátké části pouzdra nebo hadičky používané pro přesné ovládání hloubky. API 5CT specifikuje standardní délky kloubů mláďat: 2, 3, 4, 6, 8, 10 a 12 stop, s tolerancí ±3 palce.

STANDARDNÍ DÉLKY PUP KLOUBŮ
délky PUP kloubu Tolerance Typická aplikace
2 stopy (0,61 m) ±3 palce Jemné nastavení hloubky, rozpěrka spojky
3 stopy (0,91 m) ±3 palce Rozteč povrchového vybavení
4 stopy (1,22 m) ±3 palce Obecné nastavení hloubky
6 stop (1,83 m) ±3 palce Mírné nastavení, křížení rozteče nástrojů
8 stop (2,44 m) ±3 palce Větší přírůstky nastavení
10 stop (3,05 m) ±3 palce Úprava na blízkou plochu
12 stop (3,66 m) ±3 palce Umístění povrchových zařízení

Critical Field Insight:  Spojky (krátké délky pouzdra používané pro rozestupy) představují provozní rizika, když jsou 'shlukované'. Když se posádka vrtné soupravy pokusí přistát na závěsu naskládáním několika krátkých mláďat (např. 4', 6' a 10'), způsobí: (1) nahromaděné chyby v toleranci délky, (2) a (3) delší dobu sestavení, tři časy sestavení.  Inženýrským řešením je upřednostnit nejdelší dostupné mládě  (např. jedno 20' mládě) spíše než 'shluk' menších segmentů.

Průvodce výběrem délky

ROZHODNUTÍ PRO VÝBĚR ROZSAHU MATICE
Dobrá charakteristika Doporučený rozsah Zdůvodnění
Mělká studna (<3 000 stop) Rozsah 1 nebo Rozsah 2 Počet připojení méně kritický; prioritou je snadná manipulace
Standardní studna (3 000–10 000 stop) Rozsah 2 Optimální rovnováha všech faktorů
Hluboká studna (>10 000 stop) Rozsah 2 nebo Rozsah 3 Redukce připojení se stává cennou; schopnost soupravy závislá
Offshore platforma Rozsah 3 Vysoké jeřáby, k dispozici těžká technika; minimalizovat NPT
Workover/Completion Rozsah 1 Lehčí výbava, snadnější manipulace
Těsné umístění Rozsah 1 Omezený dosah jeřábu, malé stojany na trubky
High-Dogleg Directional Rozsah 1 nebo Rozsah 2 Vyhněte se riziku přilepení R3 a diferenciálu
HPHT / Critical String Rozsah 3 Minimalizovat body úniku, zlepšit integritu

Chcete-li změnit délku řady na hmotnost spoje pro přepravu a manipulaci, použijte naše vyhledávání velikosti a hmotnosti pouzdra.

Technické úvahy

Dopad počtu připojení

Pro vertikální vrt 10 000 stop:

  • Rozsah 1 (průměr 20 stop):  500 připojení × 15 minut každé = 125 hodin provozu

  • Rozsah 2 (průměr 30 stop):  333 připojení × 15 minut každé = 83 hodin provozu

  • Dosah 3 (průměr 40 stop):  250 připojení × 15 minut každé = 63 hodin provozu

Při sazbě 500 $/hodinu: Range 3 ušetří 31 000 $ oproti Range 1 pouze za provozní dobu. Range 3 však může vyžadovat upgrady vybavení v ceně 50 000-100 000 $, díky čemuž je Range 2 optimální pro většinu pozemních operací.

Přídavky délky spojky

Fyzická spojka přidává délku za tělo trubky:

  • STC (Short Thread Coupling):  Přidá ~8 palců na připojení

  • LTC (Long Thread Coupling):  Přidá ~10 palců na připojení

  • BTC (Buttress Thread Coupling):  Přidá ~12 palců na připojení

Pro 300 spojení s BTC: 300 × 12 palců = 3 600 palců = 300 stop celková délka spojky. Toto musí být započítáno do výpočtů naměřené hloubky versus skutečné vertikální hloubky.

Bezpečnost kritického pole: Co NEDĚLAT

  • NEPŘEPRAVUJTE  kryt Range 3 na 40ft přívěsech bez zajištění řádného převisu a označení; toto je zaručené porušení DOT.

