Tel: +86-139-1579-1813 E-post: mandy. w@zcsteelpipe.com
API 5L X80 Line Pipe — klassid, spetsifikatsioonid ja tarnija juhend
Olete siin: Kodu » Blogid » Tooteuudised » API 5L X80 Line Pipe — klassid, spetsifikatsioonid ja tarnija juhend

API 5L X80 Line Pipe — klassid, spetsifikatsioonid ja tarnija juhend

Vaatamised: 0     Autor: saidi toimetaja Avaldamisaeg: 2026-03-12 Päritolu: Sait

Küsi järele

Facebooki jagamisnupp
twitteris jagamise nupp
rea jagamise nupp
wechati jagamisnupp
linkedini jagamisnupp
pinteresti jagamisnupp
whatsapi jagamisnupp
jaga seda jagamisnuppu

API 5L X80 – ISO 3183 järgi tähistatud  L555  – on API 5L klassi redeli kõrgeim tavaklass, mis asub üle X70 ja alla ülitugevate katseklasside X90, X100 ja X120. Minimaalse voolavuspiiriga  555 MPa (80 500 psi) võimaldab X80 seinapaksust veelgi vähendada võrreldes X70-ga – eelis, mis muutub majanduslikult määravaks väga suure läbimõõduga, väga pikkade ja väga kõrge rõhuga gaasiülekandetorustike puhul, kus iga seinapaksuse millimeeter esindab tuhandeid tonne terast kogu trassi ulatuses.

X80 ei ole X70 universaalne uuendus. See on kitsama rakendusakna, rangema tootmiskontrolliga spetsialiseerunud klass, millel pole hapu teenindusvarianti. ZC Steel Pipe tarnib API 5L X80 torujuhtme LSAW-vormingus ja õmblusteta PSL2-le koos täieliku MTR-i jälgitavuse ja kolmanda osapoole kontrolliga. See juhend hõlmab spetsifikatsioone, valikukriteeriume, keevitusnõudeid ja hankeinseneride põhiküsimust: millal on X80-l tegelikult mõtet X70-st?

SISUKORD

  1. Mis on API 5L X80?

  2. Tarnetingimused: X80M vs X80Q

  3. Keemilised ja mehaanilised omadused

  4. Tootmistüübid ja suurusvahemik

  5. Keevitus ja välitöötlemine

  6. X80 vs X70 – millal uuendada

  7. Piirangud ja millal mitte kasutada X80

  8. Rakendused ja projektinäited

  9. KKK

1. Mis on API 5L X80?

API 5L X80 on API spetsifikatsioonis 5L / ISO 3183 määratletud kõrgtugev madala legeeritud (HSLA) torutoru, millel on järgmine südamiku identiteet:

STANDARDNE NIMETUS API 5L X80 (Imperial) = ISO 3183 L555 (meetriline) = EN 10208-2 L555MB (Euroopa) = CSA Z245.1 klass 555 (Kanada). Minimaalne voolavuspiir: 555 MPa (80 500 psi). Minimaalne tõmbetugevus: 625 MPa (90 600 psi). SAADAVAL AINULT PSL2-S — PSL1 VALIK PUUDUB X80 jaoks.

X80 toodetakse ainult  PSL2 klassina . See on API 5L karm reegel, mitte turueelistus – standard ei määratle PSL1 keemilisi ega mehaanilisi nõudeid klassidele, mis on kõrgemad kui X70. Iga X80 tellimus on automaatselt PSL2 tellimus koos kogu sellega kaasneva kohustusliku testimise, jälgitavuse ja dokumentatsiooniga.

X80 metallurgia on ehitatud samale mikrolegeeritud süsinik-mangaani platvormile nagu X70, kuid seda on edasi lükatud. Nioobiumi (Nb), vanaadiumi (V), titaani (Ti) ja mõnes veskikompositsioonis kasutatakse TMCP või Q&T töötlemisviisis teravilja rafineerimise ja sademekarastamise teel suurema tugevuse saavutamiseks molübdeeni (Mo) ja niklit (Ni). Tulemuseks on peeneteraline bainiit- või nõelakujuline ferriidi mikrostruktuur, millel on täpselt kontrollitud süsiniku ekvivalent – ​​see on oluline keevitatavuse säilitamiseks sellel tugevustasemel.

