Tel: +86-139-1579-1813 E-mail: mandy. w@zcsteelpipe.com
API 5L X80 vezetékcső — minőségek, specifikációk és szállítói útmutató
Ön itt van: Otthon » Blogok » Termékhírek » API 5L X80 Line Pipe — minőségek, műszaki adatok és szállítói útmutató

API 5L X80 vezetékcső — minőségek, specifikációk és szállítói útmutató

Megtekintések: 0     Szerző: Site Editor Közzététel ideje: 2026-03-12 Eredet: Telek

Érdeklődni

Facebook megosztás gomb
Twitter megosztás gomb
vonalmegosztás gomb
wechat megosztási gomb
linkedin megosztás gomb
pinterest megosztási gomb
WhatsApp megosztási gomb
oszd meg ezt a megosztási gombot

Az API 5L X80 – az ISO 3183 szerint  L555- ös jelöléssel  – az API 5L létra legmagasabb általános fokozata, amely az X70 felett és az ultra-nagy szilárdságú X90, X100 és X120 kísérleti fokozatok alatt helyezkedik el. minimális folyáshatárral  Az 555 MPa (80 500 psi) az X80 további falvastagság-csökkentést tesz lehetővé az X70-hez képest – ez az előny, amely gazdaságilag meghatározóvá válik a nagyon nagy átmérőjű, nagyon hosszú, nagyon nagy nyomású gázvezetékeknél, ahol a falvastagság minden millimétere több ezer tonna acélt jelent a teljes nyomvonal hosszában.

Az X80 nem univerzális frissítés az X70-ről. Ez egy speciális minőség szűkebb alkalmazási ablakkal, szigorúbb gyártásellenőrzéssel és savanyú szervizváltozat nélkül. A ZC Steel Pipe API 5L X80 vezetékcsövet szállít LSAW-ban és zökkenőmentesen a PSL2-hez, teljes MTR nyomon követhetőség és harmadik fél által végzett ellenőrzés mellett. Ez az útmutató leírja a specifikációkat, a kiválasztási kritériumokat, a hegesztési követelményeket és a beszerzési mérnökök által feltett kulcskérdést: mikor van értelme az X80-nak valójában az X70-hez képest?

TARTALOM

  1. Mi az az API 5L X80?

  2. Szállítási feltételek: X80M vs X80Q

  3. Kémiai és mechanikai tulajdonságok

  4. Gyártási típusok és mérettartomány

  5. Hegesztés és terepi gyártás

  6. X80 vs X70 – Mikor kell frissíteni?

  7. Korlátozások és mikor nem használható X80

  8. Alkalmazások és projektpéldák

  9. GYIK

1. Mi az API 5L X80?

Az API 5L X80 egy nagy szilárdságú, alacsony ötvözetű (HSLA) vezetékcső, amelyet az API 5L / ISO 3183 specifikáció határoz meg, a következő magazonosítóval:

STANDARD DESIGNATION API 5L X80 (birodalmi) = ISO 3183 L555 (metrikus) = EN 10208-2 L555MB (európai) = CSA Z245.1 Grade 555 (kanadai). Minimális folyáshatár: 555 MPa (80 500 psi). Minimális szakítószilárdság: 625 MPa (90 600 psi). CSAK PSL2-BEN ELÉRHETŐ — NINCS PSL1 OPCIÓ AZ X80-HOZ.

Az X80-at kizárólag gyártják  PSL2 minőségben . Ez egy szigorú szabály az API 5L-ben, nem piaci preferencia – a szabvány nem határoz meg a PSL1 kémiai vagy mechanikai követelményeit az X70 feletti osztályokhoz. Minden X80-as megrendelés automatikusan PSL2-megrendelés, minden szükséges teszteléssel, nyomon követhetőséggel és dokumentációval együtt.

