Tel: +86-139-1579-1813 E-mail: mandy. w@zcsteelpipe.com
API 5L X80 leidingpijp - Kwaliteiten, specificaties en leveranciersgids
U bevindt zich hier: Thuis » Blogs » Productnieuws » API 5L X80 leidingpijp - Kwaliteiten, specificaties en leveranciersgids

API 5L X80 leidingpijp - Kwaliteiten, specificaties en leveranciersgids

Aantal keren bekeken: 0     Auteur: Site-editor Publicatietijd: 12-03-2026 Herkomst: Locatie

Informeer

knop voor delen op Facebook
Twitter-deelknop
knop voor lijn delen
knop voor het delen van wechat
linkedin deelknop
knop voor het delen van Pinterest
WhatsApp-knop voor delen
deel deze deelknop

API 5L X80 – onder ISO 3183 aangeduid als  L555  – is de hoogste reguliere kwaliteit in de API 5L-klasseladder, die boven X70 ligt en onder de ultrasterke experimentele kwaliteiten X90, X100 en X120. Met een minimale vloeigrens van  555 MPa (80.500 psi) maakt X80 verdere wanddiktereducties mogelijk in vergelijking met X70 - een voordeel dat economisch doorslaggevend wordt bij gastransmissiepijpleidingen met een zeer grote diameter, zeer lange en zeer hoge druk, waarbij elke millimeter wanddikte duizenden tonnen staal over de volledige routelengte vertegenwoordigt.

X80 is geen universele upgrade van X70. Het is een specialistische kwaliteit met een smaller toepassingsvenster, strengere productiecontroles en geen zure servicevariant. ZC Steel Pipe levert API 5L X80-leidingpijpen in LSAW en naadloze vorm naar PSL2, met volledige MTR-traceerbaarheid en inspectie door derden. Deze gids behandelt de specificaties, selectiecriteria, lasvereisten en de belangrijkste vraag die inkoopingenieurs stellen: wanneer is de X80 eigenlijk zinvol ten opzichte van de X70?

INHOUD

  1. Wat is API 5L X80?

  2. Leveringsvoorwaarden: X80M versus X80Q

  3. Chemische en mechanische eigenschappen

  4. Productietypen en maatbereik

  5. Lassen en veldfabricage

  6. X80 versus X70: wanneer moet u upgraden?

  7. Beperkingen en wanneer u X80 niet mag gebruiken

  8. Toepassingen en projectvoorbeelden

  9. Veelgestelde vragen

1. Wat is API 5L X80?

API 5L X80 is een zeer sterke, laaggelegeerde (HSLA) lijnpijpsoort gedefinieerd in API-specificatie 5L / ISO 3183, met de volgende kernidentiteit:

STANDAARDOMSCHRIJVING API 5L X80 (imperiaal) = ISO 3183 L555 (metrisch) = EN 10208-2 L555MB (Europees) = CSA Z245.1 klasse 555 (Canadees). Minimale vloeigrens: 555 MPa (80.500 psi). Minimale treksterkte: 625 MPa (90.600 psi). ALLEEN BESCHIKBAAR IN PSL2 - ER IS GEEN PSL1-OPTIE VOOR X80.

X80 wordt uitsluitend geproduceerd als  PSL2-kwaliteit . Dit is een harde regel in API 5L, geen marktvoorkeur; de standaard definieert geen PSL1-chemie of mechanische vereisten voor kwaliteiten boven X70. Elke X80-bestelling is automatisch een PSL2-bestelling, met alle verplichte tests, traceerbaarheid en documentatie die daarmee gepaard gaan.

De metallurgie van X80 is gebouwd op hetzelfde micro-gelegeerde koolstof-mangaanplatform als X70, maar gaat verder. Niobium (Nb), vanadium (V), titanium (Ti) en in sommige maalsamenstellingen molybdeen (Mo) en nikkel (Ni) worden gebruikt om de hogere sterkte te bereiken door korrelverfijning en precipitatieharding binnen een TMCP- of Q&T-verwerkingsroute. Het resultaat is een fijnkorrelige bainitische of naaldvormige ferrietmicrostructuur met streng gecontroleerd koolstofequivalent – ​​essentieel voor het handhaven van de lasbaarheid op dit sterkteniveau.

