Դիտումներ՝ 0 Հեղինակ՝ Կայքի խմբագիր Հրապարակման ժամանակը՝ 2026-03-12 Ծագում. Կայք
API 5L X80-ը, որը նշանակված է L555 ISO 3183-ի համաձայն, հանդիսանում է API 5L դասակարգման սանդուղքի ամենաբարձր հիմնական դասակարգը, որը գտնվում է X70-ից բարձր և ծայրահեղ հզոր փորձարարական X90, X100 և X120 դասարաններից ցածր: նվազագույն թողունակությամբ 555 ՄՊա (80,500 psi) X80-ը հնարավորություն է տալիս պատերի հաստության հետագա կրճատում X70-ի համեմատ. առավելություն, որը տնտեսապես որոշիչ է դառնում շատ մեծ տրամագծով, շատ երկար և շատ բարձր ճնշման գազի փոխանցման խողովակաշարերի դեպքում, որտեղ պատի յուրաքանչյուր միլիմետր հաստությունը հազարավոր տոննա պողպատ է ներկայացնում ամբողջ երթուղու վրա:
X80-ը X70-ից ունիվերսալ թարմացում չէ: Այն մասնագիտացված դասակարգ է՝ կիրառման ավելի նեղ պատուհանով, ավելի խիստ արտադրական հսկողությամբ և ոչ թթու սպասարկման տարբերակով: ZC Steel Pipe-ը մատակարարում է API 5L X80 գծային խողովակ LSAW և անխափան ձևով PSL2-ին՝ MTR-ի ամբողջական հետագծելիությամբ և երրորդ կողմի ստուգմամբ: Այս ուղեցույցն ընդգրկում է բնութագրերը, ընտրության չափանիշները, եռակցման պահանջները և գնումների ինժեներների հիմնական հարցը. Ե՞րբ է իրականում իմաստավորում X80-ը X70-ի նկատմամբ:
Ի՞նչ է API 5L X80-ը:
Առաքման պայմանները՝ X80M vs X80Q
Քիմիական և մեխանիկական հատկություններ
Արտադրության տեսակները և չափերի շրջանակը
Եռակցում և դաշտային պատրաստում
X80 vs X70 — Երբ թարմացնել
Սահմանափակումներ և երբ չօգտագործել X80
Ծրագրերի և ծրագրերի օրինակներ
ՀՏՀ
API 5L X80-ը բարձր ամրության ցածր խառնուրդով (HSLA) խողովակաշար է, որը սահմանված է API 5L / ISO 3183 սպեցիֆիկացիայով, հետևյալ հիմնական ինքնությամբ.
X80-ը արտադրվում է բացառապես որպես PSL2 դասի : Սա կոշտ կանոն է API 5L-ում, այլ ոչ թե շուկայական նախապատվություն. ստանդարտը չի սահմանում PSL1 քիմիան կամ մեխանիկական պահանջները X70-ից բարձր դասարանների համար: Յուրաքանչյուր X80 պատվեր ինքնաբերաբար PSL2 պատվեր է՝ բոլոր պարտադիր փորձարկումներով, հետագծելիությամբ և փաստաթղթերով, որոնք պահանջում են:
X80-ի մետալուրգիան կառուցված է նույն միկրոհամաձուլված ածխածնային-մանգանային հարթակի վրա, ինչ X70-ը, բայց առաջ է մղվել: Նիոբիումը (Nb), վանադիումը (V), տիտանը (Ti) և որոշ ջրաղացային կոմպոզիցիաներում մոլիբդենը (Mo) և նիկելը (Ni) օգտագործվում են ավելի բարձր ամրության հասնելու համար՝ հացահատիկի մաքրման և տեղումների կարծրացման միջոցով TMCP կամ Q&T մշակման ճանապարհով: Արդյունքը մանրահատիկ բաինիտային կամ ասեղնաձև ֆերիտի միկրոկառուցվածք է՝ սերտորեն վերահսկվող ածխածնի համարժեքով, ինչը կարևոր է եռակցման այս ամրության մակարդակում պահպանելու համար:
Տես նաև. Ո՞րն է տարբերությունը խողովակի և գծային խողովակի միջև: →
X70-ի նման, X80-ը հասանելի է երկու հիմնական առաքման պայմաններում: Վերջածանցը ցույց է տալիս, թե ինչպես է խողովակը ջերմային մշակվել գլորումից հետո, և դա կարևոր է ինչպես եռակցման ընթացակարգի որակավորման, այնպես էլ երկարաժամկետ մեխանիկական կայունության համար:
| Element | X80M Անխափան (առավելագույնը %) | X80M Եռակցված (առավելագույնը %) | X80Q Անթերի (առավելագույնը %) | X80Q Եռակցված (առավելագույնը %) |
|---|---|---|---|---|
| Ածխածին (C) | 0.10 | 0.10 | 0.18 | 0.18 |
| Մանգան (Mn) | 1.85 | 1.85 | 1.85 | 1.85 |
| Ֆոսֆոր (P) | 0.020 | 0.020 | 0.020 | 0.020 |
| Ծծումբ (S) | 0.010 | 0.010 | 0.010 | 0.010 |
| Սիլիկոն (Si) | 0.45 | 0.45 | 0.45 | 0.45 |
| Nb + V + Ti (ընդհանուր միկրոհամաձուլվածք) | 0.15 | 0.15 | 0.15 | 0.15 |
| Mo (որտեղ օգտագործվում է) | 0,50 առավելագույնը | 0,50 առավելագույնը | 0,50 առավելագույնը | 0,50 առավելագույնը |
| Ni (որտեղ օգտագործվում է) | 1.00 առավելագույնը | 1.00 առավելագույնը | 1.00 առավելագույնը | 1.00 առավելագույնը |
| CE IIW (առավելագույնը) | Համաձայնությամբ - սովորաբար ≤ 0,46 | Համաձայնությամբ - սովորաբար ≤ 0,46 | ||
| Pcm (առավելագույնը) | Համաձայնությամբ - սովորաբար ≤ 0,22 | Համաձայնությամբ - սովորաբար ≤ 0,25 | ||
Նշում. 20 մմ պատի հաստությամբ X80Q անխափան խողովակի համար CE IIW սահմանաչափերը ենթակա են պարտադիր համաձայնության API 5L Աղյուսակ 5-ի ծանոթագրության համար: Պատվերի տեղադրման ժամանակ միշտ հաստատեք ԵԽ սահմանաչափերը գործարանի հետ:
| Գույք | X80M PSL2 | X80Q PSL2 | Նշումներ |
|---|---|---|---|
| Նվազագույն զիջման ուժ (SMYS) | 555 ՄՊա / 80,500 psi | 555 ՄՊա / 80,500 psi | Նույն հարկը երկու դեպքում էլ |
| Առավելագույն զիջման ուժ | 705 ՄՊա / 102,200 psi | 705 ՄՊա / 102,200 psi | PSL2 առաստաղ |
| Նվազագույն առաձգական ուժ (SMTS) | 625 ՄՊա / 90,600 psi | 625 ՄՊա / 90,600 psi | — |
| Առավելագույն առաձգական ուժ | 825 ՄՊա / 119,700 psi | 825 ՄՊա / 119,700 psi | PSL2 առաստաղ |
| Ելք/առաձգական հարաբերակցություն (առավելագույնը) | 0.93 | 0.93 | Պարտադիր PSL2 սահմանաչափ |
| CVN ազդեցության փորձարկում | Պարտադիր | Պարտադիր | Մարմին, եռակցման կար և ՀԱԶ |
| DWTT (OD ≥ 508 մմ) | ≥ 85% կտրվածքային տարածք −15°C-ում | ≥ 85% կտրվածքային տարածք −15°C-ում | Պահանջվում է բոլոր խոշոր OD խողովակների համար |
| Կարծրություն (առավելագույնը) | Նշված չէ (ոչ թթու) | Նշված չէ (ոչ թթու) | X80-ի համար թթու սպասարկման աստիճան չկա |
| Թթու սպասարկման տարբերակ | Հասանելի չէ | Հասանելի չէ | X70QS/MS-ը առավելագույնն է թթու սպասարկման համար |