Az X80 kohászata ugyanarra a mikroötvözött szén-mangán platformra épül, mint az X70, de tovább tolták. Nióbiumot (Nb), vanádiumot (V), titánt (Ti) és egyes malomkészítményekben molibdént (Mo) és nikkelt (Ni) használnak a nagyobb szilárdság eléréséhez szemcsefinomítással és csapadékos keményítéssel a TMCP vagy Q&T feldolgozási útvonalon belül. Az eredmény egy finom szemcséjű bainites vagy hegyes ferrit mikrostruktúra, szigorúan ellenőrzött szén-egyenértékkel – ez elengedhetetlen a hegeszthetőség ezen szilárdsági szinten való megőrzéséhez.

Lásd még: Mi a különbség a cső és a vezetékcső között? →

2. Szállítási feltételek: X80M vs X80Q

Az X70-hez hasonlóan az X80 is két fő szállítási feltétellel érhető el. Az utótag megmondja, hogyan hőkezelték a csövet hengerlés után – és ez mind a hegesztési eljárás minősítése, mind a hosszú távú mechanikai stabilitás szempontjából számít.

X80M / L555M (TMCP)

Eljárás:   Termomechanikus vezérelt hengerlés
Hengerlés utáni hőkezelés:   Nincs – a hengerlésből származó tulajdonságok
Tipikus falvastagság:   ~25 mm-ig
Általános forma:   LSAW nagy átmérőjű cső
Jellemző felhasználási terület:   Fővezetékes gázátvitel, nagy átmérőjű

X80Q / L555Q (Q&T)

Eljárás:   Hengerlés után hűtjük és temperáljuk
Hengerlés utáni hőkezelés:   Igen – teljes Q&T ciklus
Tipikus falvastagság:   15 mm és afeletti
Általános forma:   Varrat nélküli vagy nehézfalú LSAW
Jellemző felhasználási terület:   Nagynyomású, vastagabb falú alkalmazások
Beszerzési megjegyzés – Az X80M az alapértelmezett LSAW-projektek Gyakorlatilag minden nagy átmérőjű fővonali X80-projektnél a cső X80M-ként (TMCP) van megadva. A TMCP elkerüli a teljes Q&T ciklus költségeit és átfutási idejét, és kiváló CVN szívósságot biztosít az LSAW gyártásához használt lapos hengerelt lemezben. Ha kérdésében egyszerűen az 'X80 PSL2 LSAW' kifejezés szerepel, a mills az X80M-et adja meg, hacsak másként nem ad meg. Reserve X80Q vastag falú varrat nélküli csőhöz, vagy ahol a projekt specifikációja kifejezetten megköveteli a Q&T szállítási feltételt.

3. Kémiai és mechanikai tulajdonságok

3.1 Kémiai összetétel (API 5L, 46. kiadás, PSL2)

Elem X80M varrat nélküli (max %) X80M hegesztett (max %) X80Q varrat nélküli (max %) X80Q hegesztett (max %)
szén (C) 0.10 0.10 0.18 0.18
Mangán (Mn) 1.85 1.85 1.85 1.85
Foszfor (P) 0.020 0.020 0.020 0.020
Kén (S) 0.010 0.010 0.010 0.010
Szilícium (Si) 0.45 0.45 0.45 0.45
Nb + V + Ti (teljes mikroötvözet) 0.15 0.15 0.15 0.15
Mo (ahol használják) 0,50 max 0,50 max 0,50 max 0,50 max
Ni (ahol használják) 1,00 max 1,00 max 1,00 max 1,00 max
CE IIW  (max.) Megállapodás szerint – jellemzően ≤ 0,46 Megállapodás szerint – jellemzően ≤ 0,46
db (max.) Megállapodás szerint – jellemzően ≤ 0,22 Megállapodás szerint – jellemzően ≤ 0,25

Megjegyzés: A 20 mm-nél nagyobb falvastagságú X80Q varrat nélküli csövek esetében a CE IIW  határértékei az API 5L 5. táblázatának lábjegyzetében foglaltak szerint kötelezőek. A CE határértékeket mindig megrendeléskor erősítse meg a malomnál.