Vaata ka: Mis vahe on torul ja liinitorul? →

2. Tarnetingimused: X80M vs X80Q

Nagu X70, on ka X80 saadaval kahes peamises tarnetingimuses. Järelliide ütleb teile, kuidas toru pärast valtsimist kuumtöödeldud – ja see on oluline nii keevitusprotseduuri kvalifikatsiooni kui ka pikaajalise mehaanilise stabiilsuse jaoks.

X80M / L555M (TMCP)

Protsess:   termomehaaniline juhitav valtsimine
Valtsimisjärgne kuumtöötlus:   puudub – valtsimisest tulenevad omadused
Tüüpiline seinapaksus:   Kuni ~25 mm
Üldine vorm:   LSAW suure läbimõõduga toru
Tüüpiline kasutusala:   magistraalgaasi ülekanne, suur OD

X80Q / L555Q (Q&T)

Protsess:   karastatud ja karastatud pärast valtsimist
Rullijärgne kuumtöötlus:   jah – täielik Q&T tsükkel
Tüüpiline seinapaksus:   15 mm ja rohkem
Tavaline vorm:   õmblusteta või raskeseinaline LSAW
Tüüpiline kasutusala:   kõrgsurve, paksema seinaga rakendused
Hankemärkus – X80M on LSAW-projektide vaikeseade Peaaegu kõigi suure läbimõõduga põhiliini X80 projektides on toru määratud kui X80M (TMCP). TMCP väldib kogu Q&T tsükli kulusid ja tööaega ning tagab LSAW tootmiseks kasutatava lehtvaltsplaadi suurepärase CVN-tugevuse. Kui teie päringus on märgitud lihtsalt 'X80 PSL2 LSAW', tsiteerib tehas X80M, kui te ei täpsusta teisiti. Reserveerige X80Q paksuseinaliste õmblusteta torude jaoks või juhul, kui teie projekti spetsifikatsioon nõuab selgesõnaliselt Q&T tarnetingimust.

3. Keemilised ja mehaanilised omadused

3.1 Keemiline koostis (API 5L 46. väljaanne, PSL2)

Element X80M õmblusteta (max %) X80M keevitatud (max %) X80Q õmblusteta (max %) X80Q keevitatud (max %)
Süsinik (C) 0.10 0.10 0.18 0.18
Mangaan (Mn) 1.85 1.85 1.85 1.85
Fosfor (P) 0.020 0.020 0.020 0.020
Väävel (S) 0.010 0.010 0.010 0.010
Räni (Si) 0.45 0.45 0.45 0.45
Nb + V + Ti (kogu mikrosulam) 0.15 0.15 0.15 0.15
Mo (kus kasutatakse) 0,50 max 0,50 max 0,50 max 0,50 max
Ni (kus kasutatakse) 1.00 max 1.00 max 1.00 max 1.00 max
CE IIW  (max) Kokkuleppel — tavaliselt ≤ 0,46 Kokkuleppel — tavaliselt ≤ 0,46
Pcm (max) Kokkuleppel — tavaliselt ≤ 0,22 Kokkuleppel — tavaliselt ≤ 0,25

Märkus. X80Q õmblusteta torude puhul, mille seinapaksus on > 20 mm, IIW piirmäärad API 5L tabeli 5 joonealuse märkuse järgi.  kehtivad CE Kinnitage CE-piirangud alati veskiga tellimuse esitamisel.

3.2 Mehaanilised omadused (PSL2)

Kinnisvara X80M PSL2 X80Q PSL2 Märkused
Minimaalne voolavuspiir (SMYS) 555 MPa / 80 500 psi 555 MPa / 80 500 psi Sama korrus mõlemal tingimusel
Maksimaalne voolavuspiir 705 MPa / 102 200 psi 705 MPa / 102 200 psi PSL2 lagi
Minimaalne tõmbetugevus (SMTS) 625 MPa / 90 600 psi 625 MPa / 90 600 psi —
Maksimaalne tõmbetugevus 825 MPa / 119 700 psi 825 MPa / 119 700 psi PSL2 lagi
Saagise/tõmbe suhe (max) 0.93 0.93 Kohustuslik PSL2 limiit
CVN-i löögitestid Kohustuslik Kohustuslik Kere, keevisõmblus ja HAZ
DWTT (läbimõõt ≥ 508 mm) ≥ 85% nihkepindala –15°C juures ≥ 85% nihkepindala –15°C juures Nõutav kõigi suure läbimõõduga torude jaoks
Kõvadus (max) Määratlemata (mittehapu) Määratlemata (mittehapu) X80 jaoks ei ole hapu teenindusklassi
Hapu teenindusvõimalus Ei ole saadaval Ei ole saadaval X70QS/MS on hapu teenuse jaoks maksimaalne
Tehniline ülevaade – miks X80M-i maksimaalne süsinikusisaldus on väiksem kui X80Q- l X80M maksimaalne süsinikusisaldus 0,10% (vs 0,18% X80Q puhul) peegeldab TMCP-protsessi sõltuvust. TMCP saavutab oma tugevuse peamiselt teravilja rafineerimise teel kontrollitud valtsimise ajal, mitte süsinikusisalduse tõttu. Väiksem süsinikusisaldus vähendab ka martensiidi tekke ohtu HAZ-is keevitamise ajal, mis on juba niigi kõrget tugevust arvestades kriitiline. X80Q talub suuremat süsinikusisaldust, kuna Q&T tsükkel annab parema kontrolli lõpliku mikrostruktuuri üle, kuid selle hinnaks on nõudlikumad eelsoojendusnõuded põllul.

