Tel: +86-139-1579-1813 E-mail: mandy. w@zcsteelpipe.com
API 5CT P110 burkolatú cső — Műszaki adatok, minőségek és alkalmazási útmutató
Ön itt van: Otthon » Blogok » Termékhírek » API 5CT P110 házcső — Műszaki adatok, minőségek és alkalmazási útmutató

API 5CT P110 burkolatú cső — Műszaki adatok, minőségek és alkalmazási útmutató

Megtekintések: 0     Szerző: Site Editor Közzététel ideje: 2026-03-12 Eredet: Telek

Érdeklődni

Facebook megosztás gomb
Twitter megosztás gomb
vonalmegosztás gomb
wechat megosztási gomb
linkedin megosztás gomb
pinterest megosztási gomb
WhatsApp megosztási gomb
oszd meg ezt a megosztási gombot

Az API 5CT P110 az igásló nagy szilárdságú burkolat minősége mély, nagynyomású olaj- és gázkutakhoz. 110 000 psi (758 MPa) minimális hozam mellett olyan összeomlási és felszakadási ellenállást biztosít, amelyre a sekélyebb fokozatok nem képesek – így ez a standard választás a köztes és termelési burkolatokhoz azokban a kutakban, ahol az L80 vagy T95 nem felel meg a nyomásállóságnak. Meghatározó kompromisszuma az, hogy erős: a P110 magas hozama kizárja a NACE MR0175 szerinti savanyú szolgáltatásból, ami azt jelenti, hogy a minőség kezdettől fogva megfelelő kiválasztása elengedhetetlen a kút integritásához.

A ZC Steel Pipe API 5CT P110 burkolatot és csöveket gyárt és exportál a PSL1 és PSL2 csatornákra, szabványos és nagy összeomlású változatokban, teljes MTC-dokumentációval és harmadik féltől származó ellenőrzési támogatással. Ez az útmutató bemutatja a P110 mechanikai és kémiai specifikációit, a T95-höz és L80-hoz képesti minőséget, a magas összeomlású változatokat, a HPHT-alkalmazásokat, valamint azt, hogy mire kell figyelni az MTR-nél.

TARTALOM

  1. Mi az API 5CT P110?

  2. Mechanikai és kémiai tulajdonságok

  3. P110 vs T95 vs L80 – fokozatok összehasonlítása

  4. P110 és Sour Service

  5. P110 High Collapse (HC) változatok

  6. PSL1 vs PSL2 a P110-hez

  7. HPHT alkalmazások

  8. Csatlakozások a P110 házhoz

  9. Mit kell ellenőrizni a P110 MTR-en

  10. GYIK

1. Mi az API 5CT P110?

Az API 5CT P110 az 5CT / ISO 11960 API specifikációban meghatározott burkolat- és csőminőség. A 'P' előtagnak nincs közvetlen kohászati ​​jelentése – ez egyszerűen az API megjelölése ennek a hozamszintnek. A '110' a 110 000 psi minimális folyáshatárra utal.

API 5CT P110 — CORE IDENTITY Minimális folyáshatár: 758 MPa (110 000 psi) · Maximális folyáshatár: 965 MPa (140 000 psi) · Minimális szakítószilárdság: 862 MPa (125 000 psi) ( Heach temper & API) · Keménységi határ: Nincs megadva a Heat kezelésben. Savanyú szolgáltatás: Nem megfelelő a NACE MR0175 szabvány szerint · Szabvány: API 5CT / ISO 11960

Három jellemző határozza meg a P110 helyzetét az OCTG fokozatú létrán:

  • Magas minimális hozam (758 MPa):  Kiváló összeomlási ellenállást és robbanási kapacitást biztosít a mély, nagynyomású kutak számára – ez az elsődleges ok, amiért a mérnökök ezt L80 vagy T95 felett határozzák meg

  • Nincs keménységi mennyezet:  Az L80-tól (max. 23 HRC) és a T95-től (max. 25,4 HRC) ellentétben a P110-nek nincs API által meghatározott keménységi határértéke – ami lehetővé teszi a nagy szilárdságot, de megszünteti a NACE MR0175 kompatibilitást

  • Kötelező kérdések és válaszok:  A 758–965 MPa hozamsáv eléréséhez és szabályozásához hűtő- és temperálási hőkezelés szükséges; alternatív hőkezelés nem megengedett

Lásd még: Milyen minőségűek az OCTG-csövek? → | A burkolatok és csövek acélminőségei →