3.2 Mechanikai tulajdonságok (PSL2)

Property X80M PSL2 X80Q PSL2 Megjegyzések
Minimális folyáshatár (SMYS) 555 MPa / 80 500 psi 555 MPa / 80 500 psi Mindkét feltétel ugyanaz az emelet
Max folyáshatár 705 MPa / 102 200 psi 705 MPa / 102 200 psi PSL2 mennyezet
Minimális szakítószilárdság (SMTS) 625 MPa / 90 600 psi 625 MPa / 90 600 psi —
Max szakítószilárdság 825 MPa / 119 700 psi 825 MPa / 119 700 psi PSL2 mennyezet
Nyújtás/szakító arány (max) 0.93 0.93 Kötelező PSL2-korlát
CVN ütésteszt Kötelező Kötelező Test, hegesztési varrat és HAZ
DWTT (OD ≥ 508 mm) ≥ 85% nyírási terület -15°C-on ≥ 85% nyírási terület -15°C-on Minden nagy átmérőjű csőhöz szükséges
Keménység (max.) Nincs megadva (nem savanyú) Nincs megadva (nem savanyú) Az X80-hoz nincs rossz szolgáltatási fokozat
Savanyú szolgáltatási lehetőség Nem elérhető Nem elérhető Az X70QS/MS maximális a savanyú kiszolgáláshoz
Mérnöki betekintés – Miért alacsonyabb az X80M maximális széndioxid-kibocsátása, mint az X80Q-nál? Az X80M 0,10%-os maximális széntartalma (az X80Q esetében a 0,18%-kal szemben) a TMCP-folyamat-függőséget tükrözi. A TMCP szilárdságát elsősorban az ellenőrzött hengerlés során végzett szemcsefinomítás révén éri el – nem a széntartalomból. Az alacsonyabb széntartalom emellett csökkenti a martenzitképződés kockázatát a HAZ-ban a hegesztés során, ami kritikus az amúgy is magas szilárdsági szint miatt. Az X80Q képes elviselni a magasabb széntartalmat, mivel a Q&T ciklus jobban szabályozza a végső mikroszerkezetet, de ennek az ára a nagyobb előmelegítési követelmények a terepen.

4. Gyártási típusok és mérettartomány

Az X80 szinte kizárólag készül  LSAW-ként (nagy átmérőjű)  vagy  varratmentesen (kisebb furatú, nagynyomású) . Az ERW és az SSAW műszakilag lehetséges, de ritkán írják elő az X80-hoz – a minőség nagy szilárdsága és a TMCP kémiája megköveteli az egységes hegesztési varrat minősítést, és az X80-kompatibilis csővezetékekre vonatkozó legtöbb projektspecifikáció implicit módon megköveteli az LSAW-t.

Folyamat OD tartomány Falvastagság Tipikus szállítási feltétel A legalkalmasabb
Zökkenőmentes (SMLS) ½' – 24' (akár 610 mm) ~65 mm-ig X80Q Nagynyomású kis furat, állomási csővezetékek, ívek
LSAW / DSAW 18' – 60' (457–1524 mm) 8-40 mm X80M Nagy átmérőjű fővezetékes gázszállítás
ERW 4' – 24' (akár 610 mm) ~19 mm-ig X80M Ritkán meghatározott – csak projektspecifikus

4.1 Szabványos mérettartomány (LSAW)

OD (hüvelyk) OD (mm) Tipikus WT tartomány (mm) Megjegyzések
18' – 24' 457,2 – 609,6 8,0 – 19,1 Átmeneti – zökkenőmentesen is elérhető
26' – 36' 660,4 – 914,4 9,5 – 25,4 Alapvető LSAW termékcsalád X80 fővonalhoz
38' – 48' 965,2 – 1219,2 11,1 – 32,0 Nagynyomású fővezeték, ultrahosszú útvonalak
50' – 60' 1270-1524 14,3 – 40,0 Nagy átmérőjű gáz szupersztrádák

