צפיות: 0 מחבר: עורך האתר זמן פרסום: 2026-03-12 מקור: אֲתַר
API 5L X70 - מסומן גם L485 תחת ISO 3183 - הוא דרגת סוס עבודה עבור צינורות תמסורת בלחץ גבוה למרחקים ארוכים. עם חוזק תפוקה מינימלי של 485 MPa (70,300 psi) , הוא יושב בקצה העליון של סולם ה-API 5L המיינסטרים, ומאפשר קירות דקים ומשקולות צינור קלים יותר עבור אותו לחץ תפעולי בהשוואה ל-X65 או X60 - יתרון מכריע בקוטר גדול, חוצה-ארץ הוא פרויקטים עיקריים שבהם נפח פלדה עולה.
ZC Steel Pipe מייצרת ומייצאת צינורות קו API 5L X70 בצורות מרותכות וחלקות (ERW, LSAW, SSAW) ל-PSL1 ו-PSL2, כולל דרגות שירות חמוץ X70QS ו-X70MS. בקרות האיכות הפנימיות שלנו והסמכת טחנת API 5L תומכים במפרטי פרויקטים ברחבי אפריקה, המזרח התיכון ודרום אמריקה. מדריך זה מכסה את כל מה שמהנדסי רכש צריכים כדי לציין את המקור של X70 בצורה נכונה.
מה זה API 5L X70?
ציונים ותנאי משלוח
PSL1 לעומת PSL2 - מה משתנה?
מאפיינים כימיים ומכניים
סוגי ייצור וטווח גדלים
ריתוך וייצור בשטח
שירות חמוץ: X70QS & X70MS
יישומים ודוגמאות לפרויקטים
שאלות נפוצות
API 5L X70 הוא דרגת צינור פחמן-מנגן חוזק נמוך סגסוגת נמוכה (HSLA) המוגדרת במפרט API 5L / ISO 3183. ייעוד 'X70' פירושו שלצינור יש חוזק תפוקה מינימלי (SMYS) של 70,000 psi (483 MPa) - מעוגל ל-483 MPa בעיצוב L485 MPa
X70 יושב בין X65 ל-X80 בסולם API 5L. השילוב של חוזק גבוה, קשיחות טובה בטמפרטורה נמוכה ונהלי ריתוך מבוססים הפכו אותו לבחירה הדומיננטית עבור:
העברת גז בלחץ גבוה למרחקים ארוכים (MAOP > 10 MPa)
צינור קו ראשי בקוטר גדול (≥ 24' OD)
קווי זרימה ועליות מים עמוקים בים
צינורות ארקטיים ואזור בעלי השלכות גבוהה הדורשים בדיקת PSL2 + CVN
פלדות ה-X70 הנוכחיות הן פלדות פחמן-מנגן מגוגות מיקרו . ניוביום (Nb), ונדיום (V) וטיטניום (Ti) הם היסודות המיקרו-סגסוגים העיקריים, עם תכולת המיקרו-סגסוגת הכוללת שאינה עולה על 0.15%. המיקרו-מבנה של פריט ובאניט אצילי המתקבל מספק איזון של חוזק, קשיחות ויכולת ריתוך שפלדות פחמן-מנגן קונבנציונליות לא יכולות להתאים ברמת תפוקה זו.
ראה גם: מה ההבדל בין צינור לצינור קו? →
API 5L X70 אינו מוצר בודד - הוא כולל מספר דרגות משנה המוגדרות על פי מצב האספקה שלהן (טיפול בחום / תרגול גלגול) ורמת מפרט המוצר . הבנת ההבחנות הללו היא קריטית לפני הוצאת הזמנת רכש.