X80-ը գրեթե բացառապես արտադրվում է որպես LSAW (մեծ տրամագծով) կամ անխափան (ավելի փոքր հորատանցք, բարձր ճնշում) : ERW-ն և SSAW-ը տեխնիկապես հնարավոր են, բայց հազվադեպ են նշված X80-ի համար. դասի բարձր ամրությունը և TMCP-ի քիմիական կառուցվածքը ավելի պահանջկոտ են դարձնում եռակցման կարի որակավորումը, և X80-ի հնարավորություն ունեցող խողովակաշարերի նախագծերի տեխնիկական բնութագրերը անուղղակիորեն պահանջում են LSAW:
| Գործընթացը | OD Range | պատի հաստությունը | Տիպիկ Առաքման պայման | Լավագույն համար |
|---|---|---|---|---|
| Անխափան (SMLS) | ½' – 24' (մինչև 610 մմ) | Մինչև ~65 մմ | X80Q | Բարձր ճնշման փոքր փոս, կայանի խողովակաշար, թեքություններ |
| LSAW / DSAW | 18 ' – 60' (457–1524 մմ) | 8–40 մմ | X80M | Մեծ տրամագծով մայրուղային գազի փոխանցում |
| ERW | 4 ' – 24 ' (մինչև 610 մմ) | Մինչև ~ 19 մմ | X80M | Հազվադեպ նշված — միայն նախագծին հատուկ |
| OD (դյույմ) | OD (մմ) | Տիպիկ WT միջակայք (մմ) | Նշումներ |
|---|---|---|---|
| 18 ' – 24 ' | 457,2 – 609,6 | 8.0 – 19.1 | Անցումային — հասանելի է նաև անխափան |
| 26 ' – 36 ' | 660,4 – 914,4 | 9.5 – 25.4 | Core LSAW միջակայք X80 հիմնական ցանցի համար |
| 38 ' – 48 ' | 965.2 – 1219.2 | 11.1 – 32.0 | Բարձր ճնշման մայրուղային, ծայրահեղ երկար երթուղիներ |
| 50 ' – 60 ' | 1270 – 1524 թթ | 14.3 – 40.0 | Մեծ տրամագծով գազային մայրուղիներ |
Առնչվող ընթերցում. LSAW ընդդեմ անթերի մեծ տրամագծով բարձր եկամտաբեր նախագծերի համար → | LSAW JCOE ընդդեմ պարուրաձև խողովակ Subsea Risers-ի համար →
X80-ի եռակցումը դաշտում զգալիորեն ավելի պահանջկոտ է, քան X70-ը: Բարձր SMYS-ի, ցածր ածխածնի TMCP քիմիայի և CE-ի խիստ սահմանների համադրությունը ստեղծում է նեղ եռակցման պատուհան, որն ավելի խիստ է պատժում ընթացակարգերի վատ վերահսկումը, քան ցածր դասարանները:
| Պարամետրի | պահանջ / ուղեցույց |
|---|---|
| Կառավարման ստանդարտ | API 1104 (դաշտի շրջանակի զոդում); ASME IX (հաստատության/կայանի խողովակաշար) |
| Preheat ջերմաստիճանը | 75–150°C բնորոշ; բարձրացնել մինչև 100–175°C WT > 20 մմ կամ շրջակա միջավայրի ջերմաստիճանը < 5°C |
| Ջրածնի հսկողություն | Diffusible H2 ≤ 4 ml/100g weld metal — X70-ից ավելի խիստ: Թխել էլեկտրոդները 300–350°C ջերմաստիճանում օգտագործելուց առաջ առնվազն 1 ժամ: |
| Ջերմային մուտքային միջակայք | 1,0 – 3,0 կՋ/մմ։ Ավելի խիստ վերին սահման, քան X70-ը. ավելորդ ջերմության ներածումը ավելի վնասում է TMCP HAZ-ի ամրությանը այս ամրության մակարդակում: |
| Միջանցումային ջերմաստիճան (առավելագույնը) | 230°C։ X70-ի 250°C սահմանաչափից ցածր՝ TMCP դասակարգերի համար կարևոր է միկրոկառուցվածքի քայքայումից խուսափելու համար: |
