Ako špecializovaný dodávateľ vysokovýkonnej energetickej infraštruktúry poskytujeme bezšvíkové potrubie API 5L navrhnuté pre najnáročnejšie prostredia na pevnine a na mori. Náš výrobný sortiment pokrýva úrovne špecifikácie produktu 1 a 2 (PSL1 a PSL2) , od štandardnej triedy B až po vysoko výnosné X70 a X80.
Pre kritické operácie sa špecializujeme na aplikácie Sour Service (H2S) , pričom zabezpečujeme, aby všetok materiál spĺňal NACE MR0175/ISO 15156 s povinným normy HIC (praskanie vyvolané vodíkom) a SSC (praskanie sulfidovým stresom pri korózii) . testovaním Či už váš projekt vyžaduje prenos vysokého tlaku alebo odolnosť voči korozívnym médiám, naše bezšvíkové rúry poskytujú metalurgickú integritu potrebnú pre bezpečný a dlhodobý výkon.
Normy: API SPEC 5L, ASTM A106, ASTM A53.
Stupne: X42, X52, X60, X65, X70, X80.
Testovanie: Ultrazvukové (UT), hydrostatické, nárazové testovanie magnetických častíc (MPI) a Charpyho V-Notch (CVN).
Zhoda: Plne certifikované pre požiadavky PSL2, vrátane prísneho chemického zloženia a mechanických vlastností.
Technické porovnanie: Naučte sa inžinierske rozdiely medzi štandardným potrubím a potrubím pre projekty API 5L.
Technický hĺbkový potápač: Učte sa API 5L X70 PSL2 pre kyslú službu (NACE MR0175)
Riešenie problémov X70: Naučte sa X70 Line Pipe: Riešenie problémov s praskaním obvodového zvaru a zmäkčovaním HAZ
Projekt: Potrubné potrubie API 5L X70 do Afriky
Aplikácia Seamless Line Pipe
Potrubné potrubia sa používajú na prepravu rôznych tekutín, vrátane ropy, plynu a vody, na veľké vzdialenosti v potrubiach, ktoré sa používajú v aplikáciách na pevnine aj na mori. Naša bezšvíková potrubná rúra je špeciálne navrhnutá na prenos vysokého tlaku v kyslom prostredí, kde sa vyžaduje odolnosť proti korózii.
Rozsah dodávky bezšvíkových potrubí
Štandard: API 5L najnovšie vydanie
Úroveň špecifikácie produktu: PSL1, PSL2
Stupne: Stupeň A, B, X42, X46, X52, X56, X60, X65, X70, X80 (závisle s príponou N, Q, S)
Priemer: 1/2 palca až 26 palca
Hrúbka: SCH10, SCH20, SCH40, STD, SCH 80, SCH XS, SCH 160.
Dĺžka: 6 m alebo 11,8 m alebo prispôsobené
Koniec rúry: Rovný alebo skosený koniec s uzávermi
Povrch: holý, číry lak, čierny náter, FBE, 3PE atď.
Označenie: štandardné alebo prispôsobené

Výrobný proces bezšvíkových rúr
1. Valcovanie za tepla
2. Horúca expanzia
3. Valcované za studena alebo ťahané za studena