2. Mechanikai és kémiai tulajdonságok

2.1 Mechanikai tulajdonságok (API 5CT)

Az ingatlan értéke
Minimális folyáshatár 758 MPa (110 000 psi)
Maximális folyáshatár 965 MPa (140 000 psi)
Minimális szakítószilárdság 862 MPa (125 000 psi)
Keménységi határ Nincs megadva az API 5CT-ben
Hőkezelés Kioltás és temperálás (kötelező)
Minimális nyúlás (2 hüvelykes) ≥ 0,5% API 5CT képletenként
Charpy-hatás (PSL2) API 5CT C.36 / SR2 táblázat szerint, ha meg van adva

2.2 Kémiai összetétel (API 5CT – tipikus P110)

Elem Max % Megjegyzések
szén (C) 0.35 Az alacsonyabb C-t részesítik előnyben egyes IOC-specifikációk hegeszthetőség szempontjából
Mangán (Mn) 1.90 Magasabb Mn egyes malomkémiákban az edzhetőség érdekében
Szilícium (Si) 0.45 Deoxidálószer
Foszfor (P) 0.030 Szigorúbb határértékek (0,020), gyakran a vállalati specifikációkban
Kén (S) 0.030 Szigorúbb határértékek (0,010), gyakran a vállalati specifikációkban
Szén-egyenérték (CE) Specifikációnként változik A projekt specifikációiban gyakran ≤ 0,43

Megjegyzés: Az API 5CT nem határoz meg teljes kémiát a P110-hez – csak a C, Mn, Si, P és S maximumokat. Számos nemzetközi projektspecifikáció az API-minimumokon túlmutató Cr, Mo, Ni, V és CE határértékeket ír elő.

2.3 Szabványos méretek

OD (hüvelyk) OD (mm) Közös súlytartomány (lb/ft) Tipikus alkalmazás
4½' 114.3 9.50 – 15.10 Csövek, kis gyártású burkolat
5' 127.0 11.50 – 18.00 óráig Termelő burkolat, mély kutak
5½' 139.7 14.00 – 23.00 óráig Gyártási burkolat – a leggyakoribb P110 méret
7' 177.8 17.00 – 38.00 óráig Köztes és gyártási burkolat
7⅝' 193.7 24.00 – 45.30 Köztes burkolat, mély kutak
9⅝' 244.5 32.30 – 58.40 Köztes burkolat
10¾' 273.1 32,75 – 65,70 Felületi és közbenső burkolat
13⅜' 339.7 48.00 – 72.00 Felszíni burkolat, nagy fúrt kutak



3. P110 vs T95 vs L80 – fokozatok összehasonlítása

A három leggyakrabban összehasonlított OCTG fokozat a 80–110 ksi tartományban az L80, a T95 és a P110. A köztük lévő választást két független változó határozza meg: a szükséges folyáshatár (amelyet az összeomlási/felszakítási terhelések határoznak meg) és a H₂S környezet (amelyet a tározókémia határozza meg).

Ingatlan L80-1 T95 P110
Minimális folyáshatár 552 MPa (80 ksi) 655 MPa (95 ksi) 758 MPa (110 ksi)
Max folyáshatár 655 MPa (95 ksi) 758 MPa (110 ksi) 965 MPa (140 ksi)
Max keménység 23 HRC 25,4 HRC Nincs megadva
Hőkezelés Q&T kötelező Q&T kötelező Q&T kötelező
Savanyú szolgáltatás (H₂S) Igen – enyhén savanyú Igen – mérsékelten savanyú Nem alkalmas
NACE MR0175-nek megfelelő Igen Igen (képzettséggel) Nem
Összeomlási ellenállás Alapvonal Jobb mint az L80 A legjobb a három közül
Relatív költség Legalacsonyabb Középső Magasabb – hozamprémium
Tipikus kútmélység < 3500 m 2500–5000 m 3000 m+ / HPHT

Válassza az L80-at, ha…

Kút tartalma:   H₂S (savanyú szolgáltatás)
Mélység:   sekélytől közepesig
Összeomlási terhelés:   80 ksi kapacitáson belül
Prioritás:   NACE megfelelőség + költség

Válassza a T95-öt, ha…

Kút tartalma:   Mérsékelt H₂S + magasabb nyomás
Mélység:   Közepestől mélyig
Összecsukható terhelés:   meghaladja az L80 kapacitást
Prioritás:   savanyú szolgáltatás + több erő