רמת מפרט המוצר היא אחת הבחירות המשמעותיות ביותר בכל הזמנת צינורות קו. עבור X70, PSL2 מוגדר כמעט באופן אוניברסלי בפרויקטי שידור גדולים. להלן השוואה ישירה של ההבדלים העיקריים:
| דרישה | X70 PSL1 | X70 PSL2 |
|---|---|---|
| שווה ערך לפחמן (CE IIW ) | לא צוין | מקסימום 0.43 (ריתוך תפר) / 0.42 (גוף צינור) |
| בדיקת השפעה של CVN | לא חובה | חובה (גוף + ריתוך + HAZ לצינור מרותך) |
| DWTT (בדיקת ירידה במשקל) | לא חובה | נדרש עבור צינור OD ≥ 508 מ'מ (20') |
| יחס תפוקה/מתיחה | לא מוגבל | מקסימום 0.93 |
| סובלנות מידות | תֶקֶן | צמוד יותר - למשל, סובלנות OD ±0.75% לעומת ±1.0% |
| תפר ריתוך NDE | בסיסי UT או RT | 100% UT/RT + סריקת למינציה על צלחת/סליל |
| יכולת מעקב | מספר חום | חום מלא + עקיבות מספר צינור |
| אפשרות שירות חמוץ | לא זמין | X70QS / X70MS (נספח H) |
| אפשרות offshore | לא זמין | נספח J דרישות משלימות |
לקריאה נוספת על דרישות PSL: PSL1 לעומת PSL2 הרכב כימי ומאפיינים מכניים → ו API 5L PSL1 לעומת PSL2 צינור חלק: הדרישות טכניות בהשוואה →
| אלמנט | X70 PSL1 חלק (מקסימום %) | X70 PSL1 מרותך (מקסימום %) | X70 PSL2 חלק (מקסימום %) | X70 PSL2 מרותך (מקסימום %) |
|---|---|---|---|---|
| פחמן (C) | 0.28 | 0.26 | 0.18 | 0.18 |
| מנגן (Mn) | 1.40 | 1.40 | 1.85 | 1.85 |
| זרחן (P) | 0.030 | 0.030 | 0.025 | 0.025 |
| גופרית (S) | 0.030 | 0.030 | 0.015 | 0.015 |
| סיליקון (Si) | 0.45 | 0.45 | 0.45 | 0.45 |
| Nb + V + Ti (סה'כ מיקרוסגסוגת) | 0.15 | 0.15 | 0.15 | 0.15 |
| CE IIW | — | — | 0.43 מקסימום | 0.43 מקסימום |
| Pcm | — | — | מקסימום 0.25 | מקסימום 0.25 |
| נכס | X70 PSL1 | X70 PSL2 | X70QS/MS (Sour, PSL2) |
|---|---|---|---|
| חוזק תפוקה מינימלי (SMYS) | 485 MPa / 70,300 psi | 485 MPa / 70,300 psi | 485 MPa / 70,300 psi |
| חוזק תפוקה מקסימלי | 635 MPa / 92,100 psi | 635 MPa / 92,100 psi | 635 MPa / 92,100 psi |
| חוזק מתיחה מינימלי (SMTS) | 570 MPa / 82,700 psi | 570 MPa / 82,700 psi | 570 MPa / 82,700 psi |
| יחס תפוקה/מתיחה (מקסימום) | לא מוגבל | 0.93 | 0.93 |
| התארכות מינימלית (Af, 50 מ'מ GL) | ראה טבלה 7 של API 5L | ראה טבלה 7 של API 5L | ראה טבלה 7 של API 5L |
| קשיות (מקסימום) | לא צוין | לא צוין | 250 HV10 / 22 HRC |
| טמפרטורת בדיקת השפעה CVN | לא חובה | תקן 0°C; נמוך יותר לפי נספח J עבור offshore | 0°C מינימום; טמפ' נמוכה יותר ספציפית לפרויקט |
| שטח גזירה DWTT (OD ≥ 508 מ'מ) | — | ≥ 85% ב-15 מעלות צלזיוס | ≥ 85% ב-15 מעלות צלזיוס |
| של תהליך | של טווח OD | עובי קיר | המתאים ביותר |
|---|---|---|---|
| חלק (SMLS) | ½' – 24' (עד 610 מ'מ) | עד ~65 מ'מ | קדח קטן בלחץ גבוה, צדדים ימיים, שירות קריטי |
| ERW (התנגדות חשמלית מרותכת) | 2' – 24' (עד 610 מ'מ) | עד ~19 מ'מ | קווי איסוף, חלוקת לחץ נמוך יותר, יישומים רגישים לעלות |
| LSAW / DSAW (SAW אורכי) | 16' – 60' (406–1524 מ'מ) | 6-60 מ'מ | תמסורת קו מרכזית בקוטר גדול, ימית, בלחץ גבוה |
| SSAW / HSAW (Spiral SAW) | 16' – 120' (406–3048 מ'מ) | 6-25 מ'מ | הולכת מים, גז בלחץ נמוך, מעטפת מבני |
עבור רוב הפרויקטים הראשיים של X70 בלחץ גבוה (לחץ הפעלה > 8 MPa, קוטר ≥ 24'), LSAW היא הבחירה הייצור הדומיננטית . תהליך כיפוף הצלחת JCOE/UOE מספק בקרת מימדים הדוקה, ריתוך תפר באורך מלא ויכולת לייצר צינור עם דופן כבד ש-SSAW זה לא יכול להתאים לו.