| Եռակցման գործընթացի նախապատվությունը | Ավտոմատ կամ կիսաավտոմատ (GMAW, FCAW-G, SAW) խիստ նախընտրելի է ջերմության մուտքագրման հետևողականության համար: SMAW-ն ընդունելի է, բայց պահանջում է ավելի խիստ եռակցողի որակավորում: |
| WPQ թեստավորման պահանջներ | CVN ազդեցության փորձարկումները պարտադիր են եռակցման մետաղի և HAZ-ի վրա որպես WPQ-ի մաս: Եռակցման խաչմերուկի կարծրության անցում առաջարկվում է բոլոր X80 WPQ-ի համար: |
| PWHT | Չի պահանջվում ստանդարտ TMCP X80M-ի համար: Գնահատեք WT > 32 մմ կամ Q&T դասարանների համար: TMCP խողովակի PWHT-ը վտանգում է միկրոկառուցվածքի չափից ավելի կոփումը. կիրառելուց առաջ խորհրդակցեք գործարանի հետ: |
Լրացուցիչ ընթերցում. X70 Line Pipe. HAZ softening and girth weld Troubleshooting → | Խողովակների ձվաձևություն և Hi-Lo հանդուրժողականություն մեծ տրամագծով եռակցման եռակցման մեջ →
X70-ի և X80-ի միջև որոշումը գրեթե միշտ պատի հաստության և նախագծի ընդհանուր արժեքի հաշվարկն է: X80-ի ավելի բարձր SMYS-ը թույլ է տալիս ավելի բարակ պատեր նույն գործառնական ճնշման համար, բայց նյութական արժեքի, WPS որակավորման և մատակարարման շղթայի բարդության պրեմիումը վճարում է միայն նախագծի որոշակի շեմերից բարձր:
| Factor | X70 PSL2 | X80 PSL2 |
|---|---|---|
| Նվազագույն զիջման ուժ | 485 ՄՊա | 555 ՄՊա (+14,4%) |
| Պատի հաստության խնայողություն ընդդեմ X65-ի | ~7–8% | ~ 17–18% ընդդեմ X65; ~10–12% ընդդեմ X70 |
| PSL1-ի առկայությունը | Այո՛ | Ոչ — միայն PSL2 |
| Թթու սպասարկման աստիճան | X70QS / X70MS (Հավելված H) | Հասանելի չէ |
| Եռակցման բարդությունը | Չափավոր — լավ կայացած WPS գրադարան | Ավելի բարձր՝ ավելի խիստ H2 հսկողություն, ավելի նեղ ջերմային ներածում |
| Ջրաղացի առկայություն | Լայն - API 5L գործարանների մեծ մասը | Ավելի նեղ — X80-ի համար որակավորված ավելի քիչ ջրաղացներ |
| Առաջատար ժամանակի պրեմիում | Ստանդարտ | Սովորաբար 4-8 շաբաթ ավելի երկար |
| Ջրածնի փխրունության ռիսկը | Չափավոր — կառավարելի հավելված H գնահատականներով | Ավելի բարձր՝ համապատասխան H2 խառնուրդ ծառայության համար |
| Ծրագրի օպտիմալ պրոֆիլը | OD 24 '–48', MAOP 8–12 ՄՊա, ցամաքային կամ օֆշորային | OD ≥ 36', MAOP ≥ 12 ՄՊա, ոչ թթու, երկար երթուղի |
Տես նաև. X70 vs X80 Line Pipe: The HSLA Sweet Spot → | X70 vs X65. Եռակցման և ծախսերի իրողություններ →
X80-ի կատարողականի ծրարն ունի կոշտ սահմաններ, որոնք հաճախ թերագնահատվում են նախագծի վաղ փուլում: Այս սահմաններից դուրս X80-ի նշումը զգալի ինժեներական և գնումների հետ կապված խնդիրներ է ստեղծում:
Լրացուցիչ սահմանափակումներ՝ հաստատելու համար նախքան X80-ը նշելը.
