Zobrazení: 0 Autor: Editor webu Čas publikování: 2025-01-09 Původ: místo
OCTG — Oil Country Tubular Goods — pokrývá plášť, potrubí a vrtné potrubí, které tvoří každý ropný a plynový vrt. Každá jeho noha je vyrobena v jakosti definované API 5CT, řídící specifikaci od American Petroleum Institute. Třída určuje mez kluzu, tepelné zpracování, limity tvrdosti a kriticky, zda lze trubku použít tam, kde je přítomen sirovodík (H2S).
Společnost ZC Steel Pipe vyrábí a vyváží trubky OCTG napříč celým sortimentem jakostí API 5CT — H40 až Q125 — v bezešvých i ERW formách pro použití na pláště a trubky. Tato příručka je pracovní referencí pro inženýry a manažery nákupu: co každá třída přináší, kde je specifikována a jak si mezi nimi vybrat.
API 5CT: Standard, který řídí třídy OCTG
Kompletní referenční tabulka
Rozdělení podle tříd
Sour Service Grades & H₂S Limits
Průvodce rozhodováním o výběru třídy
Typy připojení podle stupně
Rozsahy délek plášťů a hadic
Často kladené otázky
API 5CT organizuje třídy do čtyř úrovní specifikace produktu (PSL1 a PSL2), přičemž PSL2 přidává přísnější požadavky na chemické složení, konzistenci mechanických vlastností a NDE. Většina projektových specifikací pro kritické vrty – HPHT, kyselá služba, hlubinná voda – vyžaduje PSL2. Pro běžné stavby studní je standardem PSL1.
Každé označení třídy kóduje minimální mez kluzu třídy v tisících psi. P110 znamená minimální výtěžek 110 000 psi (758 MPa); L80 znamená minimální výtěžek 80 000 psi (552 MPa). Předpona písmene má další význam – omezený rozsah kluzu, typ tepelného zpracování nebo kategorie odolnosti proti korozi – vysvětlené v části pro jednotlivé třídy níže.
Níže uvedená tabulka zahrnuje všechny standardní třídy API 5CT. Hodnoty kluzu a tahu jsou v MPa (následují ekvivalenty psi). Pro tělo trubky platí limity tvrdosti. Stupně označené ✓ pod 'Sour' jsou schváleny pro službu H₂S podle NACE MR0175/ISO 15156.
| Stupeň | Minimální výtěžnost (MPa / ksi) | Maximální výtěžnost (MPa / ksi) | Minimální pevnost v tahu (MPa / ksi) | Maximální tvrdost | Tepelné zpracování | Jmenovitá | forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H40 | 276/40 | 552/80 | 414/60 | Bez omezení | Není vyžadováno žádné | Žádný | S, W |
| J55 | 379/55 | 552/80 | 517/75 | Bez omezení | Není vyžadováno žádné | Žádný | S, W |
| K55 | 379/55 | 552/80 | 655/95 | Žádný limit | Není vyžadováno žádné | Žádný | S, W |
| N80 typ 1 | 552/80 | 758/110 | 689/100 | Bez omezení | Normalizovaný nebo hotový za tepla | Žádný | S, W |
| N80Q | 552/80 | 758/110 | 689/100 | Bez omezení | Kalení a temperování (Q&T) | Žádný | S, W |
| L80 Typ 1 | 552/80 | 655/95 | 655/95 | 23 HRC / 241 HBW | Q&T povinné | Ano | S, W |
| L80 9Cr | 552/80 | 655/95 | 655/95 | 23 HRC / 241 HBW | Q&T povinné | Ano | Pouze S |
| L80 13Cr | 552/80 | 655/95 | 655/95 | 23 HRC / 241 HBW | Q&T povinné | Ano | Pouze S |
| C90 | 621/90 | 724/105 | 689/100 | 25,4 HRC / 255 HBW | Q&T povinné | Ano | Pouze S |
| T95 | 655/95 | 758/110 | 724/105 | 25,4 HRC / 255 HBW | Q&T povinné | Ano | Pouze S |
| P110 | 758/110 | 965/140 | 862/125 | Není určen žádný limit | Q&T povinné | Žádný | S, W |
| Q125 | 862/125 | 1034/150 | 931/135 | Žádný limit HRC; Typická 34 HRC | Q&T povinné | Žádný | Pouze S |
S = bezešvé; W = Svařované (ERW). Minimální výtěžnost/tah podle nejnovějšího vydání API 5CT. Limity tvrdosti jsou pro tělo trubky — limity tvrdosti spoje se liší. 'Žádný limit' pro kyselý sloupec znamená, že stupeň není schválen pro prostředí H₂S nad 0,05 psia.