Válassza a P110-et, ha…

Tartalma:   nincs jelentős H₂S (édes)
Mélység:   Mélytől az ultramélyig
Összecsukási terhelés:   110 ksi kapacitás szükséges
Prioritás:   Maximális erő

Teljes összehasonlítás: P110 vs L80: burkolat tervezési hozamcsapdák és meghibásodási küszöbök →

4. P110 és Sour Service

A P110 használata nem engedélyezett a NACE MR0175 / ISO 15156 szerinti savanyú kiszolgáló kutakban. Ez az egyik legfontosabb fokozatválasztási szabály az OCTG-ben – és az egyik leggyakoribb forrása a kutak integritásának meghibásodásának, ha figyelmen kívül hagyják vagy megkerülik.

A kritikus tervezési pont – a P110 tiltott a H₂S szolgáltatásban A NACE MR0175 / ISO 15156-2 szabvány a szén- és gyengén ötvözött acélcsöveket 22 HRC (250 HV10) maximális keménységre korlátozza. A P110 758 MPa minimális hozamával és keménységi plafon nélkül rutinszerűen e küszöb feletti keménységi értékeket produkál. A NACE határértékeket meghaladó nagyszilárdságú acélok érzékenyek a szulfidos feszültségrepedésre (SSC) – egy rideg törési mechanizmusra, amely gyors, katasztrofális meghibásodást okozhat H₂S környezetben anélkül, hogy a képlékenységre figyelmeztetne. Ne cserélje ki a P110-et a T95-re vagy a C110-re savanyú kutakban, függetlenül a költségektől vagy a rendelkezésre állási nyomástól.

A magas nyomású és H₂S kutak megfelelő fokozatú eszkalációs útvonala a következő:

  • Enyhén savanyú, közepes nyomás:  L80-1 PSL2 + SR16 (HIC)

  • Mérsékelten savanyú, magas nyomású:  T95 PSL2 NACE minősítéssel

  • Erősen savanyú, nagy nyomású:  C110 vagy Q125 – mindkettőt kifejezetten a nagynyomású, savanyú szolgáltatási borítékhoz tervezték, amelyet sem a P110, sem a T95 nem képes lefedni

Összefüggő: L80 vs N80 vs T95: Melyik minőség a Sour Service Wells számára? → | API 5CT vs NACE MR0175: A keménységcsapda magyarázata →

5. P110 High Collapse (HC) változatok

A szabványos P110 összeomlási ellenállást az API 5C3 képlet alapján számítják ki, amely a falvastagság és az oválisság legrosszabb mérettűrését feltételezi. A gyakorlatban egy jól elkészített P110-es cső tényleges összeomlási ellenállása lényegesen nagyobb, mint az API-képlet jósolja – de a szabványos API-tűrések megakadályozzák, hogy a mérnökök ezt a többletkapacitást felhasználják a burkolat kialakításában.

A P110 High Collapse (P110 HC) közvetlenül foglalkozik ezzel: szigorúbb mérettűrésekre van előállítva, különösen a falvastagság excentricitása (tipikusan ≤ 10% a szabványos 12,5%-hoz képest) és az oválisság (tipikusan ≤ 0,5% vs 1,0% szabványos cső esetén). Ezek a szűkebb fényviszonyok lehetővé teszik, hogy a tervezett összeomlási besorolás 15–30%-kal növekedjen az azonos méretű és tömegű szabványos P110-hez képest – anélkül, hogy a falvastagság vagy a minőség megváltozna.

Mérnöki betekintés – Amikor a HC megéri a prémiumot A P110 HC prémium (jellemzően 8–15%-kal a normál P110-hez képest) gyorsan megtérül a mélytengeri és a HPHT burkolat kialakításában. Az alternatíva – a nehezebb P110-es falszabvány elérése, hogy elérje ugyanazt az összeomlási besorolást – többe kerül az anyagtömeg tekintetében, növeli a futási terhelést, és növeli a cementálandó fúrólyuk térfogatát. A ~3000 m TVD alatti összeomláskritikus szakaszok esetében rendszerszinten gyakran a HC minőségek jelentik a gazdaságosabb megoldást. Lásd:  P110 HC: Miért fontosabb a 0,5%-os ovális kontroll, mint a hozamerősség →
Beszerzési megjegyzés – A HC nem szabványosított a malmok között

Nincs egyetlen API specifikáció a 'High Collapse'-hoz – minden malom és minden vállalati specifikáció kissé eltérően határozza meg a HC-tűréseket. A P110 HC vásárlásakor mindig kérje le a malom specifikus HC tűréstáblázatát, ellenőrizze azt a burkolattervező szoftver összecsukási modelljéhez képest, és győződjön meg arról, hogy a külső ellenőr a HC specifikációja szerint ellenőrzi az ovalitást és a WT excentricitást, nem pedig a szabvány API-tűrést. A szabványos API-mérettűrések ellen kapott P110 HC rendelés nem javítja az összeomlást.