Kapcsolódó olvasmány: LSAW vs Seamless nagy átmérőjű, nagy hozamú projektekhez → | LSAW JCOE vs spirálcső a tenger alatti emelkedőkhöz →

5. Hegesztés és terepi gyártás

Az X80 hegesztése terepen lényegesen igényesebb, mint az X70. A magas SMYS, az alacsony szén-dioxid-kibocsátású TMCP kémia és a szigorú CE-határértékek kombinációja keskeny hegesztési ablakot hoz létre, amely szigorúbban bünteti a rossz eljárásellenőrzést, mint az alacsonyabb minőségeket.

5.1 A legfontosabb hegesztési paraméterek

Paraméterkövetelmény / Útmutató
Irányadó szabvány API 1104 (terepi hegesztővarratok); ASME IX (létesítmény/állomás csövezés)
Előmelegítés hőmérséklet 75-150°C jellemző; növelje 100–175 °C-ra, ha a WT > 20 mm vagy a környezeti hőmérséklet < 5 °C
Hidrogén szabályozás Diffundálható H₂ ≤ 4 ml/100 g hegesztett fém – szigorúbb, mint X70. Használat előtt süsse az elektródákat 300-350°C-on legalább 1 óráig.
Hőbeviteli tartomány 1,0 – 3,0 kJ/mm. Szigorúbb felső határ, mint X70 – a túlzott hőbevitel jobban károsítja a TMCP HAZ szívósságát ezen a szilárdsági szinten.
Interpass hőmérséklet (max) 230 °C. Alacsonyabb, mint az X70 250°C-os határértéke – kritikus a TMCP minőségeknél a mikroszerkezeti degradáció elkerülése érdekében.
A hegesztési folyamat preferenciája Az automatikus vagy félautomata (GMAW, FCAW-G, SAW) erősen előnyben részesítendő a hőbevitel konzisztenciája érdekében. SMAW elfogadható, de szigorúbb hegesztői képesítést igényel.
WPQ tesztelési követelmények A WPQ részeként kötelező a CVN ütővizsgálatok hegesztett fémeken és HAZ-on. Minden X80 WPQ-hoz ajánlott a hegesztési keresztmetszeten átívelő keménység.
PWHT A szabványos TMCP X80M esetén nem szükséges. Értékelje a WT > 32 mm vagy a Q&T minőséget. A TMCP cső PWHT-ja a mikroszerkezet túlmelegedését kockáztatja – felhordás előtt forduljon a malomhoz.
Kritikus tervezési pont – X80 WPS nem kölcsönözhető közvetlenül az X70 projektekből Az X70-ről X80-ra áttérő projektek gyakori és veszélyes parancsikonja az X70 WPS újrafelhasználása kisebb módosításokkal. Ez nem elfogadható. Az API 1104 teljes újraminősítést igényel, ha az alapfém minősége megváltozik. Az X80M TMCP eltérő CE-vel, más mikrostruktúrával és szűkebb hőbeviteli érzékenységgel rendelkezik, mint az X70M. Az X70-en minősített hegesztési eljárások olyan HAZ keménységi vagy szívóssági eredményeket eredményezhetnek, amelyek nem felelnek meg az X80 minősítési teszteknek. Mindig futtasson egy teljes WPQ-programot a tényleges X80-as csövön a tényleges szállító malomtól.

További olvasnivaló: X70 Line Pipe: HAZ lágyítás és hegesztési hibaelhárítás → | Cső ovális és Hi-Lo tűrések nagy átmérőjű hegesztővarratoknál →

6. X80 vs X70 — Mikor kell frissíteni

Az X70 és X80 közötti döntés szinte mindig falvastagság és teljes projektköltség számítás. Az X80 magasabb SMYS-je vékonyabb falakat tesz lehetővé ugyanazon üzemi nyomás mellett – de az anyagköltség, a WPS minősítés és az ellátási lánc bonyolultsága csak bizonyos projektküszöbök felett térül meg.