קריאה קשורה: LSAW לעומת Seamless עבור פרויקטים בעלי קוטר גדול של X70 → | LSAW לעומת SSAW: מה עדיף לקווי לחץ גבוה? → | LSAW JCOE לעומת צינור ספירלה לעליות תת-מימיות →
| OD (אינץ') | OD (מ'מ) | טווח WT טיפוסי (מ'מ) | תהליך נפוץ |
|---|---|---|---|
| 4' – 16' | 114.3 - 406.4 | 6.0 - 19.1 | חלק / ERW |
| 18' – 24' | 457.2 - 609.6 | 8.0 - 25.4 | חלק / LSAW |
| 26' – 36' | 660.4 - 914.4 | 9.5 - 38.1 | LSAW |
| 38' – 48' | 965.2 - 1219.2 | 12.7 – 50.8 | LSAW / SSAW |
| 50' – 60' | 1270 - 1524 | 14.3 – 60.0 | LSAW |
עובי דופן מותאמים אישית מחוץ ללוחות הזמנים הסטנדרטיים זמינים על בסיס הזמנה לביצוע. צור קשר עם ZC לקבלת לוחות זמנים של טחנה וכמויות הזמנה מינימליות במידות לא סטנדרטיות.
כימיית ה-TMCP המיקרו-סגסוגת של X70 הופכת אותו לריתוך יותר מדרגות Q&T ברמות תפוקה דומות - אך היא דורשת הקפדה על נהלי ריתוך מוסמכים. קיצורי דרך בבחירת חימום מראש או מתכלים הם הסיבה השכיחה ביותר לפיצוח וריכוך HAZ בפרויקטים של X70.
| דרישת פרמטר | / הדרכה |
|---|---|
| תקן שולט | API 1104 (ריתוכים בהיקף שדה); ASME IX (צנרת מכל לחץ/מתקן) |
| לחמם מראש טמפרטורה | בדרך כלל 50-100 מעלות צלזיוס; הגדל ל-100-150 מעלות צלזיוס עבור WT > 25.4 מ'מ או בתנאי סביבה קרים (פחות מ-5 מעלות צלזיוס) |
| בקרת מימן | חובה אלקטרודות דלת מימן (H₂ מתפזרת ≤ 5 מ'ל/100 גרם מתכת ריתוך). אופים ואחסנו אלקטרודות לפי הוראות היצרן. |
| טווח כניסת חום | 1.0 - 3.5 קילוג'ג/מ'מ עבור ציוני TMCP. הזנת חום מוגזמת פוגעת בקשיחות HAZ באמצעות היווצרות אזור גס. |
| טמפרטורת מעבר (מקסימום) | 250 מעלות צלזיוס. חריגה זו מעלימה את המיקרו-מבנה של TMCP ועלולה לגרום לריכוך HAZ מתחת ל-SMYS. |
| PWHT | לא נדרש עבור ציוני WT TMCP סטנדרטיים. נדרש עבור WT > 38 מ'מ או לפי מפרט פרויקט. התייעץ עם מפעל להשפעה של PWHT על תכונות מכניות של TMCP. |
| טריגר הסמכה מחדש של WPS | שינוי ביצרן הצינור, החום או האצווה דורש הסמכה מחדש של WPS לפי API 1104 §5. |
קריאה נוספת: צינור קו X70: פתרון בעיות פיצוח ריתוך בהיקף וריכוך HAZ → | סגלגלות צינור וסובלנות Hi-Lo בריתכות קוטר גדול ←
ה-API הסטנדרטי 5L X70 PSL2 אינו מתאים לצינורות הנושאים H₂S רטוב - החוזק הגבוה והכימיה המיקרו-אלגסוגת יוצרים רגישות לפיצוח מתח גופרתי (SSC) ולפיצוח המושרה על ידי מימן (HIC). שירות חמוץ מצריך את הדרגות הייעודיות של נספח H: X70QS (מרווה וחום) או X70MS (יוצר תרמו-מכני).