H40 je třída API 5CT s nejnižší pevností a minimální výtěžností pouhých 276 MPa (40 000 psi). Není potřeba žádné zvláštní tepelné zpracování. Primárně se používá pro povrchové pláště v mělkých, nízkotlakých pobřežních vrtech – vodivé trubky v měkkých formacích, povrchové pláště, kde regulační požadavky stanovují spíše hloubku než návrh tlaku. H40 se zřídka vyskytuje ve specifikacích pro nákup čehokoli mimo povrchové řetězce; jeho cenová výhoda oproti J55 je na většině trhů marginální.
J55 a K55 sdílejí stejnou minimální mez kluzu (379 MPa / 55 000 psi), ale liší se minimální pevností v tahu: J55 vyžaduje 517 MPa (75 000 psi) a K55 vyžaduje 655 MPa (95 000 psi). Ani jedno nevyžaduje tepelné zpracování. J55 je celosvětově nejrozšířenější třída pro povrchové a střední pažnice v pobřežních vrtech při střední hloubce a tlaku. K55 je určen pro spojky a aplikace, kde je potřeba vyšší pevnost v tahu bez přechodu na N80. Ani jeden stupeň není kyselý.
N80 je nejrozšířenější vysokopevnostní třída API 5CT s minimální výtěžností 552 MPa (80 000 psi). Dodává se ve dvou podtypech — N80 Type 1 (N80-1) a N80Q — které sdílejí stejné požadavky na mechanické vlastnosti, ale liší se tepelným zpracováním:
N80-1: Normalizovaný nebo hotový. Není potřeba kalení a temperování. Úspornější, široce dostupné. Používá se pro většinu pláště N80 v běžných konstrukcích studní.
N80Q: Kalení a temperování. Konzistentnější mikrostruktura, lepší rozložení houževnatosti, přísnější kontrola tvrdosti. Specifikováno tam, kde záleží na stejnoměrnosti nebo kde středně kyselé podmínky vyžadují kontrolovanou tvrdost.
N80 není kyselý. Jeho široký rozsah průtažnosti (552–758 MPa / 80 000–110 000 psi) znamená, že tvrdost není kontrolována, což jej činí náchylným k praskání sulfidovým napětím v prostředí H2S. Úplný průvodce specifikací N80 →
L80 je nejdůležitější třída pro pochopení v rodině OCTG. Má stejnou minimální výtěžnost jako N80 (552 MPa / 80 000 psi), ale s omezenou maximální výtěžností (655 MPa / 95 000 psi) a povinným stropem tvrdosti 23 HRC (241 HBW). Kalení a temperování je povinné. Tyto kontroly jsou tím, co kvalifikuje L80 pro kyselý provoz podle NACE MR0175/ISO 15156 – omezené meze pevnosti a tvrdosti snižují náchylnost k praskání sulfidovým namáháním.
L80 se dodává ve třech metalurgických variantách:
L80 Typ 1: Uhlíková-manganová ocel. Standardní třída střívka pro kyselé služby pro prostředí se sladkým až středním obsahem H₂S. Bezešvé a svařované.
L80 9Cr: 9% chromová ocel. Vylepšená odolnost proti korozi CO₂ oproti typu 1. Pouze bezešvý. Používá se v prostředích bohatých na CO₂, kde by typ 1 nadměrně korodoval, ale ještě není vyžadováno plné 13Cr.