Ջրածնի սպասարկում. X80-ն ավելի բարձր զգայունություն ունի ջրածնի փխրունության նկատմամբ, քան X70-ը՝ իր ավելի բարձր ամրության պատճառով: Ջրածնի խառնուրդի խողովակաշարերի համար (ավելի քան 10% H2 ըստ ծավալի), X80-ը պահանջում է կոտրվածքների մեխանիկայի լրացուցիչ գնահատում և կարող է պահանջել ծրագրի լրացուցիչ բնութագրեր: Տես. Պողպատե խողովակ ջրածնի խողովակաշարերի համար. դասակարգումներ և եռակցման ուղեցույց →
Լարվածության վրա հիմնված ձևավորում. 0,93 առավելագույն Y/T հարաբերակցությունը վերաբերում է և՛ X70-ին, և՛ X80-ին, սակայն X80-ի ավելի բարձր բացարձակ ելքը նշանակում է, որ պլաստիկ լարվածության պահուստը համեմատաբար ավելի քիչ է: Խողովակաշարերի համար, որոնք հատում են սեյսմիկ գոտիները, մշտական սառույցը կամ հողի շարժման տարածքները, ճեղքվածքի մեխանիկական վերլուծությամբ հաստատեք լարվածության հզորությունը:
Օֆշորային խորը ջրով պտտվող խողովակ. X80-ը հազվադեպ է նախատեսված պտտվող խողովակաշարի տեղադրման համար՝ պտտվելու/չոլորման ժամանակ ցիկլային պլաստիկի լարվածության հետ կապված մտահոգությունների պատճառով. օֆշորային X80 հավելվածների մեծ մասը օգտագործում է կոշտ S-lay կամ J-lay: Նախքան նշելը, հաստատեք ձեր տեղադրման կապալառուի հետ:
Կռումներ և կցամասեր. X80-ում ինդուկցիոն թեքությունները և կցամասերը պահանջում են ձևավորման և ջերմային մշակման հատուկ ընթացակարգեր: Ստանդարտ X70 ճկման ընթացակարգերը չեն կարող ուղղակիորեն կիրառվել:
Առնչվող: PSL2-ից այն կողմ. Հավելված H Մետալուրգիա թթու գազի համար → | Ինչու՞ X65QS-ը և X70QS-ը գերազանցում են ստանդարտ գնահատականները հոգնածության կարևոր կիրառություններում →
X80-ը նշված է, որտեղ գնահատականների ընտրությունը խթանում է նախագծի տնտեսագիտությունը, այլ ոչ թե ինժեներական պահպանողականությունը: Սա կոմերցիոն օպտիմալացման գործիք է շատ մեծ նախագծերի համար, ոչ թե անվտանգության արդիականացում:
| Դիմում | Typical OD × WT | Grade | Ինչու X80: |
|---|---|---|---|
| Գազի գերբարձր ճնշման փոխանցում | 42 «–56» × 16–28 մմ | X80M PSL2 | Պատերի խնայողություն շատ երկար, մեծ տրամագծով երթուղիների վրա MAOP ≥ 12 ՄՊա |
| Անդրսահմանային գազի արտահանման խողովակաշարեր | 36 «–48» × 14–22 մմ | X80M PSL2 | Պողպատի տոննաժի կրճատում 500+ կմ երթուղիների վրա՝ ծախսերի որոշիչ առավելություն |
| Օֆշորային ոչ թթու խորքային ջրեր | 8 «–16» × 20–40 մմ | X80Q PSL2 + Հավելված J | Բարձր արտաքին ճնշում՝ զուգորդված բարձր ներքին ճնշման հետ; չկա H2S |
| Կայանի և կոմպրեսորային խողովակաշար | 6 «–16» × 12–32 մմ | X80Q PSL2 (անխափան) | Բարձր ճնշման գնահատական կոմպակտ խողովակի խաչմերուկում; միայն ոչ թթու սպասարկում |
| LNG սնուցման խողովակաշարեր (ոչ թթու) | 24 «–36» × 14–25 մմ | X80M PSL2 | Բարձր աշխատանքային ճնշում, կրիոգեն ամրության պահանջներ՝ լրացուցիչ CVN սպեկտրի միջոցով |
X80 նախագծերի վրա ծածկույթի ընտրության համար. 3LPE vs FBE vs 3LPP. Ինչպես ընտրել խողովակի ճիշտ ծածկույթը → | 3LPE ծածկույթ Ստանդարտ DIN 30670 →
Օֆշորային եռակցված խողովակի համար. Օֆշորային ընդդեմ ցամաքային եռակցված խողովակի. ինչու է LSAW ստանդարտը ծովային միջավայրերի համար →