Zie ook: Wat is het verschil tussen pijp- en lijnpijp? →

2. Leveringsvoorwaarden: X80M versus X80Q

Net als X70 is X80 verkrijgbaar in twee belangrijke leveringsvoorwaarden. Het achtervoegsel geeft aan hoe de buis na het walsen een warmtebehandeling heeft ondergaan – en dit is van belang voor zowel de kwalificatie van de lasprocedure als de mechanische stabiliteit op de lange termijn.

X80M / L555M (TMCP)

Proces:   Thermomechanisch gecontroleerd walsen
Warmtebehandeling na het rollen:   Geen — eigenschappen door walsen
Typische wanddikte:   tot ~25 mm
Veel voorkomende vorm:   LSAW-buis met grote diameter
Typisch gebruik:   hoofdgastransmissie, grote buitendiameter

X80Q / L555Q (Q&T)

Proces:   Gedoofd en getemperd na het rollen
Warmtebehandeling na de rol:   Ja – volledige Q&T-cyclus
Typische wanddikte:   15 mm en meer
Veel voorkomende vorm:   naadloze of dikwandige LSAW
Typisch gebruik:   Hogedruktoepassingen met dikkere wanden
Aanbestedingsnota — X80M is de standaard voor LSAW-projecten Op vrijwel alle X80-hoofdlijnprojecten met een grote diameter wordt de pijp gespecificeerd als X80M (TMCP). TMCP vermijdt de kosten en doorlooptijd van een volledige Q&T-cyclus en produceert uitstekende CVN-taaiheid in de vlakgewalste plaat die wordt gebruikt voor de productie van LSAW. Als uw aanvraag eenvoudigweg 'X80 PSL2 LSAW' vermeldt, zullen fabrieken X80M vermelden, tenzij u anders specificeert. Reserveer X80Q voor dikwandige naadloze buizen of wanneer uw projectspecificatie expliciet Q&T-leveringsconditie vereist.

3. Chemische en mechanische eigenschappen

3.1 Chemische samenstelling (API 5L 46e editie, PSL2)

Element X80M Naadloos (max %) X80M Gelast (max %) X80Q Naadloos (max %) X80Q Gelast (max %)
Koolstof (C) 0.10 0.10 0.18 0.18
Mangaan (Mn) 1.85 1.85 1.85 1.85
Fosfor (P) 0.020 0.020 0.020 0.020
Zwavel (S) 0.010 0.010 0.010 0.010
Silicium (Si) 0.45 0.45 0.45 0.45
Nb + V + Ti (totaal microlegering) 0.15 0.15 0.15 0.15
Mo (waar gebruikt) Maximaal 0,50 Maximaal 0,50 Maximaal 0,50 Maximaal 0,50
Ni (waar gebruikt) Maximaal 1,00 Maximaal 1,00 Maximaal 1,00 Maximaal 1,00
CE IIW  (max.) In overleg — doorgaans ≤ 0,46 In overleg — doorgaans ≤ 0,46
PCM (max.) In overleg — doorgaans ≤ 0,22 In overleg — doorgaans ≤ 0,25

Opmerking: Voor X80Q naadloze buis met wanddikte > 20 mm zijn de CE IIW-  limieten onderworpen aan verplichte overeenstemming volgens API 5L Tabel 5 voetnoot. Bevestig altijd de CE-limieten bij de freesmachine bij het plaatsen van de bestelling.

3.2 Mechanische eigenschappen (PSL2)

Eigenschap X80M PSL2 X80Q PSL2 Opmerkingen
Min. vloeigrens (SMYS) 555 MPa / 80.500 psi 555 MPa / 80.500 psi Beide voorwaarden dezelfde verdieping
Maximale vloeigrens 705 MPa / 102.200 psi 705 MPa / 102.200 psi PSL2-plafond
Min. treksterkte (SMTS) 625 MPa / 90.600 psi 625 MPa / 90.600 psi —
Maximale treksterkte 825 MPa / 119.700 psi 825 MPa / 119.700 psi PSL2-plafond
Opbrengst/trekverhouding (max) 0.93 0.93 Verplichte PSL2-limiet
CVN-impacttesten Verplicht Verplicht Lichaam, lasnaad en HAZ
DWTT (buitendiameter ≥ 508 mm) ≥ 85% afschuifoppervlak bij −15°C ≥ 85% afschuifoppervlak bij −15°C Vereist voor alle leidingen met een grote buitendiameter
Hardheid (max) Niet gespecificeerd (niet zuur) Niet gespecificeerd (niet zuur) Er bestaat geen zure servicegraad voor X80
Zure service-optie Niet beschikbaar Niet beschikbaar X70QS/MS is maximaal voor zure service
Engineering Insight - Waarom X80M een lagere maximale koolstofuitstoot heeft dan X80Q De maximale koolstofuitstoot van de X80M van 0,10% (versus 0,18% voor X80Q) weerspiegelt de TMCP-procesafhankelijkheid. TMCP bereikt zijn kracht voornamelijk door korrelverfijning tijdens gecontroleerd walsen – niet door het koolstofgehalte. Een lager koolstofgehalte vermindert ook het risico op martensietvorming in de HAZ tijdens het lassen, wat van cruciaal belang is gezien het toch al hoge sterkteniveau. X80Q kan hogere koolstof tolereren omdat de Q&T-cyclus meer controle biedt over de uiteindelijke microstructuur, maar dit gaat ten koste van veeleisender voorverwarmingseisen in het veld.