| פירוט | דרישה |
|---|---|
| קשיות מרבית | 250 HV10 (22 HRC) - גוף צינור, ריתוך, HAZ |
| מבחן HIC | NACE TM0284 - CLR ≤ 15%, CTR ≤ 5%, CSR ≤ 2% (פתרון A, אלא אם הפרויקט מציין אחרת) |
| מבחן SSC | NACE TM0177 שיטה A - ללא פיצוח ב-72% SMYS בפתרון NACE A |
| שווה ערך לפחמן | מגבלות מחמירות יותר של CE IIW ו-Pcm לעומת PSL2 סטנדרטי - הוסכם בשלב ההזמנה |
| תכולת גופרית | בדרך כלל ≤ 0.003% (לעומת 0.015% עבור PSL2 סטנדרטי) - נדרש עבור רגישות נמוכה ל-HIC |
| תקן התייחסות שולט | API 5L נספח H + NACE MR0175 / ISO 15156-2 |
קָשׁוּר: API 5L X70 PSL2 לשירות חמוץ: NACE MR0175 צלילת עומק טכנית → | API 5CT לעומת NACE MR0175: הסבר על דרישות קשיות המעטפת →
X70 הוא דרגת הבחירה בכל מקום שבו פרויקטים זקוקים ללחץ תפעול גבוה, קוטר גדול או סביבות אגרסיביות - ובמקום שבו X65 ידרוש קירות עבים לא חסכוני.
| יישום | טיפוסי OD × WT | Grade | למה X70? |
|---|---|---|---|
| הולכת גז למרחקים ארוכים | 36'–48' × 14–22 מ'מ | X70M PSL2 | חיסכון בקיר לעומת X65; ביצועי MAOP מוכחים > 10 MPa |
| קווי זרימה ימיים עמוקים | 8'–24' × 20–40 מ'מ | X70Q PSL2 + נספח J | לחץ חיצוני גבוה, דרישות CVN בטמפרטורה נמוכה |
| איסוף גז חמוץ | 6'–16' × 9.5–19 מ'מ | X70QS/MS PSL2 | עמידות H₂S + דירוג לחץ גבוה |
| צינורות ייצוא נפט חוצה מדינות | 24'–36' × 12–19 מ'מ | X70M PSL2 | דירוג משקל ללחץ אופטימלי של צינור; תקן תשתית אפריקה |
| תמסורת תערובת מימן | 24'–48' × 14–25 מ'מ | X70M PSL2 + פרויקט SR | עמידות לעייפות במחזור גבוה; קשיחות שבר לניהול שבירות H₂ |
| צינורות ארקטיים / פרמפרוסט | 30'–48' × 16–28 מ'מ | X70Q PSL2 (-40°C CVN) | קשיחות שבר גבוהה בטמפרטורה נמוכה; תאימות עיצוב מבוסס זן |
ראה גם: X70 לעומת X65: ריתוך ומציאות עלות ← | X70 לעומת X80 Line Pipe: באיזו כיתה לבחור? →
עבור יישומי צינור מימן: צינור פלדה לצנרת מימן: מדריך ציונים וריתוך →
לפרטי צינור מרותך בים: צינור מרותך מהחוף לעומת יבשתי: מדוע LSAW הוא התקן עבור סביבות ימיות →
לבחירת ציפוי בפרויקטים של X70: 3LPE לעומת FBE לעומת 3LPP: כיצד לבחור את ציפוי הצינור המתאים → | תקן ציפוי 3LPE DIN 30670 →
API 5L X70 (ISO 3183 L485) הוא צינור קו פחמן-מנגן בעל חוזק גבוה עם חוזק תפוקה מינימלי של 485 MPa (70,300 psi). הוא מיוצר בצורות מרותכות וחלקות (ERW, LSAW, SSAW) בשתי רמות מפרט מוצר - PSL1 ו- PSL2 - והוא הכיתה הדומיננטית עבור צינורות הולכה של נפט וגז בעלי קוטר גדול בלחץ גבוה ברחבי העולם.
