טל: +86-139-1579-1813 דוא'ל: מנדי. w@zcsteelpipe.com
API 5CT L80 Casing Pipe - ציונים, מפרטים ומדריך שירות חמוץ
אתה נמצא כאן: בַּיִת » בלוגים » חדשות מוצר » API 5CT L80 Casing Pipe — ציונים, מפרטים ומדריך שירות חמוץ

API 5CT L80 Casing Pipe - ציונים, מפרטים ומדריך שירות חמוץ

צפיות: 0     מחבר: עורך האתר זמן פרסום: 2026-03-12 מקור: אֲתַר

לִשְׁאוֹל

כפתור שיתוף בפייסבוק
כפתור שיתוף בטוויטר
כפתור שיתוף קו
כפתור שיתוף wechat
כפתור שיתוף linkedin
כפתור שיתוף pinterest
כפתור שיתוף בוואטסאפ
שתף את כפתור השיתוף הזה

API 5CT L80 הוא דרגת מעטפת השירות החמוץ - הצעד הראשון מעלה מדרגות פלדת פחמן סטנדרטיות (N80, K55) כאשר באר נתקלת ב-H₂S או דורשת בקרת תפוקה הדוקה יותר עבור קריסה או שלמות חיבור. המאפיין המגדיר שלו הוא לא רק חוזק מינימלי, אלא  רצועת תפוקה מבוקרת  (552–655 MPa) ותקרת  קשיות חובה של 23 HRC  - המאפיינים שהופכים אותו לתואם ל-NACE MR0175 / ISO 15156 בסביבות H₂S מתונות וניתן לחיזוי מהימן בעיצוב מיתרים גבוהים.

ZC Steel Pipe מייצרת ומייצאת מעטפת וצינורות API 5CT L80 בכל שלוש דרגות המשנה - L80-1, L80-9Cr ו-L80-13Cr - ל- PSL1 ו- PSL2, עם תיעוד MTC מלא ובדיקת צד שלישי. עם פרויקטי OCTG שהושלמו ברחבי אפריקה, המזרח התיכון ודרום אמריקה, אנו תומכים במהנדסים מבחירת כיתה ועד לבדיקה סופית. מדריך זה מכסה את כל הדרוש כדי לציין את L80 בצורה נכונה.

תוֹכֶן

  1. מה זה API 5CT L80?

  2. דרגות משנה L80: L80-1, L80-9Cr, L80-13Cr

  3. מאפיינים כימיים ומכניים

  4. L80 לעומת N80 - הבדלי מפתח

  5. PSL1 לעומת PSL2 עבור L80

  6. שירות חמוץ: L80 ו-NACE MR0175

  7. חיבורים והשחלה

  8. יישומים על ידי Well Environment

  9. שאלות נפוצות

1. מה זה API 5CT L80?

API 5CT L80 הוא דרגת מעטפת וצינורות המוגדרת במפרט API 5CT - התקן השולט עבור מוצרי צינורות ארץ נפט (OCTG). הקידומת 'L' מציינת טווח תשואה מבוקר (מבדיל אותו מדרגות 'N' שאין להן תקרת תשואה), וה- '80' מציינת את רצפת חוזק התשואה המינימלית של 80,000 psi.

API 5CT L80 — CORE IDENTITY חוזק תפוקה מינימאלי: 552 MPa (80,000 psi) · חוזק תפוקה מקסימלי: 655 MPa (95,000 psi) · חוזק מתיחה מינימלי: 655 MPa (95,000 psi) · קשיות מקסימלית: 253 HRC HRC (Hemper treatment) (חובה) · דרגות משנה זמינות: L80-1, L80-9Cr, L80-13Cr · תקן: API 5CT / ISO 11960

שלושה מאפיינים מבדילים את L80 מכל הכיתות הלא מבוקרות והופכים אותו לבחירה הסטנדרטית עבור בארות קורוזיביות או המכילות H₂S:

  • תפוקה מקסימלית מבוקרת (655 MPa):  מונע את המיקרו-מבנים הקשים מדי שנוצרים כאשר חוזק התפוקה חורג מסף NACE - קריטי לעמידות SSC בסביבות H₂S

  • מגבלת קשיות חובה (23 HRC):  תקרת הקשיות NACE MR0175 / ISO 15156-2 עבור צינורות פחמן וסגסוגת נמוכה בשירות חמוץ - L80-1 תוכנן במיוחד כדי לעמוד בדרישות

  • טיפול חובה בחום Q&T:  בניגוד ל-N80 (שניתן לנרמל או Q&T), L80 דורש כיבוי ומזג כדי להשיג את המיקרו-מבנה המבוקר - זה לא אופציונלי ולא ניתן לוותר עליו

ראה גם: מהן הציונים של צינור OCTG? → | הבנת דרגות פלדה למארזים וצינורות →

2. דרגות משנה L80: L80-1, L80-9Cr, L80-13Cr

L80 אינו חומר בודד - זוהי משפחה של שלוש תת-דרגות שונות מבחינה מתכתית שחולקות את אותן דרישות תפוקה וקשיות אך שונות מהותית בתכולת הסגסוגת, עמידות בפני קורוזיה ומעטפת היישום.

L80-1 (פלדת פחמן)

סוג סגסוגת:   פלדת פחמן-מנגן
תכולת Cr:   אין משמעות
שירות חמוץ:   כן - H₂S מתון (NACE)
עמידות CO₂:   מוגבלת - דורשת עיכוב
שימוש אופייני:   בארות גז חמוץ, תצורות המכילות H₂S

L80-9Cr

סוג סגסוגת:   פלדה מסגסוגת כרום 9%.
תכולת Cr:   8.0-10.0%
שירות חמוץ:   מוגבל - בדוק את רמת H₂S
עמידות CO₂:   טובה - טובה יותר מ-L80-1
שימוש אופייני:   סביבות CO₂ מתונות, הזרקת קיטור

L80-13Cr

סוג סגסוגת:   13% כרום מרטנסיט אל חלד
תכולת Cr:   12.0-14.0%
שירות חמוץ:   מתוק עד חמוץ קל בלבד
עמידות CO₂:   מעולה - הגנה מפני סרט פסיבי
שימוש אופייני:   בארות עיבוי גז עשירות ב-CO₂
הערת שדה - L80-13Cr אינו דרגת שירות חמוץ זוהי אחת משגיאות המפרט הנפוצות ביותר ברכש OCTG. תכולת הכרום של L80-13Cr של 13% מספקת עמידות מצוינת בפני קורוזיה מתוקה (שנשלטת ב-CO₂), אך המבנה המיקרו-מרטנסיטי רגיש לפיצוח מתח גופרתי (SSC) מעל לחצי H₂S חלקיים נמוכים מאוד (בדרך כלל >0.05 psi / 0.003 MPa). אם לבאר שלך יש H₂S משמעותי, L80-13Cr דורש הסמכה לפי NACE MR0175 / ISO 15156-3 - והתקן L80-13Cr ייכשל לעתים קרובות. עבור בארות עם CO₂ ו-H₂S משמעותיים, נדרש Super 13Cr (כימיה שונה, קשיות נמוכה יותר) או דופלקס אל חלד. לִרְאוֹת:  L80-13Cr מטלורגיה: קומפוזיציה, פסיביות והפער העל →

3. מאפיינים כימיים ומכאניים

3.1 מאפיינים מכניים (API 5CT)