4. Productietypen en maatbereik

X80 wordt vrijwel uitsluitend geproduceerd als  LSAW (grote diameter)  of  naadloos (kleinere boring, hoge druk) . ERW en SSAW zijn technisch mogelijk, maar worden zelden gespecificeerd voor X80. De hoge sterkte van de kwaliteit en de TMCP-chemie maken consistente lasnaadkwalificatie veeleisender, en de meeste projectspecificaties voor X80-compatibele pijpleidingen vereisen impliciet LSAW.

Proces Buitendiameter Bereik Wanddikte Typische leveringsconditie Beste voor
Naadloos (SMLS) ½' – 24' (tot 610 mm) Tot ~65 mm X80Q Hogedruk kleine boring, stationsleidingen, bochten
LSAW / DSAW 18' – 60' (457–1524 mm) 8–40 mm X80M Hoofdgastransmissie met grote diameter
ERW 4' – 24' (tot 610 mm) Tot ~19 mm X80M Zelden gespecificeerd – alleen projectspecifiek

4.1 Standaard maatbereik (LSAW)

Buitendiameter (inch) Buitendiameter (mm) Typisch gewichtsbereik (mm) Opmerkingen
18' – 24' 457,2 – 609,6 8,0 – 19,1 Transitioneel – naadloos ook beschikbaar
26' – 36' 660,4 – 914,4 9,5 – 25,4 Kern LSAW-assortiment voor X80-hoofdlijn
38' – 48' 965,2 – 1219,2 11,1 – 32,0 Hogedrukhoofdlijn, ultralange routes
50' – 60' 1270 – 1524 14,3 – 40,0 Gassnelwegen met grote diameter

Gerelateerd lezen: LSAW versus naadloos voor projecten met een grote diameter en hoog rendement → | LSAW JCOE versus spiraalvormige buis voor onderzeese stijgbuizen →

5. Lassen en veldfabricage

Het lassen van de X80 in het veld is aanzienlijk veeleisender dan de X70. De combinatie van hoge SMYS, TMCP-chemie met laag koolstofgehalte en strenge CE-limieten creëert een smal lasvenster dat slechte procedurecontrole zwaarder bestraft dan lagere kwaliteiten.