API 5L X80 (ISO 3183 L555) API 5L ստանդարտի ամենաբարձր հիմնական դասակարգն է՝ 555 ՄՊա (80,500 psi) նվազագույն թողունակությամբ: Այն արտադրվում է բացառապես PSL2-ի համար LSAW կամ անխափան ձևով և օգտագործվում է մեծ տրամագծով, գերբարձր ճնշման գազի և նավթի հաղորդման խողովակաշարերի համար, որտեղ պատի հաստության կրճատումը դիզայնի առաջնային շարժիչ ուժն է:
No API 5L X80 հասանելի է միայն PSL2-ով: Ստանդարտը չի սահմանում PSL1 պահանջները X70-ից բարձր դասարանների համար: X80-ի յուրաքանչյուր գնման պատվեր ավտոմատ կերպով PSL2 պատվեր է՝ պարտադիր CVN թեստավորումով, DWTT թեստավորում մեծ OD-ի համար, ամբողջական հետագծելիություն և ավելի խիստ չափերի հանդուրժողականություն:
X80M-ն արտադրվում է ջերմամեխանիկական կառավարվող մշակմամբ (TMCP)՝ կառավարվող գլանվածքով առանց հետգլոցման ջերմային մշակման: Այն ունի շատ ցածր ածխածին (≤ 0.10%) և գերակշռող ընտրությունն է մեծ տրամագծով LSAW խողովակի համար: X80Q-ը հանգցվում և կոփվում է գլորվելուց հետո, հանդուրժում է ավելի բարձր ածխածնի (≤ 0,18%) և օգտագործվում է ավելի հաստ պատերով կամ անխափան կիրառությունների համար, որտեղ TMCP պտտվող պատուհանը չի կարող հասնել պահանջվող ամրության և ամրության համակցության:
X80-ը հիմնավորված է, երբ խողովակաշարն ունի մեծ տրամագիծ (≥ 36'), աշխատում է բարձր ճնշմամբ (MAOP ≥ 12 ՄՊա), հետևում է երկար երթուղի (≥ 500 կմ), և սպասարկումը ոչ թթու է: Պատի հաստության մոտավորապես 10–12%-ը խնայում է X70-ից ավելի այս նախագծային տրամագիծը, ավելի փոքր պողպատի չափերով, ավելի փոքր պողպատից հազարավոր: ծառայության կամ ջրածնի խառնուրդի հավելվածներ, X70-ն ավելի լավ ընտրություն է:
Ոչ: API 5L X80-ի համար թթու սպասարկման նշում չկա: Դասարանի 555 ՄՊա նվազագույն զիջման ուժը այն էապես ենթարկում է սուլֆիդային սթրեսային ճեղքմանը (SSC) խոնավ H2S միջավայրում: Թթու ծառայության համար առավելագույն գործնական գնահատականը X70QS կամ X70MS է (PSL2, Հավելված H): Խոնավ H2S պարունակող խողովակաշարում X80 նշելը ինժեներական սխալ է, որը չի կարող լուծվել ծածկույթներով կամ արգելակիչներով:
X80 շրջագծով եռակցումները կարգավորվում են API 1104-ով և պահանջում են լիովին որակավորված WPS, որը հատուկ է X80-ին. X70-ում որակավորված ընթացակարգերը չեն կարող ուղղակիորեն փոխանցվել: Պահանջները ներառում են նախնական տաքացում 75–150°C, ցրվող ջրածին ≤ 4 մլ/100 գ, ջերմային ներածում 1,0–3,0 կՋ/մմ և միջանցումային առավելագույն ջերմաստիճան 230°C։ Բոլոր WPQ փորձարկումները պետք է ներառեն CVN-ի ազդեցության փորձարկումներ եռակցման մետաղի և HAZ-ի վրա: Ավտոմատ եռակցումը խիստ նախընտրելի է ջերմության մուտքագրման հետևողականության համար:
ZC Steel Pipe-ը արտադրում և արտահանում է API 5L X80 գծային խողովակ LSAW և անխափան ձևով PSL2, X80M և X80Q առաքման պայմաններում: Մենք մատակարարում ենք մեծ տրամագծով հիմնական նախագծեր Աֆրիկայում, Մերձավոր Արևելքում և Հարավային Ամերիկայում՝ MTR-ի հետագծելիության և երրորդ կողմի տեսչական աջակցությամբ:
Հասանելի է FBE, 3LPE կամ 3LPP հակակոռոզիոն ծածկույթով՝ ISO 21809 / DIN 30670: Պատվերով OD, պատի հաստությունը և երկարությունը՝ ըստ պատվերի:
Մանդի. w@zcsteelpipe.com
WhatsApp: +86-139-1579-1813