נכס L80-1 L80-9Cr L80-13Cr
חוזק תפוקה מינימלי 552 MPa / 80,000 psi 552 MPa / 80,000 psi 552 MPa / 80,000 psi
חוזק תפוקה מקסימלי 655 MPa / 95,000 psi 655 MPa / 95,000 psi 655 MPa / 95,000 psi
חוזק מתיחה מינימלי 655 MPa / 95,000 psi 655 MPa / 95,000 psi 655 MPa / 95,000 psi
קשיות מקסימלית 23 HRC / 255 HBW 23 HRC / 255 HBW 23 HRC / 255 HBW
טיפול בחום Q&T חובה Q&T חובה Q&T חובה
התארכות מינימלית (2' GL) ≥ 0.5% לכל נוסחה ≥ 0.5% לכל נוסחה ≥ 0.5% לכל נוסחה

3.2 הרכב כימי (API 5CT)

אלמנט L80-1 (מקסימום %) L80-9Cr (טווח %) L80-13Cr (טווח %)
פחמן (C) 0.43 0.15 מקסימום מקסימום 0.22
מנגן (Mn) 1.90 מקסימום 0.30–0.60 1.00 מקסימום
Chromium (Cr) — 8.00–10.00 12.00–14.00
מוליבדן (מו) — 0.90–1.10 —
סיליקון (Si) מקסימום 0.45 1.00 מקסימום 1.00 מקסימום
זרחן (P) 0.030 מקסימום 0.020 מקסימום 0.020 מקסימום
גופרית (S) 0.030 מקסימום 0.010 מקסימום 0.010 מקסימום
ניקל (ני) — — 0.50 מקסימום

3.3 מידות סטנדרטיות

OD (אינץ') OD (mm) טווח משקל נפוץ (lb/ft) יישום אופייני
4½' 114.3 9.50 – 15.10 צינורות ייצור, מעטפת קדח קטן
5' 127.0 11.50 – 18.00 מעטפת ייצור ביניים
5½' 139.7 14.00 – 23.00 מעטפת ייצור, גודל L80 הנפוץ ביותר
7' 177.8 17.00 – 35.00 מעטפת ביניים, מעטפת ייצור
7⅝' 193.7 24.00 – 45.30 מעטפת ביניים
9⅝' 244.5 32.30 – 58.40 משטח ומעטפת ביניים
10¾' 273.1 32.75 – 65.70 מעטפת פני השטח, בארות קידוח גדולות
13⅜' 339.7 48.00 – 72.00 מעטפת פני השטח

4. L80 לעומת N80 - הבדלים עיקריים

L80 ו-N80 הם שני הציונים הדומיננטיים של 80 ksi OCTG, ולעתים קרובות הם מבולבלים או מוחלפים זה בזה באופן שגוי. הבנת ההבדלים אינה אקדמית - היא קובעת ישירות אם השלמת באר בטוחה ותואמת בסביבות H₂S.

נכס N80 (סוג 1 או Q) L80-1
חוזק תפוקה מינימלי 552 MPa (80,000 psi) 552 MPa (80,000 psi)
חוזק תפוקה מקסימלי אין מקסימום 655 MPa (95,000 psi)
גבול קשיות לא צוין מקסימום 23 HRC (255 HBW)
טיפול בחום N80-1: מנורמל; N80Q: Q&T Q&T חובה
שירות חמוץ (H₂S) לא מתאים מתאים (חמוץ עדין, NACE MR0175)
תואם ל-NACE MR0175 לֹא כן (נשלטת על קשיות)
עלות לעומת L80 נמוך יותר - 5-10% יותר זול בדרך כלל גבוה יותר - פרמיית תהליך מבוקר
ניתן להחלפה? לא - לא ניתן להחלפה בשירות חמוץ
תובנה הנדסית - מלכודת הקשיות N80Q (מרווה ומחוסם N80) יכולה להשיג ערכי קשיות הרבה מעל 23 HRC - במיוחד באזור הריתוך של צינור ERW או בצינור ללא תפרים עם דופן כבד שבו מחזור ה-Q&T פחות אחיד. זהו בדיוק מצב הכשל ש-NACE MR0175 נועד למנוע: אזורים מיקרו-סטרוקטורליים קשים הפועלים כאתרי התחלת SSC ב-H₂S. מכסה הקשיות החובה של L80 היא דרישת איכות ייצור, לא רק מספר מפרט - הוא דורש מהמפעל לשלוט בכל תהליך השאלות והתשובות כדי להישאר בתוך הרצועה. לִרְאוֹת:  API 5CT לעומת NACE MR0175: The Hardness Trap Explained →