Ha ellenőrizni szeretné a P110 összeomlási besorolását a beállítási mélységben, futtassa át a mi oldalunkon összeomlási nyomás kalkulátor.

6. PSL1 vs PSL2 a P110-hez

Követelmény: P110 PSL1 P110 PSL2
A csőtest NDE Nem kötelező Kötelező – teljes hosszúságú UT vagy EMI
Csővégek NDE Nem kötelező Kötelező – a végterületek UT
Mérettűrések Szabványos API Szorosabb – OD, WT, egyenesség
Nyomon követhetőség Hőszám Teljes fűtés + csőszám
Charpy hatás Nem kötelező Kötelező a C.36. táblázat szerint
Tipikus használat Mérsékelt mélységű édes kutak Mély, HPHT, IOC projektek

A mély és HPHT alkalmazásokhoz – amelyek a P110 használatának többségét jelentik – a PSL2 a gyakorlati minimum. A legtöbb IOC projekt specifikációja megköveteli a PSL2-t az összes P110-hez, és sok további követelményeket ad az alacsony hőmérsékleten végzett Charpy-teszthez (SR2) és további keménységi felmérésekhez.

7. HPHT alkalmazások

A nagynyomású magas hőmérsékletű (HPHT) kutak – általában 690 bar (10 000 psi) feletti kútfej-nyomás és 150 °C (302 °F) feletti fenékhőmérséklet – jelentik a P110 elsődleges alkalmazási környezetét. Ezekben a kutakban az omlási és repedési terhelés meghaladhatja az összes alacsonyabb fokozatú OCTG kapacitását, és a P110 gyakran az a minimális fokozat, amely képes elérni a szükséges tervezési biztonsági tényezőket.

Főbb szempontok a P110 HPHT-kutak megadásakor:

  • Hőmérsékletcsökkenés:  A P110 folyáshatára csökken magasabb hőmérsékleten – jellemzően 5–8%-os csökkenés 150°C-on a környezeti hőmérséklethez képest. A HPHT burkolatok kialakításánál hőmérséklet-csökkentő tényezőt kell alkalmazni a névleges hozamra, ami visszaszoríthatja a konstrukciót a HC minőségek vagy nehezebb falak felé.

  • Hőciklusos terhelések:  A nagy hőmérséklet-különbséggel rendelkező HPHT kutak a termelés és a bezárás során jelentős axiális hőterhelést generálnak a burkolatban – a csatlakozást a kombinált tengelyirányú, hajlítási és nyomásterhelésre kell méretezni, nem csak a felszakadásra és összeomlásra.

  • Cement integritás:  A P110 nagy összeomlási kapacitása csak akkor valósul meg teljes mértékben, ha a cső mögött megfelelő cement van – a támaszték nélküli P110 egy hosszú cementüregben akkor is összeomolhat, ha az üreg egybeesik a maximális összeomlási terhelési mélységgel

Összefüggő: API 5C5 CAL IV korlátozások és mezőhiba módok a HPHT OCTG kapcsolatokban → | 5 kritikus tényező a prémium csatlakozások és a magas összecsukású burkolat meghatározásához →

8. Csatlakozások a P110 burkolathoz

Csatlakozási típus Alkalmasság P110-hez Tipikus alkalmazási megjegyzések
Rövid szál (STC) Nem ajánlott Nem jellemző a P110-re A szakítási hatékonyság túl alacsony a mély P110 húrokhoz
Hosszú szál (LTC) Korlátozott Csak felületi burkolat Nem megfelelő HPHT vagy mély alkalmazásokhoz
Támpillér (BTC) Mérsékelt Köztes burkolat, közepes mélység Nem HPHT P110 alkalmazásokhoz elfogadható
Prémium kapcsolat HPHT-hoz szükséges Mély kutak, HPHT, gáztömör követelmények Fém-fém tömítés; teljes mértékben P110 testszilárdságra minősítve

A HPHT P110 alkalmazásoknál a prémium csatlakozások nem kötelezőek – ezek tervezési követelmény. A szabványos API-menetek nem tudják fenntartani a gáztömör integritást a kombinált termikus, axiális és nyomásciklusos terhelések mellett a mély HPHT-kiegészítéseknél. A ZC Steel Pipe ZC-2 gáztömör prémium csatlakozása teljes P110-es karosszéria-teljesítményre van besorolva, és az API 5C5 CAL III/IV szerinti minősítéssel rendelkezik.