4. Tootmistüübid ja suurusvahemik

X80 toodetakse peaaegu eranditult  LSAW-na (suure läbimõõduga)  või  õmblusteta (väiksema avaga, kõrgsurvega) . ERW ja SSAW on tehniliselt võimalikud, kuid neid on X80 jaoks harva ette nähtud – klassi kõrge tugevus ja TMCP keemia muudavad keevisõmbluse järjepideva kvalifitseerimise nõudlikumaks ning enamiku X80-võimeliste torujuhtmete projektide spetsifikatsioonidest nõutakse kaudselt LSAW-d.

Protsessi OD vahemik Seina paksus Tüüpiline tarnetingimus Parim
Õmblusteta (SMLS) ½' – 24' (kuni 610 mm) Kuni ~65 mm X80Q Kõrgsurve väike puurauk, jaama torustik, käänded
LSAW / DSAW 18–60 tolli (457–1524 mm) 8-40 mm X80M Suure läbimõõduga magistraalgaasi ülekanne
ERW 4' – 24' (kuni 610 mm) Kuni ~19 mm X80M Harva täpsustatud – ainult projektipõhine

4.1 Standardsuuruste vahemik (LSAW)

OD (tolli) OD (mm) Tüüpiline WT vahemik (mm) Märkused
18'–24' 457,2 – 609,6 8,0 – 19,1 Üleminek – saadaval ka õmblusteta
26'–36' 660,4 – 914,4 9,5 – 25,4 Põhiline LSAW sari X80 põhiliini jaoks
38'–48' 965,2 – 1219,2 11,1 – 32,0 Kõrgsurve põhiliin, ülipikad marsruudid
50'–60' 1270-1524 14,3 – 40,0 Suure läbimõõduga gaasi kiirteed

Seotud lugemine: LSAW vs õmblusteta suure läbimõõduga suure tootlikkusega projektide jaoks → | LSAW JCOE vs spiraaltoru veealuste tõusutorude jaoks →

5. Keevitus ja välitootmine

X80 keevitamine põllul on oluliselt nõudlikum kui X70. Kõrge SMYS-i, madala süsinikusisaldusega TMCP-keemia ja rangete CE-piirangute kombinatsioon loob kitsa keevitusakna, mis karistab kehva protseduurijuhtimise eest karmimalt kui madalamate klasside puhul.