L80 13Cr: 13% chrom nerezová ocel. Vynikající odolnost vůči CO₂ a mírná H2S. Pouze bezproblémové. Výchozí třída potrubí pro mnoho ropných vrtů produkujících CO₂. Je dražší a vyžaduje specifický postup svařování pro sestavení spoje. Průvodce metalurgií L80-13Cr →
N80 vs L80 — úplné srovnání tříd →
C90 vyplňuje mezeru mezi L80 a T95 s rozsahem kluzu 621–724 MPa (90 000–105 000 psi) a limitem tvrdosti 25,4 HRC. Je to pouze bezproblémové, Q&T povinné a kyselé. C90 je méně běžně skladován než L80 a T95 a má tendenci být specifikován pro specifické konstrukce vrtů, kde je mez kluzu L80 nedostatečná, ale plná pevnost T95 není vyžadována.
T95 je nejpevnější třída API 5CT (Q125 není klasifikována jako kyselá), s rozsahem kluzu 655–758 MPa (95 000–110 000 psi) a limitem tvrdosti 25,4 HRC. Je to pouze bezproblémové, povinné Q&T a standardní cesta upgradu z L80 pro vrty, kde je přítomen H₂S, ale návrhový tlak překračuje to, co může L80 podporovat. T95 je oproti L80 výrazně dražší a vyžaduje testování SSC a HIC pro kvalifikaci kyselých služeb. L80 vs N80Q vs T95 rozhodovací matice kyselé služby →
P110 je standardní vysokopevnostní třída pro hluboké, vysokotlaké vrty s minimální výtěžností 758 MPa (110 000 psi). Je to povinné Q&T a je k dispozici v bezešvé a svařované formě. P110 není kyselý – díky širokému rozsahu tvrdosti je citlivý na SSC v prostředích H₂S. Je to třída volby pro střední a produkční pouzdro v hlubokých vrtech, kde výpočty kolapsu a prasknutí podle N80/L80 nemohou splnit konstrukční faktory, za předpokladu, že parciální tlak H2S zůstane pod 0,05 psia.
Úplný přehled ekonomických a provozních omezení P110: Plášťová trubka API 5CT P110 — Specifikace a aplikační příručka →
Q125 je nejpevnější standardní třída API 5CT s minimální výtěžností 862 MPa (125 000 psi). Je to pouze bezproblémové, povinné Q&T a není kyselé. Q125 je určen téměř výhradně pro ultrahluboké, ultra-vysokotlaké (HPHT) vrty, kde P110 nemůže splnit konstrukční požadavky na kolaps nebo prasknutí. Vyžaduje přísnější chemické kontroly než jiné jakosti a svařování nebo tepelné zpracování spojů Q125 vyžaduje kvalifikované postupy. Q125 není skladovaný druh zboží – vyrábí se na zakázku s delší dodací lhůtou než standardní druhy.
| Stupeň | kyselosti | Max. tvrdost (tělo potrubí) | H₂S Mezní základ | Typická kyselá aplikace |
|---|---|---|---|---|
| H40 | Žádný | — | — | Ne pro kyselou obsluhu |
| J55 | Žádný | — | — | Ne pro kyselou obsluhu |
| K55 | Žádný | — | — | Ne pro kyselou obsluhu |
| N80-1 / N80Q | Žádný | — | — | Ne pro kyselou obsluhu |
| L80 Typ 1 | Ano | 23 HRC / 241 HBW | NACE MR0175 | Standardní kyselý obal a hadička |
| L80 9Cr | Ano | 23 HRC / 241 HBW | NACE MR0175 | Trubice CO₂ + mírné H2S |
| L80 13Cr | Ano | 23 HRC / 241 HBW | NACE MR0175 | CO₂-dominantní studny, mírný H₂S |
| C90 | Ano | 25,4 HRC / 255 HBW | NACE MR0175 | Středně kyselá obsluha |
| T95 | Ano | 25,4 HRC / 255 HBW | NACE MR0175 | Vysokopevnostní kyselé vrty (HPHT) |
| P110 | Žádný | — | — | Ne pro kyselou obsluhu |
| Q125 | Žádný | — | — | Ne pro kyselou obsluhu |
Použijte tento rozhodovací rámec k zúžení správné třídy API 5CT pro daný plášť nebo hadicový řetězec. Čtyři klíčové vstupy jsou: parciální tlak H₂S, hloubka/tlak vrtu, teplota a obsah CO₂.