5.1 Belangrijke lasparameters

Parametervereiste /richtlijn
Regerende standaard API 1104 (veldomtreklassen); ASME IX (leidingen van faciliteiten/stations)
Temperatuur voorverwarmen 75–150 °C typisch; verhogen tot 100–175°C voor WT > 20 mm of omgevingstemperatuur < 5°C
Waterstof controle Diffundeerbaar H₂ ≤ 4 ml/100 g lasmetaal — strenger dan X70. Bak de elektroden vóór gebruik minimaal 1 uur op 300–350 °C.
Bereik warmte-inbreng 1,0 – 3,0 kJ/mm. Strakkere bovengrens dan X70 - overmatige warmte-inbreng is schadelijker voor de TMCP HAZ-taaiheid op dit sterkteniveau.
Interpasstemperatuur (max) 230°C. Lager dan de limiet van 250°C van de X70 — cruciaal voor TMCP-kwaliteiten om microstructurele degradatie te voorkomen.
Voorkeur voor lasproces Automatisch of halfautomatisch (GMAW, FCAW-G, SAW) heeft sterk de voorkeur vanwege de consistentie van de warmte-inbreng. SMAW is acceptabel, maar vereist een strengere lasserkwalificatie.
WPQ-testvereisten CVN-impacttesten verplicht op lasmetaal en HAZ als onderdeel van WPQ. Hardheidsverplaatsing over de lasdoorsnede aanbevolen voor alle X80 WPQ.
PWHT Niet vereist voor standaard TMCP X80M. Evalueer voor WT > 32 mm of Q&T-kwaliteiten. PWHT van TMCP-buis riskeert oververhitting van de microstructuur - raadpleeg de molen voordat u deze aanbrengt.
Kritiek technisch punt — X80 WPS kan niet rechtstreeks worden geleend van X70-projecten Een veel voorkomende en gevaarlijke sluiproute bij projecten die overgaan van X70 naar X80 is het hergebruiken van de X70 WPS met kleine wijzigingen. Dit is niet acceptabel. API 1104 vereist volledige herkwalificatie wanneer de kwaliteit van het basismetaal verandert. X80M TMCP heeft een andere CE, andere microstructuur en een nauwere warmte-invoergevoeligheid dan X70M. Lasprocedures die zijn gekwalificeerd op X70 kunnen HAZ-hardheids- of taaiheidsresultaten opleveren die niet voldoen aan de X80-kwalificatietests. Voer altijd een volledig WPQ-programma uit op de daadwerkelijke X80-buis van de daadwerkelijke toeleverende fabriek.

Verder lezen: X70-leidingpijp: probleemoplossing voor HAZ-verzachting en omtreklassen → | Ovaliteit en Hi-Lo-toleranties van buizen bij omtreklassen met grote diameter →

6. X80 versus X70: wanneer moet u upgraden?

De beslissing tussen X70 en X80 is vrijwel altijd een berekening van de wanddikte en de totale projectkosten. De hogere SMYS van de X80 maakt dunnere wanden mogelijk bij dezelfde werkdruk, maar de premie in materiaalkosten, WPS-kwalificatie en complexiteit van de toeleveringsketen betaalt zich alleen terug boven bepaalde projectdrempels.

Factor X70 PSL2 X80 PSL2
Min. vloeigrens 485 MPa 555 MPa (+14,4%)
Wanddiktebesparing vs. X65 ~7–8% ~17–18% versus X65; ~10–12% versus X70
PSL1-beschikbaarheid Ja Nee – alleen PSL2
Zure servicegraad X70QS / X70MS (bijlage H) Niet beschikbaar
Complexiteit van het lassen Matig: gevestigde WPS-bibliotheek Hoger: strengere H₂-regeling, smallere warmte-inbreng
Beschikbaarheid van de molen Breed — de meeste API 5L-molens Smaller – minder fabrieken kwamen in aanmerking voor X80
Doorlooptijd premie Standaard Meestal 4-8 weken langer
Risico op waterstofverbrossing Matig — beheersbaar met bijlage H-cijfers Hoger — relevant voor H₂-mengselservice
Optimaal projectprofiel OD 24'–48', MAOP 8–12 MPa, onshore of offshore OD ≥ 36', MAOP ≥ 12 MPa, niet zuur, lange route
Engineering Insight — Het break-evenpunt van de X80 De besparing op de wanddikte van de X80 ten opzichte van de X70 bedraagt ​​ongeveer 10–12% bij dezelfde buitendiameter en werkdruk. Op een route met een diameter van 48' en 800 km bij een MAOP van 12 MPa kan deze besparing 15.000 tot 20.000 ton staal vertegenwoordigen - een materiaalkostenbesparing die gemakkelijk de hogere prijs per ton van de X80 en de extra WPS-kwalificatiekosten dekt. ​​Op een 24'-lijn bij 8 MPa over 100 km werken de cijfers zelden. De X80-beslissing is vrijwel altijd gerechtvaardigd op routes ≥ 500 km bij grote diameter en hoge druk.

Zie ook: X70 versus X80-lijnpijp: de HSLA-sweetspot → | X70 versus X65: lasbaarheid en kostenrealiteit →

7. Beperkingen en wanneer u X80 niet mag gebruiken

Het prestatiebereik van de X80 kent harde grenzen die vaak worden onderschat in de vroege projectfase. Het specificeren van X80 buiten deze grenzen zorgt voor aanzienlijke technische en inkoopproblemen verderop in de keten.