PSL2 מטיל דרישות מחמירות משמעותית: בדיקת השפעה חובה של CVN על גוף צינור, ריתוך ו-HAZ; בדיקת DWTT עבור צינור ≥ 508 מ'מ OD; יחס תשואה למתיחה מרבי של 0.93; מגבלות מחמירות יותר של שווי פחמן; סובלנות מימדית הדוקה יותר; ועקיבות חום וצינורות מלאה. PSL2 הוא גם התנאי המקדים לדרגות שירות חמוץ (נספח H) ו-offshore (נספח J). PSL1 מקובל רק עבור יישומים יבשתיים עם תוצאות נמוכות ולא חמוצות.
סיומות אלו מציינות את מצב המסירה. M = תהליך מבוקר תרמו-מכני (TMCP); ש = מרווה ומחוסן; QS = מרווה ומחוסן לשירות חמוץ (נספח ח'); MS = תרמו-מכני שנוצר לשירות חמוץ. עבור פרויקטים מרכזיים סטנדרטיים, X70M הוא הנפוץ ביותר. עבור יישומי קירות עבים או שירות חמוץ, ציין X70Q או X70QS/X70MS בהתאמה.
X70 PSL1 ו-PSL2 הסטנדרטיים אינם מתאימים לשירות H₂S רטוב. שירות Sour דורש את הדרגות הייעודיות של Annex H X70QS או X70MS, אשר מטילות קשיות מרבית של 250 HV10 על פני גוף הצינור, הריתוך וה-HAZ, יחד עם בדיקת HIC חובה (NACE TM0284) ובדיקת SSC (NACE TM0177). תכולת הגופרית מוגבלת בדרך כלל ל-≤ 0.003% לעומת מגבלת PSL2 הסטנדרטית של 0.015%.
ריתוך בהיקף שדה כפוף ל-API 1104. X70 דורש WPS מוסמך באמצעות אלקטרודות נמוכות מימן (≤ 5 מ'ל/100 גרם H₂ מתפזר), חימום מוקדם של 50-100 מעלות צלזיוס (גבוה יותר עבור קיר עבה או מזג אוויר קר), והזנת חום מבוקרת כדי למנוע ריכוך HAZ. טמפרטורת המעבר לא תעלה על 250 מעלות צלזיוס. PWHT אינו נדרש עבור צינור TMCP במשקל סטנדרטי, אך יש להעריך אותו עבור עובי דופן מעל 38 מ'מ.
המקבילה ל-ISO 3183 היא L485. מקבילות אחרות הן EN 10208-2 Grade L485MB (תקן אירופאי) ו-CSA Z245.1 Grade 485 (קנדי). כולם מציינים את אותו חוזק תפוקה מינימלי של 485 MPa אך עשויים לשאת הבדלים קלים בדרישות הבדיקה המשלימות. אשר שוויון עם המפעל לפני החלפה לפי מפרט פרויקט המתייחס לתקן אחד באופן ספציפי.
ZC Steel Pipe מייצרת ומייצאת צינורות קו API 5L X70 בצורה חלקה ומרותכת - ERW, LSAW ו-SSAW - ל- PSL1 ו- PSL2, כולל דרגות נספח H של שירות חמוץ. אנו מחזיקים בפרויקטי הסמכה ואספקה של API 5L במפעל ברחבי אפריקה, המזרח התיכון ודרום אמריקה עם עקיבות מלאה של MTR ובדיקת צד שלישי.
זמין עם ציפוי נגד קורוזיה FBE, 3LPE או 3LPP לפי ISO 21809 / DIN 30670. OD מותאם אישית, עובי דופן ואורך על בסיס הזמנה-ליצור.
מנדי. w@zcsteelpipe.com
WhatsApp: +86-139-1579-1813