Factor X70 PSL2 X80 PSL2
Minimális folyáshatár 485 MPa 555 MPa (+14,4%)
Falvastagság megtakarítás az X65-höz képest ~7-8% ~17–18% vs X65; ~10-12% vs X70
PSL1 elérhetőség Igen Nem – csak PSL2
Savanyú szolgáltatási fokozat X70QS / X70MS (H melléklet) Nem elérhető
A hegesztés bonyolultsága Mérsékelt – jól bevált WPS-könyvtár Magasabb – szigorúbb H₂ szabályozás, szűkebb hőbevitel
Malom elérhetősége Széles – a legtöbb API 5L-es malom Szűkebb – kevesebb malom jogosult az X80-ra
Lefutási idő prémium Standard Általában 4-8 héttel tovább
Hidrogén ridegedés veszélye Közepes – a H melléklet fokozataival kezelhető Magasabb – a H₂-keverék szolgáltatásra vonatkozik
Optimális projektprofil OD 24'–48', MAOP 8–12 MPa, szárazföldi vagy tengeri OD ≥ 36', MAOP ≥ 12 MPa, nem savanyú, hosszú útvonal
Mérnöki betekintés – Az X80 kiegyenlítési pontja Az X80 és X70 közötti falvastagság-megtakarítás körülbelül 10–12% azonos külső külső és üzemi nyomás mellett. Egy 48 hüvelykes átmérőjű, 800 km-es útvonalon 12 MPa MAOP mellett ez a megtakarítás 15 000–20 000 tonna acélt jelenthet – ez az anyagköltség-megtakarítás, amely könnyedén fedezi az X80 magasabb tonnánkénti árát és a WPS minősítési költségeit. Az X80-as döntés szinte mindig indokolt 500 km-nél nagyobb útvonalakon nagy átmérő mellett és nagy nyomáson.

Lásd még: X70 vs X80 Line Pipe: A HSLA Sweet Spot → | X70 vs X65: Hegeszthetőség és költségvalóságok →

7. Korlátozások és mikor nem használható X80

Az X80 teljesítményének korlátai vannak, amelyeket gyakran alábecsülnek a projekt korai szakaszában. Az X80 e határokon kívüli megadása jelentős tervezési és beszerzési problémákat okoz a későbbiekben.

Kritikus tervezési pont – Az X80-nak nincs túlzott szolgáltatási fokozata Ez az X80 egyetlen legfontosabb korlátozása. Ellentétben az X70-nel, amely az API 5L H mellékletének és a NACE MR0175 / ISO 15156-2 szabványnak megfelelő dedikált savanyú szolgáltatási fokozatokkal (X70QS és X70MS) rendelkezik, az X80-hoz nincs túlzott szolgáltatási megjelölés. A minőség 555 MPa minimális folyáshatára határozottan a keménységi küszöb fölé helyezi, amelynél a szulfid feszültségrepedés (SSC) ellenőrizhetetlenné válik. Ha a csővezeték nedves H₂S-t szállít – akár részben vagy időszakosan is –, az X80 nem választható. A maximális savanyú szolgáltatási fokozat X70QS/MS.

További korlátozások, amelyeket meg kell erősíteni az X80 megadása előtt:

  • Hidrogénszolgáltatás:  Az X80 nagyobb szilárdsága miatt hajlamosabb a hidrogén ridegségre, mint az X70. Hidrogénkeverékes csővezetékek (>10 térfogatszázalék H₂) esetén az X80 további törésmechanikai értékelést igényel, és további projektspecifikációkra is szükség lehet. Lásd: Acélcső hidrogén-csővezetékekhez: Minőségek és hegesztési útmutató →

  • Nyújtáson alapuló kialakítás:  A 0,93-as maximális Y/T arány az X70-re és az X80-ra is vonatkozik, de az X80 magasabb abszolút hozama azt jelenti, hogy a képlékeny alakváltozási tartalék arányosan kisebb. Szeizmikus zónákat, permafrosztot vagy talajmozgásos területeket keresztező csővezetékek esetén törésmechanikai elemzéssel erősítse meg a nyúlási kapacitást.