5.1 Peamised keevitusparameetrid

Parameetri nõue / juhend
Reguleeriv standard API 1104 (väljaümbermõõtkeevitus); ASME IX (rajatise/jaama torustik)
Eelsoojenda temperatuur 75–150°C tüüpiline; suurendada temperatuurini 100–175 °C, kui WT > 20 mm või ümbritseva õhu temperatuur < 5 °C
Vesiniku juhtimine Hajutav H₂ ≤ 4 ml/100g keevismetalli – rangem kui X70. Küpseta elektroode 300–350°C juures vähemalt 1 tund enne kasutamist.
Soojussisendi vahemik 1,0 – 3,0 kJ/mm. Rangem ülempiir kui X70 – liigne soojussisend kahjustab rohkem TMCP HAZ sitkust sellel tugevustasemel.
Läbipääsu temperatuur (max) 230 °C. Madalam kui X70 250°C piir – kriitiline TMCP klasside puhul, et vältida mikrostruktuuride lagunemist.
Keevitusprotsessi eelistus Automaatne või poolautomaatne (GMAW, FCAW-G, SAW) eelistatakse soojussisendi järjepidevuse tagamiseks. SMAW on vastuvõetav, kuid nõuab rangemat keevitaja kvalifikatsiooni.
WPQ testimise nõuded WPQ osana kohustuslikud CVN-löögikatsed keevismetallide ja HAZ-i puhul. Kõigi X80 WPQ puhul soovitatakse kõvaduse liikumist läbi keevisõmbluse ristlõike.
PWHT Standardse TMCP X80M jaoks pole vaja. Hinnake WT > 32 mm või Q&T klassidele. TMCP toru PWHT võib mikrostruktuuri üle karastada – enne pealekandmist konsulteerige veskiga.
Kriitiline ehituspunkt – X80 WPS-i ei saa otse laenata X70 projektidest. Üldine ja ohtlik otsetee X70-lt X80-le üleminekul on X70 WPS-i taaskasutamine väikeste muudatustega. See ei ole vastuvõetav. API 1104 nõuab täielikku ümberkvalifitseerimist, kui mitteväärismetalli klass muutub. X80M TMCP-l on erinev CE, erinev mikrostruktuur ja tihedam soojussisendi tundlikkus kui X70M. X70 jaoks kvalifitseeritud keevitusprotseduurid võivad anda HAZ kõvaduse või sitkuse tulemusi, mis ei läbi X80 kvalifitseerimise katseid. Käivitage alati täielik WPQ programm tegelikul X80 torul tegelikust tarnivast veskist.

Lisalugemist: X70 Line Pipe: HAZ-i pehmenduse ja vöökeevituse tõrkeotsing → | Toru ovaalsus ja hi-Lo tolerantsid suure läbimõõduga vöökeevisõmblustes →

6. X80 vs X70 – millal uuendada

Otsus X70 ja X80 vahel on peaaegu alati seina paksuse ja projekti kogumaksumuse arvutamine. X80 kõrgem SMYS võimaldab sama töörõhu jaoks õhemaid seinu, kuid materjalikulude, WPS-i kvalifikatsiooni ja tarneahela keerukuse lisatasu tasub end tagasi vaid teatud projektilävedest kõrgemal.

Tegur X70 PSL2 X80 PSL2
Minimaalne voolavuspiir 485 MPa 555 MPa (+14,4%)
Seina paksuse kokkuhoid vs X65 ~7–8% ~17–18% vs X65; ~10–12% vs X70
PSL1 saadavus Jah Ei – ainult PSL2
Hapu teenindusaste X70QS / X70MS (lisa H) Ei ole saadaval
Keevitamise keerukus Mõõdukas – väljakujunenud WPS-i teek Kõrgem — rangem H₂ kontroll, kitsam soojussisend
Veski saadavus Lai — enamik API 5L veskeid Kitsam – X80 jaoks kvalifitseerub vähem veskeid
Tarneaja lisatasu Standardne Tavaliselt 4–8 nädalat kauem
Vesiniku rabestumise oht Mõõdukas – juhitav lisa H hinnetega Kõrgem – asjakohane H₂ segu teenuse puhul
Optimaalne projekti profiil OD 24'–48', MAOP 8–12 MPa, maismaal või avamerel OD ≥ 36', MAOP ≥ 12 MPa, mittehapu, pikk marsruut
Tehniline ülevaade – X80 tasuvuspunkt Seina paksuse vähendamine mudelitel X80 vs X70 on ligikaudu 10–12% sama välispinna ja töörõhu korral. 48-tollise läbimõõduga ja 800 km pikkusel marsruudil 12 MPa MAOP-ga võib see kokkuhoid tähendada 15 000–20 000 tonni terast – see on materjalikulude kokkuhoid, mis katab hõlpsalt X80 kõrgema tonnihinna ja täiendava WPS-i kvalifitseerimise kulud. 24-tollisel liinil 8 MPa võimsusega üle 100 km töötab harva. X80 otsus on peaaegu alati õigustatud marsruutidel ≥ 500 km suure läbimõõdu ja kõrge rõhu korral.

Vaata ka: X70 vs X80 Line Pipe: HSLA Sweet Spot → | X70 vs X65: keevitatavus ja tegelikud kulud →

7. Piirangud ja millal mitte kasutada X80

X80 jõudluse ümbrikul on kõvad piirid, mida projekti varases etapis sageli alahinnatakse. X80 määramine väljaspool neid piire tekitab olulisi projekteerimis- ja hankeprobleeme allavoolu.