השוואה מלאה: הבנת כיסוי N80 לעומת L80: השוואת דרגות API 5CT →

5. PSL1 לעומת PSL2 עבור L80

API 5CT מגדיר שתי רמות מפרט מוצר עבור L80. ההבחנה חשובה ביותר כאשר הצינור מיועד לשירות חמוץ או בארות בעלות תוצאה גבוהה.

דרישה L80 PSL1 L80 PSL2
NDE של גוף הצינור לא חובה חובה - UT או EMI באורך מלא
NDE של קצוות הצינור לא חובה חובה - UT של אזורי קצה
סובלנות מידות תֶקֶן צמוד יותר - OD, עובי דופן, ישרות
יכולת מעקב מספר חום חום מלא + עקיבות מספר צינור
חבילת תיעוד MTC סטנדרטי משופר - כל תוצאות הבדיקה לכל צינור
שימוש אופייני בארות מתוקות, השלמות לא קריטיות שירות חמוץ, HPHT, מפרטי IOC
הערת רכש - רוב מפרטי ה-IOC ברירת המחדל היא PSL2 עבור כל חברות הנפט הבינלאומיות הגדולות של L80 (Shell, BP, Total, Saudi Aramco, ADNOC) מציינות בדרך כלל PSL2 כמינימום עבור כל הזמנות L80 ללא קשר לסביבת השירות. פרמיית העלות היא צנועה - בדרך כלל 3-8% - ותיעוד ה-NDE והעקיבות הנוסף מפשט באופן משמעותי את הביקורות של צד שלישי, ציות לרגולציה וחקירת תקריות. אם אתה מוצא את L80 עבור פרויקט IOC, נניח PSL2 אלא אם המפרט מציין במפורש אחרת. לִרְאוֹת:  תהליך ייצור של API 5CT PSL1 ו- PSL2 מעטפת וצינורות →

6. שירות חמוץ: L80 ו-NACE MR0175

L80-1 הוא דרגת ה-API 5CT הראשונה שתוכננה במיוחד לשימוש בסביבות המכילות H₂S. התאימות שלו ל-NACE MR0175 / ISO 15156 מבוססת על מגבלת הקשיות החובה של 23 HRC - אך הקשר בין L80, NACE והסמכת שירות חמוץ היטב הוא בעל ניואנסים יותר ממה שמציע גיליון המפרט.

6.1 כיצד NACE MR0175 חל על L80

NACE MR0175 / ISO 15156-2 מגדיר חומרים מקובלים לציוד בשירות חמוץ (H₂S רטוב). עבור צינורות פחמן וסגסוגת נמוכה, הדרישה העיקרית היא קשיות מרבית של 22 HRC (250 HV10) במתכת הבסיסית, בריתכות וב-HAZ. המקסימום של 23 HRC של API 5CT L80-1 הוא מעט מעל זה - מה שיוצר שאלת תאימות שלעתים קרובות מובנת לא נכון.

נקודת הנדסה קריטית — קשיות L80 לעומת NACE MR0175 Hardness API 5CT מציינת קשיות מקסימלית של L80 כ-23 HRC. NACE MR0175 / ISO 15156-2 מציין 22 HRC עבור פלדת פחמן בשירות חמוץ. אלה לא אותו מספר. הרזולוציה היא ש-NACE MR0175 מאפשר קריאות קשיות בודדות של עד 22 HRC, בעוד שה-23 HRC של API 5CT הוא כמות ייצור מקסימלית הנמדדת על ידי תדירות בדיקה ספציפית. בפועל, L80-1 המיוצר ל-API 5CT ימדד בדרך כלל הרבה מתחת ל-22 HRC בשירות - אך יש לאמת זאת ב-MTR, לא להניח. בקש תמיד נתוני קשיות מלאים ב-MTC וודא אותם מול דרישות התאימות של הפרויקט שלך ל-NACE.