  • Tengeri mélytengeri feltekercselt cső:  Az X80-at ritkán írják elő feltekercselt csővezetékek telepítésére, mivel a feltekercselés/letekercselés során felmerülő ciklikus műanyag feszültség miatt aggódnak – a legtöbb tengeri X80-alkalmazás merev S-fektetést vagy J-fektetést használ. Meghatározás előtt egyeztessen a telepítést végző vállalkozóval.

  • Hajlítások és szerelvények:  Az X80-as indukciós ívek és szerelvények speciális alakítási és hőkezelési eljárásokat igényelnek. A szabványos X70 hajlítási eljárások nem alkalmazhatók közvetlenül.

Összefüggő: A PSL2-n túl: H melléklet: Kohászat savanyú gázhoz → | Miért jobb az X65QS és az X70QS a szabványos minőségeknél a fáradtság szempontjából kritikus alkalmazásokban →

8. Alkalmazások és projektpéldák

Az X80 ott van megadva, ahol a projektgazdaságosság, nem a mérnöki konzervativizmus határozza meg a fokozatválasztást. Ez egy kereskedelmi optimalizálási eszköz nagyon nagy projektekhez – nem biztonsági frissítés.

Alkalmazás tipikus OD × WT fokozat Miért X80?
Ultramagas nyomású gázátvitel 42'–56' × 16–28 mm X80M PSL2 Falmegtakarítás nagyon hosszú, nagy átmérőjű útvonalakon MAOP ≥ 12 MPa mellett
Határon átnyúló gázexport vezetékek 36'–48' × 14–22 mm X80M PSL2 Acél űrtartalom csökkenése több mint 500 km-es útvonalon – döntő költségelőny
Offshore, nem savanyú mélyvíz 8'–16' × 20–40 mm X80Q PSL2 + J melléklet Magas külső nyomás magas belső nyomással kombinálva; nincs jelen H₂S
Állomás és kompresszor csövek 6'–16' × 12–32 mm X80Q PSL2 (zökkenőmentes) Magas nyomásérték kompakt cső-keresztmetszetben; csak nem savanyú szolgáltatás
LNG tápvezetékek (nem savanyú) 24'–36' × 14–25 mm X80M PSL2 Magas üzemi nyomás, kriogén szívósság követelmények a kiegészítő CVN specifikáció révén

X80 projektek bevonatának kiválasztásához: 3LPE vs FBE vs 3LPP: Hogyan válasszuk ki a megfelelő csőbevonatot → | 3LPE bevonat szabvány DIN 30670 →

Offshore hegesztett csőhöz: Offshore vs onshore hegesztett cső: Miért az LSAW a tengeri környezet szabványa →

9. Gyakran Ismételt Kérdések

Mi az API 5L X80 cső?

Az API 5L X80 (ISO 3183 L555) az API 5L szabvány legmagasabb mainstream minősége, minimális folyáshatára 555 MPa (80 500 psi). Kizárólag PSL2-re gyártják LSAW vagy varrat nélküli formában, és nagy átmérőjű, ultranagy nyomású gáz- és olajszállító csővezetékekhez használják, ahol a falvastagság csökkentése az elsődleges tervezési hajtóerő.

Az API 5L X80 elérhető PSL1-ben?

Nem. Az API 5L X80 csak PSL2-ben érhető el. A szabvány nem határozza meg a PSL1 követelményeit az X70 feletti osztályokhoz. Minden X80-as beszerzési rendelés automatikusan PSL2-megrendelés, kötelező CVN-teszttel, DWTT-teszttel a nagy OD-hoz, teljes nyomon követhetőséggel és szigorúbb mérettűréssel.