Kritiek technisch punt: X80 heeft geen zure servicegraad Dit is de allerbelangrijkste beperking van X80. In tegenstelling tot X70, die speciale zuurservicekwaliteiten heeft (X70QS en X70MS) die voldoen aan API 5L Annex H en NACE MR0175 / ISO 15156-2, is er geen zuurserviceaanduiding voor X80. De minimale vloeigrens van 555 MPa plaatst deze kwaliteit stevig boven de hardheidsdrempel waarbij sulfidespanningsscheuren (SSC) oncontroleerbaar worden. Als uw pijpleiding natte H₂S zal vervoeren – zelfs gedeeltelijk of met tussenpozen – is X80 geen optie. De maximale zure servicegraad is X70QS/MS.

Aanvullende beperkingen die moeten worden bevestigd voordat X80 wordt opgegeven:

  • Waterstofservice:  X80 is vanwege zijn hogere sterkte gevoeliger voor waterstofverbrossing dan X70. Voor waterstofmengselpijpleidingen (>10% H₂ per volume) vereist X80 aanvullende beoordeling van de breukmechanica en mogelijk aanvullende projectspecificaties. Zien: Stalen buizen voor waterstofpijpleidingen: kwaliteiten en lasgids →

  • Op spanning gebaseerd ontwerp:  De maximale Y/T-verhouding van 0,93 geldt voor zowel X70 als X80, maar de hogere absolute opbrengst van de X80 betekent dat de reserve voor plastische spanning proportioneel kleiner is. Voor pijpleidingen die seismische zones, permafrost of gebieden met grondbeweging doorkruisen, bevestigt u de rekcapaciteit met analyse van breukmechanica.

  • Offshore diepwater gewikkelde pijp:  X80 wordt zelden gespecificeerd voor de installatie van gewikkelde pijpleidingen vanwege zorgen over cyclische plastische spanning tijdens het oprollen/afrollen - de meeste offshore X80-toepassingen maken gebruik van stijve S-lay of J-lay. Neem contact op met uw installatiebedrijf voordat u dit specificeert.

  • Bochten en fittingen:  Inductiebochten en fittingen bij X80 vereisen specifieke vorm- en warmtebehandelingsprocedures. Standaard X70-buigprocedures kunnen niet rechtstreeks worden toegepast.

Verwant: Voorbij PSL2: Bijlage H Metallurgie voor zuur gas → | Waarom X65QS en X70QS beter presteren dan standaardkwaliteiten in toepassingen die kritiek zijn op vermoeidheid →

8. Toepassingen en projectvoorbeelden

X80 wordt gespecificeerd waarbij projecteconomie, en niet technisch conservatisme, de keuze voor het cijfer bepaalt. Het is een commerciële optimalisatietool voor zeer grote projecten – geen veiligheidsupgrade.

Toepassing Typische OD × WT -klasse Waarom X80?
Gastransmissie onder ultrahoge druk 42'–56' × 16–28 mm X80MPSL2 Muurbesparingen op zeer lange routes met grote diameter met MAOP ≥ 12 MPa
Grensoverschrijdende gasexportpijpleidingen 36'–48' × 14–22 mm X80MPSL2 Vermindering van het staaltonnage over routes van meer dan 500 km — beslissend kostenvoordeel
Offshore niet-zuur diep water 8'–16' × 20–40 mm X80Q PSL2 + Bijlage J Hoge externe druk gecombineerd met hoge interne druk; geen H₂S aanwezig
Station- en compressorleidingen 6'–16' × 12–32 mm X80Q PSL2 (naadloos) Hoge druk in compacte buisdoorsnede; alleen niet-zure service
LNG-toevoerleidingen (niet-zuur) 24'–36' × 14–25 mm X80MPSL2 Hoge werkdruk, cryogene taaiheidseisen via aanvullende CVN-specificatie

Voor coatingselectie op X80-projecten: 3LPE versus FBE versus 3LPP: hoe u de juiste buiscoating kiest → | 3LPE Coating Standaard DIN 30670 →

Voor offshore gelaste buizen: Offshore versus onshore gelaste buizen: waarom LSAW de standaard is voor maritieme omgevingen →

9. Veelgestelde vragen

Wat is API 5L X80-buis?