Összefüggő: Csatlakozási típusok házhoz és csőhöz → | Prémium kapcsolatok vs standard BTC: Mikor éri meg a befektetés? → | A támasztószálas burkolat (BTC) megértése →

9. Mit kell ellenőrizni a P110 MTR-en

A Mill Test Report (MTR) az elsődleges dokumentum a P110 megfelelőség ellenőrzéséhez. Szabványos P110 PSL2 rendelés esetén minden küldemény elfogadása előtt ellenőrizze a következőket:

MTR tétel Mit kell ellenőrizni, miért fontos
Termőerő 758–965 MPa (110–140 ksi) – min és max A túlzott hozam (965 MPa felett) nem megfelelő; a cső túl törékeny
Szakítószilárdság ≥ 862 MPa (125 ksi) Megerősíti, hogy a Q&T folyamat megfelelő mikrostruktúrát hozott létre
Keménység (ha tesztelték) Rögzítse a tényleges értékeket – nincs API-korlát, de vegye figyelembe a szokatlanul magas értékeket A túl nagy keménységű (>32 HRC) túlhűtést jelez; rideg kockázat
Hőkezelési rekord Q&T megerősítése – a normalizálás vagy az N&T rekordok elutasítása A P110 Q&T; más HT nem tudja megbízhatóan elérni a hozamsávot
Kémiai összetétel C < 0,35%, S < 0,030%, P < 0,030% minimum; ellenőrizze a projekt-specifikus CE határértéket A magas S és P növeli a hidrogénkárosodás és a törékeny törés érzékenységét
NDE rekordok (PSL2) Teljes hosszúságú UT vagy EMI testvizsgálat + végterület UT megerősítve A PSL2 NDE kötelező – a hiánya azt jelenti, hogy a cső PSL1, a címkétől függetlenül
Charpy-hatás (PSL2) Értékek, hőmérséklet és mintaméret a projekt specifikációitól függően Megerősíti a szilárdságot üzemi hőmérsékleten – kritikus a hideg környezetben
Dimenziós jelentés OD, WT, egyenesség API 5CT szerint; HC esetében: WT excentricitás és ovális A HC összeomlási besorolás csak akkor érvényes, ha a HC mérettűrések ténylegesen teljesültek
Beszerzési megjegyzés – A P110 túlzott hozama valódi probléma A P110 965 MPa (140 ksi) maximális hozama szigorú határ, nem irányadó. A 140 ksi hozamot meghaladó anyag műszakilag nem megfelelő, és el kell utasítani – nem azért, mert naiv értelemben 'túl erős', hanem azért, mert ezeken a hozamszinteken az acél törési szívóssága és SSC ellenállása jelentősen romlik. A túlzott hozamú P110 egy dokumentált meghibásodási mód a mélyfúró burkolatok húrjaiban, különösen a csatlakozások kialakításánál, ahol a feszültségkoncentráció a legmagasabb. Mindig ellenőrizze az MTR felső hozamhatárát, ne csak a minimumot. Lásd:  P110 megfelelőség: API 5CT keménység, hőkezelés és MTR érvényesítés →

10. Gyakran Ismételt Kérdések

Mi az API 5CT P110 házcső?

Az API 5CT P110 egy nagy szilárdságú burkolat és csőminőség, amelynek minimális folyáshatára 758 MPa (110 000 psi), maximális hozama pedig 965 MPa (140 000 psi). Kizárólag hűtéssel és temperálási hőkezeléssel gyártják, ezért a standard választás a mély, nagy nyomású édeskutakhoz, ahol az alacsonyabb minőségűek nem képesek megfelelő összeomlás- vagy felszakadásállóságot biztosítani. A P110-nek nincs API által meghatározott keménységi határa, és nem alkalmas H₂S savanyú szolgáltatásra.

Használható a P110 savanyú szolgálatban (H₂S kutak)?