6.2 דרישות משלימות לשירות חמוץ L80

עבור בארות בהן הלחץ החלקי H₂S עולה על 0.05 psi (0.0003 MPa) - סף NACE לשירות חמוץ - L80-1 לבדו בדרך כלל אינו מספיק ללא הסמכה משלימה. הדרישות המשלימות הנפוצות ביותר שצוינו לצד L80-1 PSL2 לשירות חמוץ הן:

  • SR16 (בדיקת HIC):  מבחן פיצוח המושרה על ידי מימן לפי NACE TM0284 - מאשר את עמידות הפלדה בפני נזקי מימן פנימיים ב-H₂S רטוב

  • SR2 (בדיקת השפעה):  בדיקת השפעה CVN בטמפרטורה שצוינה - מאשרת קשיחות שבר בשירות חמוץ בטמפרטורה נמוכה

  • SR13 (סקר קשיות):  תדירות בדיקת קשיות נוספת מעבר לדרישות הסטנדרטיות של API 5CT

  • SR ספציפי לחברה:  IOCs רבים מוסיפים דרישות משלהם עבור חוזק תפוקה מקסימלי, מגבלות CE או כיסוי NDE ספציפי

קָשׁוּר: L80 Type 1 לעומת N80Q ו-T95: מטריצת החלטות השירות החמוצה → | תאימות 13Cr: ניווט ב-API 5CT לעומת NACE MR0175 Hardness Trap →

7. חיבורים והשחלה

מעטפת L80 זמינה עם כל סוגי החיבור הסטנדרטיים של API 5CT כמו גם חיבורי פרימיום. בחירת חיבור ל-L80 בשירות חמוץ דורשת שיקול נוסף - החיבור הוא לעתים קרובות הנקודה החלשה ביותר במחרוזת השלמה עמידה בפני SSC.

סוג חיבור התאמה לשירות חמוץ יישום טיפוסיות של L80 הערות
שרשור קצר (STC) מוגבל - יעילות מתיחה נמוכה מעטפת פני השטח (לא קריטית) לא מומלץ למחרוזות שירות חמוצות
חוט ארוך (LTC) לְמַתֵן מעטפת ביניים אטימה טובה יותר מאשר STC; עדיין מוגבל ב-HPHT
חוט תמיכה (BTC) טוב עבור רוב היישומים החמוצים מעטפת ייצור בבארות חמוצות יעילות מתיחה גבוהה יותר מאשר STC/LTC; בשימוש נרחב עם L80
חיבור פרימיום הטוב ביותר - אטם מתכת למתכת HPHT, בארות חמוצות עמוקות, דרישות אטומות לגז נדרש עבור שלמות אטומה לגז; עלות גבוהה משמעותית

עבור L80-13Cr בשירות CO₂, בחירת החיבור היא קריטית במיוחד - חוטי API סטנדרטיים עלולים לסבול מקורוזיה מואצת בשורש ההברגה בסביבות עתירות CO₂, וחיבורי איטום מתכת למתכת מועדפים מאוד.