| Podmínka | H₂S < 0,05 psia (sladká) | H₂S ≥ 0,05 psia (kyselá) |
|---|---|---|
| Mělký / nízký tlak (< ~2 000 m) |
J55 nebo K55 | L80 Typ 1 (pevnost obvykle přiměřená) |
| Střední hloubka / tlak (~2 000–4 000 m) |
N80-1 nebo N80Q | L80 Typ 1 |
| Hluboký / vysoký tlak (> ~ 4 000 m) |
P110 | T95 (P110 není kyselé) |
| Ultra hluboký HPHT (> ~6 000 m) |
Q125 | Vyžaduje se T95 nebo technická revize |
| přítomen CO₂, mírný H2S | Hadičky L80 13Cr nebo 9Cr | L80 13Cr (zkontrolujte limit parciálního tlaku H₂S pro 13Cr) |
Podrobný pracovní postup výběru třídy s příklady návrhů: Jak vybrat materiál OCTG — Kompletní průvodce výběrem jakosti →
Typ připojení je součástí specifikace OCTG a musí odpovídat jakosti a aplikaci. API 5CT definuje tři standardní typy připojení pro kryt a generickou kategorii pro prémiová připojení.
| Připojení | Celý název | Typické třídy | Účinnost spoje | Typická aplikace |
|---|---|---|---|---|
| STC | Pouzdro s krátkým závitem | H40, J55, K55 | ~75–80 % | Povrchové pouzdro, nekritické struny |
| LTC | Pouzdro s dlouhým závitem | J55, K55, N80 | ~85–90 % | Meziprodukt a výroba pláště |
| BTC | Opěrný závitový plášť | N80, L80, P110 | ~95–100 % | Vysokotlaké struny, standardní hluboké vrty |
| Pojistné | Proprietární (VAM, TenarisHydril, ZC-PAC atd.) | L80, T95, P110, Q125 | 100%+ (těsnění kov na kov) | HPHT, kyselá služba, požadavky na plynotěsnost |
Prémiové spoje poskytují těsnění kov na kov, kterého závity API nemohou dosáhnout, což je rozhodující pro plynotěsné aplikace a kyselé vrty, kde je jakákoli cesta úniku nepřijatelná. ZC Steel Pipe je držitelem nezávislých patentů na prémiové provedení spojů pro OCTG pouzdro a potrubí.
Podrobné pokyny pro připojení: Vysvětlení pouzdra BTC → | Premium Connections — Podmínky použití a výhody → | Průvodce TCO připojení OCTG →
API 5CT definuje tři standardní rozsahy délek pro plášť a hadici. Jedná se o označení řady pro těleso trubky — délka spoje včetně spojky je o něco delší. Před objednáním si vždy ověřte, jaký rozsah vyžaduje váš design studny.
| Rozsah | Pouzdro (stopy) | Pouzdro (metry) | Potrubí (stopy) | Potrubí (metry) | Typické použití |
|---|---|---|---|---|---|
| R1 | 16–25 stop | 4,88–7,62 m | 20–24 stop | 6,10–7,32 m | Mělké vrty, omezení vyřazování |
| R2 | 25–34 stop | 7,62–10,36 m | 27–30 stop | 8,23–9,14 m | Standardní pobřežní vrty |
| R3 | 34–48 stop | 10,36–14,63 m | 38–45 stop | 11,58–13,72 m | Hluboké vrty na moři – méně spojů |
R3 je preferovaná řada pro pobřežní a hluboké pobřežní vrty, protože delší spoje znamenají méně spojů, které je třeba vytvořit, zkracují dobu vrtné soupravy a počet potenciálních míst úniku. R2 je nejběžnější v pozemních aplikacích. Specifikace délky pláště API 5CT — úplný průvodce →
J55 a K55 sdílejí stejnou minimální mez kluzu (379 MPa / 55 000 psi), ale K55 má vyšší minimální pevnost v tahu – 655 MPa (95 000 psi) oproti 517 MPa (75 000 psi) u J55. Ani jedno nevyžaduje tepelnou úpravu a ani jedno není kyselé. Klíčovým praktickým rozdílem je to, že vyšší pevnost v tahu K55 z něj činí standardní třídu pro spojky používané s trubkou J55 – spojka je vždy pevnějším prvkem v řetězci pouzdra J55/K55. K55 je k dispozici také ve svařovaném provedení, zatímco J55 může být bezešvý nebo svařovaný.