API 5L X80 (ISO 3183 L555) is de hoogste reguliere kwaliteit in de API 5L-standaard, met een minimale vloeigrens van 555 MPa (80.500 psi). Het wordt exclusief voor PSL2 geproduceerd in LSAW- of naadloze vorm, en wordt gebruikt voor ultrahogedrukgas- en olietransmissiepijpleidingen met een grote diameter, waarbij wanddiktevermindering de belangrijkste ontwerpfactor is.

Is API 5L X80 beschikbaar in PSL1?

Nee. API 5L X80 is alleen beschikbaar in PSL2. De standaard definieert geen PSL1-vereisten voor kwaliteiten boven X70. Elke X80-aankooporder is automatisch een PSL2-bestelling, met verplichte CVN-tests, DWTT-tests voor grote buitendiameters, volledige traceerbaarheid en nauwere maattoleranties.

Wat is het verschil tussen X80M en X80Q?

X80M wordt geproduceerd door thermomechanisch gecontroleerde verwerking (TMCP) - gecontroleerd walsen zonder warmtebehandeling na het walsen. Het heeft een zeer laag koolstofgehalte (≤ 0,10%) en is de dominante keuze voor LSAW-buizen met een grote diameter. X80Q wordt na het walsen afgeschrikt en getemperd, tolereert een hoger koolstofgehalte (≤ 0,18%) en wordt gebruikt voor toepassingen met dikkere wanden of naadloze toepassingen waarbij het TMCP-rolvenster niet de vereiste combinatie van sterkte en taaiheid kan bereiken.

Wanneer moet ik X80 opgeven in plaats van X70?

X80 is gerechtvaardigd wanneer de pijpleiding een grote diameter heeft (≥ 36'), onder hoge druk werkt (MAOP ≥ 12 MPa), een lange route volgt (≥ 500 km) en de dienst niet zuur is. De wanddiktebesparing van ongeveer 10-12% ten opzichte van X70 op deze projectschaal vertaalt zich in duizenden tonnen staal. Voor kortere routes, kleinere diameters, zure service of toepassingen met waterstofmengsels is X70 de betere keuze.

Kan X80-buis worden gebruikt in zure service?

Nee. Er is geen zure serviceaanduiding voor API 5L X80. De minimale vloeigrens van 555 MPa maakt deze inherent gevoelig voor sulfidespanningsscheuren (SSC) in natte H₂S-omgevingen. Voor zuurservice is het maximale praktijkcijfer X70QS of X70MS (PSL2, bijlage H). Het specificeren van X80 in een pijpleiding met natte H₂S is een technische fout die niet kan worden opgelost met coatings of remmers.

Welke lasprocedure is vereist voor X80-omtreklassen?

X80-omtreklassen vallen onder API 1104 en vereisen een volledig gekwalificeerde WPS die specifiek is voor X80; procedures die zijn gekwalificeerd op X70 kunnen niet rechtstreeks worden overgedragen. Vereisten zijn onder meer een voorverwarming van 75–150 °C, diffundeerbare waterstof ≤ 4 ml/100 g, warmte-inbreng van 1,0–3,0 kJ/mm en een maximale tussentemperatuur van 230 °C. Alle WPQ-tests moeten CVN-impacttests op lasmetaal en HAZ omvatten. Automatisch lassen heeft sterk de voorkeur vanwege de consistentie van de warmte-inbreng.

Bron API 5L X80 lijnpijp van ZC Steel Pipe

ZC Steel Pipe produceert en exporteert API 5L X80-leidingpijpen in LSAW en naadloze vorm naar PSL2, in X80M- en X80Q-leveringsvoorwaarden. Wij leveren hoofdlijnprojecten met een grote diameter in Afrika, het Midden-Oosten en Zuid-Amerika met volledige MTR-traceerbaarheid en inspectieondersteuning door derden.

Verkrijgbaar met FBE-, 3LPE- of 3LPP-anticorrosiecoating volgens ISO 21809 / DIN 30670. Aangepaste buitendiameter, wanddikte en lengte op bestelling.

 mandy. w@zcsteelpipe.com
WhatsApp: +86-139-1579-1813

→ Vraag een offerte aan


Neem contact op

Snelle koppelingen

Steun

Productcategorie

Neem contact met ons op

Toevoegen: nr. 42, groep 8, Huangke Village, Sunzhuang Street, Hai'an City
Mobiel/WhatsApp: +86 139-1579-1813
Laat een bericht achter
Neem contact met ons op
Copyright © 2024 Zhencheng Steel Co., Ltd. Alle rechten voorbehouden. Ondersteund door leadong.com