Kriitiline tehniline punkt – X80-l puudub hapu teenindusaste See on X80 kõige olulisem piirang. Erinevalt X70-st, millel on spetsiaalsed hapud teenindusklassid (X70QS ja X70MS), mis vastavad API 5L lisale H ja NACE MR0175 / ISO 15156-2, ei ole X80 jaoks hapu teenuse tähistust. Klassi minimaalne voolavuspiir 555 MPa asetab selle kõvasti üle kõvadusläve, mille juures sulfiidpingega lõhenemine (SSC) muutub kontrollimatuks. Kui teie torujuhe kannab märga H₂S-i – isegi osaliselt või vahelduvalt – ei ole X80 valik. Maksimaalne hapu teenindusaste on X70QS/MS.

Täiendavad piirangud, mida enne X80 määramist kinnitada:

  • Vesinikuteenus:  X80 on suurema tugevuse tõttu vastuvõtlikum vesiniku rabedusele kui X70. Vesinikusegu torujuhtmete puhul (>10% H₂ mahust) nõuab X80 täiendavat purunemismehaanika hindamist ja võib nõuda täiendavaid projekti spetsifikatsioone. Vaata: Vesinikutorustike terastoru: klassid ja keevitusjuhend →

  • Pingutuspõhine disain:  maksimaalne Y/T suhe 0,93 kehtib nii X70 kui ka X80 puhul, kuid X80 suurem absoluutne saagis tähendab, et plastiline deformatsioonireserv on proportsionaalselt väiksem. Torujuhtmete puhul, mis ületavad seismilisi tsoone, igikeltsa või maapinna liikumispiirkondi, kinnitage deformatsioonivõimet murdumismehaanika analüüsiga.

  • Avamere süvamere keritud toru:  X80 on harva ette nähtud keritud torujuhtme paigaldamiseks, kuna kerimise/lahtikerimise ajal võib tekkida tsükliline plastiline pinge – enamik avamere X80 rakendusi kasutab jäika S- või J-paigutust. Enne täpsustamist konsulteerige paigaldustöövõtjaga.

  • Painded ja liitmikud:  X80 induktsioonpainded ja liitmikud nõuavad spetsiifilisi vormimis- ja kuumtöötlusprotseduure. Standardseid X70 painutusprotseduure ei saa otse rakendada.

Seotud: Peale PSL2: lisa H hapugaasi metallurgia → | Miks X65QS ja X70QS on väsimuskriitilistes rakendustes standardklassidest paremad →

8. Rakendused ja projektinäited

X80 määratakse seal, kus hindevalikut juhib projekti ökonoomika, mitte konservatiivsus. See on kaubanduslik optimeerimistööriist väga suurte projektide jaoks, mitte ohutuse uuendamiseks.

Rakendus Tüüpiline OD × WT klass Miks X80?
Ülikõrgsurvega gaasiülekanne 42'–56' × 16–28 mm X80M PSL2 Seina kokkuhoid väga pikkadel ja suure läbimõõduga marsruutidel MAOP ≥ 12 MPa
Piiriülesed gaasiekspordi torujuhtmed 36'–48' × 14–22 mm X80M PSL2 Terase tonnaaži vähendamine 500+ km marsruudil – otsustav kulueelis
Avamere mittehapu süvavesi 8'–16' × 20–40 mm X80Q PSL2 + lisa J Kõrge välisrõhk kombineerituna kõrge siserõhuga; H₂S puudub
Jaama ja kompressori torustik 6'–16' × 12–32 mm X80Q PSL2 (õmblusteta) Kõrge rõhuklass kompaktse toru ristlõikega; ainult mittehapu teenus
LNG toitetorud (mitte-hapu) 24'–36' × 14–25 mm X80M PSL2 Kõrge töörõhk, krüogeense sitkuse nõuded täiendava CVN-i spetsifikatsiooni kaudu

Pinnakatte valimiseks X80 projektidele: 3LPE vs FBE vs 3LPP: kuidas valida õiget torukatet → | 3LPE kate Standard DIN 30670 →

Avamere keevitatud torude jaoks: Avamere vs maismaa keevitatud toru: miks LSAW on merekeskkonna standard →

9. Korduma kippuvad küsimused

Mis on API 5L X80 toru?

API 5L X80 (ISO 3183 L555) on API 5L standardi kõrgeim tavaklass, mille minimaalne voolavuspiir on 555 MPa (80 500 psi). Seda toodetakse eranditult PSL2-le LSAW või õmblusteta kujul ning seda kasutatakse suure läbimõõduga ülikõrgsurve gaasi- ja naftaülekandetorustike jaoks, kus seina paksuse vähendamine on peamine konstruktsioonijuht.