A P110 sz. nem alkalmas a NACE MR0175 / ISO 15156 szerinti savanyú kiszolgálásra. Magas folyáshatára olyan keménységi értékeket produkál, amelyek meghaladják a szénacél csövekre vonatkozó NACE-határértéket, így érzékeny a szulfidos feszültségrepedésre (SSC) H₂S környezetben. A nagy nyomásállóságot és a H₂S kompatibilitást egyaránt igénylő kutak esetében a T95 (mérsékelt savanyú) vagy C110/Q125 (erős savanyú, magas nyomás) értéket kell megadni.

Mi a különbség a P110 és a T95 között?

A T95 alacsonyabb minimális hozamú (655 MPa / 95 ksi), szabályozott maximális hozam mellett, és kötelező 25,4 HRC keménységi határértékkel rendelkezik, így kompatibilis a NACE MR0175-tel a mérsékelt savanyú kiszolgáláshoz. A P110-nek magasabb a minimális hozama (758 MPa / 110 ksi) keménységi korlát nélkül – kiváló összeomlási és repedési teljesítményt nyújt mély édes kutakban, de kizárja a H₂S szolgáltatásból. A választást a H2S jelenléte és a szükséges nyomástartás határozza meg.

Mi az a P110 High Collapse (HC) burkolat?

A P110 HC-t szigorúbb mérettűréssel gyártják – különösen a falvastagság excentricitása (≤ 10%) és a cső oválissága (≤ 0,5%) –, ami lehetővé teszi a mérnökök számára, hogy magasabb összeomlási besorolást alkalmazzanak, mint amit a szabványos API 5C3 képlet ugyanazon csőméretre és tömegre megenged. A P110 HC olyan mélytengeri és HPHT kutakhoz van előírva, ahol az omlási terhelés határozza meg a burkolat kialakítását. A HC jelölés nincs szabványosítva a malmok között – mindig ellenőrizze a konkrét tűréseket a ház tervezési modelljéhez képest.

Milyen csatlakozásokat használ a P110 ház?

A P110 ház elérhető BTC, LTC, STC és prémium csatlakozásokkal. A HPHT és a mélykutak alkalmazásokhoz – a P110 elsődleges használati esete – prémium minőségű fém-fém tömítésekre van szükség. A szabványos API-menetek nem tudják megbízhatóan fenntartani a gáztömör integritást a kombinált nyomás-, axiális és termikus ciklusos terhelések mellett ezekben a környezetekben. A BTC elfogadható közepes mélységű, nem HPHT P110 alkalmazásokhoz.

Milyen méretben kapható a P110 ház?

A P110 ház minden szabványos API 5CT méretben elérhető 4½ hüvelyktől (114,3 mm) 20 hüvelyk (508 mm) külső átmérőig. A gyártási és közbülső borítású húrok leggyakoribb méretei: 5½', 7', 9⅝', és 13⅜'. A falvastagság a mérettől és a lábonkénti névleges tömegtől függően körülbelül 5,21 mm-től 20 mm-ig terjed.

Forrás API 5CT P110 házcső a ZC Steel Pipe-tól

A ZC Steel Pipe API 5CT P110 burkolatot és csöveket gyárt és exportál PSL1-re és PSL2-re, szabványos és nagy összeomlású változatban. Az OCTG projekteket Afrikában, a Közel-Keleten és Dél-Amerikában teljes körű MTC-dokumentációval, harmadik fél által végzett ellenőrzéssel és műszaki támogatással látjuk el Afrikában, a Közel-Keleten és Dél-Amerikában.

Elérhető BTC, LTC és prémium csatlakozásokkal, beleértve a ZC-2 gáztömör prémium csatlakozást is, teljes P110-es testkapacitással és API 5C5 minősítéssel. Egyedi falvastagságok, HC tűréscsomagok és kiegészítő követelmények (SR2 Charpy, SR13 keménységmérés) rendelésre állnak rendelkezésre.

 mandy. w@zcsteelpipe.com
WhatsApp: +86-139-1579-1813

→ Kérjen árajánlatot


Vegye fel a kapcsolatot

Gyors linkek

Támogatás

Termékkategória

Lépjen kapcsolatba velünk

Hozzáadás: No. 42, Group 8, Huangke Village, Sunzhuang Street, Hai'an City
Cell/WhatsApp: +86 139-1579-1813
Hagyj üzenetet
Lépjen kapcsolatba velünk
Copyright © 2024 Zhencheng Steel Co.,Ltd. Minden jog fenntartva. által támogatott leadong.com