Tolerancie na API 5L bezšvíkové potrubie
Tolerancia na priemer
Priemer mm (in) |
Tolerancia priemeru mm (in) |
Tolerancia mimo kruhovitosti |
||
Telo potrubia |
Koniec potrubia (ID) |
Telo potrubia |
Koniec potrubia (ID) |
|
<60,3 (2,375) |
±0,5 mm alebo ±0,0075D |
±0,5 mm alebo ±0,005D |
0,9 (0,036) |
0,6 (0,024) |
≥60,3 (2,375) |
≤0,015D |
≤0,01D |
||
Tolerancia na hrúbku steny
Hrúbka steny mm (in) |
Tolerancia mm (in) |
<4,0 (0,157) |
+0,6 (0,024), -0,5 (0,020) |
4,0 (0,157) ≤ t < 10 (0,394) |
+0,150t,-0,125t |
10,0 (0,394) ≤ t < 25,0 (0,984) |
±0,125 t |
t≥25 (0,984) |
+3,7 (0,146) alebo +0,1 t , čo je väčšie, |
Priamosť, max pre celú dĺžku potrubia |
≤ 0,15 % l |
Priamosť, maximálna odchýlka pre koniec potrubia |
≤ 3 mm/m |
Dĺžka |
±200 mm pre všeobecné, |
Aplikácia kyslej služby
Odoláva praskaniu vyvolanému vodíkom (HIC) a sulfidovému namáhaniu koróznemu praskaniu (SSC). Test HIC má prísne kritériá 5 % pomer dĺžky trhliny (CLR) a 3 % pomer hrúbky trhliny (CTR).
Položka |
Kritériá prijatia |
Testovacia metóda |
SSC |
Na základe ASTM G39, štvorbodové ohýbanie, NACE TM 0177 riešenie A, |
NACE TM 0177 |
HIC |
Riešenie A,CSR≤2%,CLR≤5%,CTR≤3% |
NACE TM 0284 |

Chemické zloženie potrubia API 5L
Požiadavky na zloženie sú navrhnuté tak, aby zabezpečili vlastnosti potrebné pre predpokladané prevádzkové podmienky, najmä obsah uhlíka, mangánu, fosforu, síry atď.


Mechanické vlastnosti potrubia API 5L
Mechanické vlastnosti bezšvíkových rúr API 5L sú špecifikované v norme API 5L, ktorá má rôzne triedy (napr. API 5L Grade B, X42, X52, X65 atď.), vrátane medze klzu, pevnosti v ťahu, predĺženia, tvrdosti atď.


Naše bezšvíkové potrubné rúry sa vyrábajú prísnym procesom valcovania za tepla a dokončovania za studena, špeciálne navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky na vysokú pevnosť a nízky obsah nečistôt v aplikáciách API 5L PSL2 a Sour Service .
Výber predvalkov: Používame iba predvalky na plynulé odlievanie vysokej čistoty s kontrolovaným uhlíkovým ekvivalentom (CE) pre vynikajúcu zvárateľnosť.
Ohrev: Predvalky sa ohrievajú v rotačnej nístejovej peci na presnú teplotu, aby sa zabezpečila rovnomerná plasticita ocele.
Prepichnutie: Pevný predvalok je prepichnutý priečne sa otáčajúcim prepichovačom, aby sa vytvorila 'dutá' škrupina.
Predĺženie a valcovanie: Škrupina sa spracováva v tŕňovom mlyne (MPM), aby sa dosiahla cieľová hrúbka steny a vonkajší priemer.
Dimenzovanie: Dimenzovací mlyn zaisťuje, že rúrka spĺňa prísne API 5L . rozmerové tolerancie
Kalenie a temperovanie (Q+T): Na dosiahnutie špecifických požiadaviek na tvrdosť pre X52QS - X70QS (maximálne 22 HRC) využívame automatizované linky Q+T.
Normalizácia: Pre štandardné akosti zaisťuje normalizácia jemnozrnnú mikroštruktúru pre lepšiu húževnatosť.
Hydrostatické testovanie: Každé potrubie je testované na požadovaný vnútorný tlak vypočítaný podľa Barlowovho vzorca:
.
Nedeštruktívne testovanie (NDT): Ultrazvuk celého tela (UT) a kontrola magnetických častíc (MT) na zistenie vnútorných a povrchových defektov.
Konečné značenie: Rúry sú naznačené akostou, tepelným číslom a monogramom API pre úplnú sledovateľnosť.
Proces valcovania za tepla

Proces horúcej expanzie

Proces valcovaný za studena alebo ťahaný za studena

Tvrdomer podľa Brinella
Testovanie tvrdosti meria tvrdosť materiálu, čo je dôležité pre posúdenie jeho odolnosti voči deformácii a opotrebovaniu.
Projekt plynovodu API 5L v Mexiku
API 5L X56Q, X65Q, X70Q PSL2, OD 6'', OD 8'', OD 10'', OD16''--5600 kusov