Kas API 5L X80 on saadaval PSL1-s?

Nr API 5L X80 on saadaval ainult PSL2-s. Standard ei määratle PSL1 nõudeid klassidele üle X70. Iga X80 ostutellimus on automaatselt PSL2 tellimus koos kohustusliku CVN-testiga, DWTT-testiga suure OD jaoks, täieliku jälgitavuse ja rangemate mõõtmete tolerantsidega.

Mis vahe on X80M ja X80Q vahel?

X80M toodetakse termomehaanilise kontrollitud töötlemise (TMCP) abil – kontrollitud valtsimine ilma järelvaltsimiseta kuumtöötluseta. Sellel on väga madal süsinikusisaldus (≤ 0,10%) ja see on domineeriv valik suure läbimõõduga LSAW torude jaoks. X80Q on pärast valtsimist karastatud ja karastatud, talub suuremat süsinikusisaldust (≤ 0,18%) ning seda kasutatakse paksemate seinte või õmblusteta rakenduste jaoks, kus TMCP rullaken ei suuda saavutada vajalikku tugevuse ja sitkuse kombinatsiooni.

Millal peaksin X70 asemel määrama X80?

X80 on õigustatud, kui torujuhe on suure läbimõõduga (≥ 36'), töötab kõrgel rõhul (MAOP ≥ 12 MPa), järgib pikka marsruuti (≥ 500 km) ja teenus ei ole hapu. Ligikaudu 10–12% seinapaksuse säästmine üle X70 nende projekti mastaapide juures tähendab väiksema läbimõõduga terasest, nn. vesiniku segurakendused, X70 on parem valik.

Kas X80 toru saab kasutada haputeeninduses?

Ei. API 5L X80 jaoks ei ole hapu teenuse tähistust. Klassi minimaalne voolavuspiir 555 MPa muudab selle loomupäraselt vastuvõtlikuks sulfiidpinge pragunemisele (SSC) märgades H₂S keskkondades. Hapu teenuse puhul on maksimaalne praktiline hinne X70QS või X70MS (PSL2, lisa H). X80 määramine märga H₂S-i kandvas torujuhtmes on tehniline viga, mida ei saa kattekihtide või inhibiitoritega lahendada.

Millist keevitusprotseduuri on vaja X80 ümbermõõduga keevisõmbluste jaoks?

X80 ümbermõõtkeevitusi reguleerib API 1104 ja need nõuavad X80 jaoks spetsiifilist täielikult kvalifitseeritud WPS-i – X70 jaoks kvalifitseeritud protseduure ei saa otse üle kanda. Nõuded hõlmavad eelsoojendust 75–150 °C, difundeeruvat vesinikku ≤ 4 ml/100g, soojuse sisendit 1,0–3,0 kJ/mm ja maksimaalset läbipääsutemperatuuri 230 °C. Kõik WPQ-testid peavad hõlmama keevismetalli ja HAZ-i CVN-löögikatseid. Soojussisendi järjepidevuse tagamiseks eelistatakse tugevalt automaatkeevitust.

Allikas API 5L X80 Line Pipe firmalt ZC Steel Pipe

ZC Steel Pipe toodab ja ekspordib API 5L X80 torujuhtmeid LSAW-vormingus ja õmblusteta PSL2-le tarnetingimustes X80M ja X80Q. Pakume suure läbimõõduga põhiliini projekte Aafrikas, Lähis-Idas ja Lõuna-Ameerikas täieliku MTR-i jälgitavuse ja kolmanda osapoole kontrollitoega.

Saadaval FBE, 3LPE või 3LPP korrosioonivastase kattega vastavalt standardile ISO 21809 / DIN 30670. Kohandatud läbimõõt, seina paksus ja pikkus vastavalt tellimusele.

 mandy. w@zcsteelpipe.com
WhatsApp: +86-139-1579-1813

→ Küsi hinnapakkumist


Võtke ühendust

Kiirlingid

Toetus

Toote kategooria

Võtke meiega ühendust

Lisa: nr 42, rühm 8, Huangke küla, Sunzhuang Street, Hai'an City
Cell/WhatsApp: +86 139-1579-1813
Jäta sõnum
Võtke meiega ühendust
Autoriõigus © 2024 Zhencheng Steel Co.,Ltd. Kõik õigused kaitstud. Toetavad leadong.com