קָשׁוּר: הבנת מעטפת חוט חיזוק (BTC) → | סוגי חיבור למארז וצינורות → | חיבורי פרימיום לעומת BTC סטנדרטי: מתי ההשקעה שווה את זה? →

8. יישומים על ידי Well Environment

בסביבה מומלצת בדרגת משנה L80 לדרישת מפתח הערות
גז חמוץ קל (H₂S < 0.05 psi pp) L80-1 PSL2 23 HRC מקסימום, תאימות ל-NACE MR0175 תקן L80-1; בדוק קשיות ב-MTR
גז חמוץ בינוני (H₂S 0.05-1.5 psi pp) L80-1 PSL2 + SR16 בדיקת HIC, רצועת תשואה נמוכה יותר מועדפת בדיקת SR16 HIC חובה; שקול את T95 עבור בארות עמוקות יותר
גז מתוק עשיר ב-CO₂ (ללא H₂S משמעותי) L80-13Cr PSL1 או PSL2 לחץ חלקי CO₂, טמפרטורה מתוק או חמוץ עדין מאוד בלבד; עמידות מצוינת ב-CO₂
CO₂ + H₂S נמוך (< 0.05 psi pp) L80-13Cr PSL2 הכשרת NACE מומלצת גבולי - הפעל את רשימת הבדיקה של NACE ISO 15156-3; שקול את Super 13Cr
הזרקת קיטור / גיאותרמית L80-9Cr עמידות חמצון בטמפרטורה גבוהה 9Cr-1Mo מספק ביצועים טובים יותר בטמפ' גבוהה מאשר L80-1
HPHT חמוץ עמוק T95 או C110 קריסה גבוהה יותר, בקרת תפוקה הדוקה יותר L80 עשוי להיות לא מספיק לקריסה - העריכו את T95 או C110
תובנה הנדסית - כאשר L80 אינו מספיק L80 מכסה שירות חמוץ קל עד בינוני בעומקי השלמה רגילים. שני תרחישים בדרך כלל דוחפים את המהנדסים אל מעבר ל-L80: (1) בארות עמוקות שבהן לחץ קריסה דורש חוזק תפוקה גבוה יותר ממה שהמקסימום של 655 MPa של L80 יכול לספק - כאן מוערכים T95 או P110 עם הסמכת שירות חמוץ מתאים; (2) שירות חמוץ חמור מעל 1.5 psi H₂S לחץ חלקי כאשר התנגדות ה-SSC של L80-1 אינה מספקת - כאן נדרש צינור מצופה Super 13Cr או CRA. לִרְאוֹת:  P110 לעומת L80 ו-T95: מלכודות תפוקה וספי כשל בעיצוב מעטפת →

למסגרת בחירת כיתה OCTG רחבה יותר: כיצד לבחור חומר OCTG: מדריך מלא לבחירת כיתה → | בחירת חומרים: 13Cr לעומת Super 13Cr לעומת פלדת פחמן מעוכבת →

9. שאלות נפוצות

מהו צינור מעטפת API 5CT L80?

API 5CT L80 הוא מעטפת וצינורות עם חוזק תפוקה מבוקר עם תפוקה מינימלית של 552 MPa (80,000 psi), תשואה מקסימלית של 655 MPa (95,000 psi), ומגבלת קשיות חובה של 23 HRC. הוא מיוצר בשלוש תת-דרגות - L80-1 (פלדת פחמן), L80-9Cr (9% כרום) ו-L80-13Cr (13% כרום) - והוא הבחירה הסטנדרטית עבור בארות שירות חמוץ ובארות עיבוי גז עשירות ב-CO₂ ברחבי העולם.

מה ההבדל בין L80 ל-N80?

שתי הדרגות חולקות את אותו חוזק תפוקה מינימלי של 552 MPa, אך ל-L80 יש תפוקה מקסימלית מבוקרת של 655 MPa ומגבלת קשיות חובה של 23 HRC. ל-N80 אין תקרת תפוקה ואין מגבלת קשיות. הבדלים אלה הופכים את L80 למתאים לשירות H₂S מתון (NACE MR0175) בעוד ש-N80 מוגבל לבארות מתוקות (לא חמוצות) בלבד. שתי הדרגות אינן ניתנות להחלפה ביישומי שירות חמוץ.

האם L80 מתאים לשירות חמוץ?