Mi a különbség az X80M és az X80Q között?

Az X80M-et termomechanikai szabályozott feldolgozással (TMCP) állítják elő – szabályozott hengerléssel, hengerlés utáni hőkezelés nélkül. Nagyon alacsony széntartalmú (≤ 0,10%), és ez a domináns választás a nagy átmérőjű LSAW csövekhez. Az X80Q hengerlés után kioltott és temperált, magasabb széntartalmú (≤ 0,18%), és vastagabb falú vagy varratmentes alkalmazásokhoz használható, ahol a TMCP gördülőablak nem tudja elérni a szükséges szilárdság és szívósság kombinációját.

Mikor adjak meg X80-at X70 helyett?

Az X80 akkor indokolt, ha a csővezeték nagy átmérőjű (≥ 36'), nagy nyomáson üzemel (MAOP ≥ 12 MPa), hosszú útvonalat (≥ 500 km) követ, és a szolgáltatás nem savanyú. A durván 10-12%-os falvastagság megtakarítás X70 felett ezeknél a projektléptékeknél így kisebb átmérőjű acél, nne-nél nagyobb szervizelést jelent. hidrogénkeverékes alkalmazásoknál az X70 a jobb választás.

Használható az X80 cső savanyú szolgálatban?

Nem. Az API 5L X80-hoz nincs túlzott szolgáltatásmegjelölés. A minőség 555 MPa minimális folyáshatára miatt eleve érzékeny a szulfidos feszültségrepedésre (SSC) nedves H2S környezetben. Savanyú kiszolgálás esetén a maximális gyakorlati fokozat X70QS vagy X70MS (PSL2, H melléklet). Az X80 megadása nedves H2S-t szállító csővezetékben olyan mérnöki hiba, amelyet bevonatokkal vagy inhibitorokkal nem lehet megoldani.

Milyen hegesztési eljárás szükséges az X80-as hegesztési varratokhoz?

Az X80 hegesztési varratokat az API 1104 szabályozza, és az X80-ra specifikus, teljesen minősített WPS-t igényel – az X70-en minősített eljárások nem vihetők át közvetlenül. A követelmények közé tartozik a 75–150°C-os előmelegítés, a diffundálható hidrogén ≤ 4 ml/100g, a hőbevitel 1,0-3,0 kJ/mm, és a maximális 230°C-os áthaladási hőmérséklet. Minden WPQ-tesztnek tartalmaznia kell a hegesztett fémen és a HAZ-on végzett CVN ütési teszteket. Az automatikus hegesztés erősen előnyben részesítendő a hőbevitel konzisztenciája érdekében.

Forrás API 5L X80 Line Pipe a ZC Steel Pipe-tól

A ZC Steel Pipe API 5L X80 vezetékcsöveket gyárt és exportál LSAW-ban és varratmentesen a PSL2-be, X80M és X80Q szállítási feltételekkel. Nagy átmérőjű fővonali projekteket biztosítunk Afrikában, a Közel-Keleten és Dél-Amerikában teljes MTR nyomon követhetőség és harmadik fél által végzett ellenőrzési támogatás mellett.

Rendelhető FBE, 3LPE vagy 3LPP korróziógátló bevonattal az ISO 21809 / DIN 30670 szerint. Egyedi külső átmérőjű, falvastagság és hossz rendelés alapján.

 mandy. w@zcsteelpipe.com
WhatsApp: +86-139-1579-1813

→ Kérjen árajánlatot


Vegye fel a kapcsolatot

Gyors linkek

Támogatás

Termékkategória

Lépjen kapcsolatba velünk

Hozzáadás: No. 42, Group 8, Huangke Village, Sunzhuang Street, Hai'an City
Cell/WhatsApp: +86 139-1579-1813
Hagyj üzenetet
Lépjen kapcsolatba velünk
Copyright © 2024 Zhencheng Steel Co.,Ltd. Minden jog fenntartva. által támogatott leadong.com