Oba podtypy N80 mají stejné požadavky na výtěžnost (552–758 MPa / 80 000–110 000 psi) a tah (689 MPa / 100 000 psi), liší se však tepelným zpracováním. N80-1 je normalizovaný nebo hotový za tepla – levnější a dostupnější. N80Q je kalený a temperovaný, čímž vzniká jednotnější mikrostruktura s lepší houževnatostí. N80Q je specifikován, když technik požaduje pevnější konzistenci tvrdosti nebo lepší odolnost proti nárazu. Ani jedno není kyselé. Úplné podrobnosti: N80-1 vs N80Q — úplný průvodce specifikacemi →
Třídy API 5CT s hodnocením kyselého servisu jsou L80 (typy 1, 9Cr a 13Cr), C90 a T95. Spouštěčem pro kyselé prostředí je parciální tlak H₂S ≥ 0,05 psia (0,34 kPa) podle NACE MR0175/ISO 15156. Tyto druhy musí být kalené a temperované a musí splňovat maximální limity tvrdosti — 23 HRC pro L80, 25,4 HRC pro C90 a T95. H40, J55, K55, N80, P110 a Q125 nejsou schváleny pro prostředí H₂S nad touto prahovou hodnotou.
P110 (minimální výtěžnost 758 MPa / 110 000 psi) je specifikován, když hloubka vrtu a formační tlak způsobí zatížení kolapsem nebo prasknutím, které překračuje to, co může N80 nebo L80 nést při přijatelných konstrukčních faktorech. K tomu obvykle dochází ve vrtech hlubších než přibližně 3 000–4 000 m, v závislosti na tlakovém gradientu formace. P110 není kyselý – pokud je H₂S přítomen nad 0,05 psia, T95 je správná cesta upgradu. Další informace: Průvodce designem P110 vs L80 vs T95 →
Předpona písmen v označení třídy API 5CT kóduje kategorii třídy a požadavky na tepelné zpracování. N (N80) = normalizované nebo neomezené tepelné zpracování, širší rozsah výtěžnosti. L (L80) = stupeň s omezeným rozsahem kluzu s povinným limitem tvrdosti, který jej kvalifikuje pro kyselé použití. P (P110) = třída s vysokou pevností, povinné Q&T, žádný strop tvrdosti. T (T95) = omezený rozsah kluzu při vyšší pevnosti, kyselost, povinné Q&T. C (C90) = omezený rozsah výtěžnosti středně kyselý stupeň. Q (N80Q) = kalený a temperovaný podtyp. Číslo vždy udává minimální výnos v ksi.
T95 je třída API 5CT pro kyselé použití s minimální výtěžností 655 MPa (95 000 psi) a maximální tvrdostí 25,4 HRC. Jedná se o standardní specifikaci pro vrty, které potřebují větší pevnost, než může poskytnout L80 (minimálně 80 000 psi), ale stále mají H2S nad prahem NACE MR0175. T95 je pouze bezproblémový, povinný Q&T a vyžaduje testování SSC a HIC pro kyselou servisní dokumentaci. V porovnání s L80 přináší značné náklady. Pro rozhodnutí mezi L80 a T95: Rozhodovací matice kyselé služby L80 vs T95 →
ZC Steel Pipe vyrábí a vyváží OCTG pouzdra a trubky podle API 5CT ve všech jakostech – H40, J55, K55, N80, L80, T95, P110 a Q125 – v bezešvé a ERW formě. Jsme držiteli nezávislých patentů na prémiové návrhy připojení pro plynotěsné a kyselé servisní aplikace. K dispozici jsou inspekce třetí strany (SGS, BV, TÜV), plná sledovatelnost MTR a balíčky servisní dokumentace. Dokončené projekty v Africe, na Středním východě a v Jižní Americe.
mandy. w@zcsteelpipe.com
WhatsApp: +86-139-1579-1813