  • NEPOČÍTAJTE  objemy vytlačených cementů na základě 'průměrných' délek spár; odchylka v R3 může zničit primární cementovou práci.

  • NEDOVOLTE  jednobodové nabírání pláště R3 bez nainstalovaných chráničů závitů; vychýlení způsobí, že čep narazí na rampu nebo otočný stůl.

  • NESMÍCHEJTE  rozsah 2 a rozsah 3 ve stejném počtu bez výslovného označení; to vytváří obrovský zmatek pro vrtače, pokud jde o celkovou hloubku výpletu.

  • NEPOUŽÍVEJTE  pouzdro Range 3, pokud podlaha plošiny nemá správné stabilizační zařízení; kolísání během líčení ohrozí přesnost monitorování točivého momentu.

  • NEDŮVĚŘUJTE  délkám šablony na spojích mláďat – změřte je na stojanu, než je zavedete do otvoru.

Protokol odmítnutí pole pro pouzdro řady 3

Pokud je kloub Range 3 odmítnut na podlaze soupravy (kvůli poškození závitu nebo problémům s posunem), jeho položení je provozně složité a nebezpečné kvůli jeho délce a flexibilitě.

Protokol osvědčených postupů:

  1. Driftujte plášť R3 na stojanu na potrubí  dříve, než se dostane na přehlídkové molo

  2. Zkontrolujte všechny konce kolíků na integritu chrániče závitu, dokud je trubka stále na vozíku

  3. Označte všechny podezřelé spoje barvou ve spreji pro sekundární kontrolu

  4. Jakmile je spoj R3 ve V-dvířkách, náklady na vyřazení (z hlediska doby montáže) se ztrojnásobí ve srovnání s Range 2

Výběr správných produktů

Pro zmírnění rizik spojených s odchylkami v délce pláště a integritou připojení je zásadní výběr správné třídy potrubí a typu připojení. Vysoce kvalitní výroba snižuje délkové odchylky a zajišťuje přísnější dodržování provozních norem.

  • Standardní vrtání:  Specifikujte Pouzdro a hadice API 5CT  v rozsahu 2 pro optimální vyvážení všech faktorů

  • Deep or Critical Wells:  Zvažte upgrade na Špičková připojení  v řadě 3 pro minimalizaci míst úniku, zajištění plynotěsného utěsnění při ohýbání a prodloužení doby provozu

  • Surface Transport:  Ověřte kompatibilitu s Bezešvé potrubí  pro připojení zařízení

Závěr

Pochopení specifikací délky pláště API 5CT – rozsah 1 (16–25 stop), rozsah 2 (25–34 stop) a rozsah 3 (34–48 stop) – je zásadní pro efektivní návrh studny a provoz v terénu, ale propast mezi „standardem knihy“ a „standardem v terénu“ vytváří specifická provozní rizika, která je třeba řídit.

Klíčové poznatky:

  • Range 2 dominuje (~70% využití), protože vyvažuje manipulaci, logistiku a redukci připojení

  • Nikdy nepoužívejte 'průměrné' délky pro kritické výpočty, jako je hloubka stopy boty – fyzicky změřte spodní tři klouby

  • Rozsah 3 vyžaduje specializovanou manipulaci (dvoubodový sběr, delší stojany, povolení DOT) a vytváří 'problém s nudlemi'

  • Laserové záznamy mohou akumulovat významné chyby – ověřte BHA pomocí ruční ocelové pásky

  • Upřednostněte jednotlivé dlouhé spoje mláďat před 'shluky' krátkých mláďat, abyste minimalizovali cesty úniku

Správný výběr délky – založený na hloubce vrtu, schopnosti vrtné soupravy, přepravní logistice a provozních omezeních – přímo ovlivňuje efektivitu vrtání, integritu spojení, úspěšnost cementování a celkovou cenu vrtu.


Kontaktujte nás

Rychlé odkazy

Podpora

Kategorie produktu

Kontaktujte nás

Přidat: č. 42, Skupina 8, Huangke Village, Sunzhuang Street, Hai'an City
Cell/WhatsApp: +86 139-1579-1813
Zanechat zprávu
Kontaktujte nás
Copyright © 2024 Zhencheng Steel Co., Ltd. Všechna práva vyhrazena. Podporováno leadong.com