L80-1 מתאים לשירות חמוץ עדין כאשר קיים לחץ חלקי H₂S ונדרשת תאימות ל-NACE MR0175 / ISO 15156. מגבלת הקשיות של 23 HRC מביאה אותו לסף ה-NACE לצינורות פלדת פחמן. עבור שירות חמוץ בינוני מעל 0.05 psi H₂S לחץ חלקי, יש להוסיף דרישות משלימות כגון SR16 (בדיקת HIC) למפרט L80-1 PSL2. L80-13Cr אינו דרגת שירות חמוץ ואסור להשתמש בו בבארות עם H₂S משמעותי.

למה משמש מעטפת L80-13Cr?

L80-13Cr (נירוסטה מרטנסיטית 13% כרום) היא הדרגה הסטנדרטית לבארות עם לחץ חלקי CO₂ גבוה ותנאים מתוקים או חמוצים מאוד. סרט תחמוצת הכרום הפסיבי שלו מספק עמידות מצוינת בפני קורוזיה מתוקה (מונעת על ידי CO₂) בקונדנסט גז ובארות הזרקת CO₂. אסור להשתמש בו בבארות עם H₂S מעל כ-0.05 psi לחץ חלקי ללא הסמכה ספציפית של NACE ISO 15156-3 - תקן L80-13Cr בדרך כלל ייכשל בבדיקות SSC מעל סף זה.

מה ההבדלים בין PSL1 ל-PSL2 עבור L80?

PSL2 מוסיף NDE חובה באורך מלא של גוף הצינור והקצוות (UT או EMI), סובלנות מימדית הדוקה יותר ותיעוד מעקב משופר. ל-PSL1 אין דרישות בדיקה חובה אלה. רוב מפרטי חברות הנפט הגדולות דורשות PSL2 עבור כל ה-L80 ללא קשר לסיווג השירות. עבור בארות שירות חמוצות, PSL2 מומלץ תמיד.

האם ניתן להשתמש ב-L80 וב-N80 לסירוגין?

לא. הם אינם ניתנים להחלפה בבארות שירות חמוצות - החלפת N80 ב-L80 בסביבת H₂S מסירה את בקרת הקשיות שדורשת תאימות ל-NACE MR0175. החלפת L80 ב-N80 בבאר מתוקה מותרת מבחינה טכנית אך כרוכה בעלות מיותרת. ציין תמיד את הדרגה הנכונה עבור סיווג השירות של הבאר ואשר אותה בהזמנת הרכש.

מקור API 5CT L80 Casing Pipe מ-ZC Steel Pipe

ZC Steel Pipe מייצרת ומייצאת מעטפת וצינורות API 5CT L80 בכל שלוש דרגות המשנה - L80-1, L80-9Cr ו-L80-13Cr - ל-PSL1 ו-PSL2. אנו מספקים פרויקטים של OCTG ברחבי אפריקה, המזרח התיכון ודרום אמריקה עם תיעוד MTC מלא, בדיקת צד שלישי ותמיכה טכנית בבחירת דרג וחיבור.

זמין עם חיבורי BTC, LTC, STC ופרימיום כולל חיבור פרימיום אטום לגז ZC-2. גדלים מותאמים אישית ודרישות משלימות (SR16, SR2, SR13) על בסיס הזמנה לביצוע.

 מנדי. w@zcsteelpipe.com
WhatsApp: +86-139-1579-1813

← בקש הצעת מחיר


לְהִתְקַשֵׁר

קישורים מהירים

תְמִיכָה

קטגוריית מוצרים

צור קשר

הוסף: מס' 42, קבוצה 8, כפר Huangke, רחוב Sunzhuang,
תא העיר Hai'an/WhatsApp: +86 139-1579-1813
אֶלֶקטרוֹנִי:  מנדי. w@zcsteelpipe.com
השאר הודעה
צור קשר
זכויות יוצרים © 2024 Zhencheng Steel Co., Ltd. כֹּל הַזְכוּיוֹת שְׁמוּרוֹת. נתמך על ידי leadong.com