Tel: +86-139-1579-1813 E-mail: mandy. w@zcsteelpipe.com
API 5L X70 vezetékcső — minőségek, specifikációk és szállítói útmutató
Ön itt van: Otthon » Blogok » Termékhírek » API 5L X70 Line Pipe — minőségek, műszaki adatok és szállítói útmutató

API 5L X70 vezetékcső — minőségek, specifikációk és szállítói útmutató

Megtekintések: 0     Szerző: Site Editor Közzététel ideje: 2026-03-12 Eredet: Telek

Érdeklődni

Facebook megosztás gomb
Twitter megosztás gomb
vonalmegosztás gomb
wechat megosztási gomb
linkedin megosztás gomb
pinterest megosztási gomb
WhatsApp megosztási gomb
oszd meg ezt a megosztási gombot

Az API 5L X70 – az ISO 3183 szabvány szerint  L485- ként is jelölve  – a nagynyomású, nagy távolságú átviteli csővezetékek igásló minősége. Minimális folyáshatára  485 MPa (70 300 psi) , az API 5L fokozatú létra felső végén helyezkedik el, így vékonyabb falakat és könnyebb csőtömegeket tesz lehetővé ugyanazon üzemi nyomás mellett az X65-höz vagy X60-hoz képest – ez döntő előny a nagy átmérőjű, országhatárokon átnyúló projekteknél, ahol az acél tonnatartalom az elsődleges költséghajtó.

A ZC Steel Pipe API 5L X70 vezetékcsöveket gyárt és exportál varrat nélküli és hegesztett formában (ERW, LSAW, SSAW) a PSL1 és PSL2 szabványokhoz, beleértve az X70QS és X70MS savanyú szolgáltatási fokozatokat is. Házon belüli minőségellenőrzéseink és API 5L malom-tanúsítványunk támogatja a projektek specifikációit Afrikában, a Közel-Keleten és Dél-Amerikában. Ez az útmutató mindent lefed, amit a beszerzési mérnököknek meg kell adniuk és helyesen kell beszerezniük az X70-et.

TARTALOM

  1. Mi az az API 5L X70?

  2. Osztályok és szállítási feltételek

  3. PSL1 vs PSL2 – Mi változik?

  4. Kémiai és mechanikai tulajdonságok

  5. Gyártási típusok és mérettartomány

  6. Hegesztés és terepi gyártás

  7. Sour szolgáltatás: X70QS és X70MS

  8. Alkalmazások és projektpéldák

  9. GYIK


1. Mi az API 5L X70?

Az API 5L X70 egy szén-mangán nagy szilárdságú, alacsony ötvözetű (HSLA) vezetékcső-minőség, amelyet az API 5L / ISO 3183 specifikáció határoz meg. Az 'X70' jelölés azt jelenti, hogy a cső  minimálisan meghatározott folyáshatára (SMYS) 70 000 psi (483 MPa)  – L tricikus tervezés 4 SI485 MPa-ra kerekítve.

STANDARD DESIGNATION API 5L X70 (birodalmi) = ISO 3183 L485 (metrikus) = EN 10208-2 L485MB (európai) = CSA Z245.1 Grade 485 (kanadai). A nemzetközi projektek specifikációinak áttekintése során mind a négy jelölés ugyanarra a minimális 485 MPa folyáshatárra vonatkozik.

Az X70 X65 és X80 között helyezkedik el az API 5L fokozatú létrán. A nagy szilárdság, a jó alacsony hőmérsékleti szívósság és a bevált hegesztési eljárások kombinációja domináns választássá tette:

  • Hosszú távú nagynyomású gázátvitel (MAOP > 10 MPa)

  • Nagy átmérőjű fővezeték (≥ 24' OD)

  • Tengeri mélytengeri áramlási és felszálló vezetékek

  • Sarkvidéki és nagy következményekkel járó csővezetékek, amelyek PSL2 + CVN tesztelést igényelnek

A jelenlegi X70 acélok  mikroötvözött szén-mangán acélok . A nióbium (Nb), a vanádium (V) és a titán (Ti) a fő mikroötvöző elemek, amelyek teljes mikroötvözettartalma nem haladja meg a 0,15%-ot. Az így létrejövő hegyes ferrit és bainit mikrostruktúra olyan egyensúlyt biztosít a szilárdság, a szívósság és a hegeszthetőség között, amelyet a hagyományos szén-mangán acélok nem tudnak elérni ezen a hozamszinten.

Lásd még: Mi a különbség a cső és a vezetékcső között? →

2. Osztályok és szállítási feltételek

Az API 5L X70 nem egyetlen termék – több alkategóriát foglal magában, amelyeket  szállítási állapotuk  (hőkezelés/hengerlési gyakorlat) és  termékspecifikációs szintjük határoz meg . Ezeknek a különbségeknek a megértése kritikus fontosságú a beszerzési megrendelés kiadása előtt.

X70 / L485 (PSL1)

Szállítási feltételek:   hengerelt (R) vagy N
Ütésvizsgálat:   Nem kötelező
Savanyú szolgáltatás:   Nem alkalmas
Jellemző felhasználás:   szárazföldi, nem savanyú, alacsony következmény

X70M / L485M (PSL2)

Szállítási állapot:   termomechanikus (TMCP)
Ütésvizsgálat:   CVN kötelező
Savanyú szolgáltatás:   Nem megfelelő (standard)
Tipikus felhasználás:   A legtöbb nagy átmérőjű fővonali projekt

X70Q / L485Q (PSL2)

Szállítási állapot:   Edzett és temperált (Q&T)
Ütésvizsgálat:   CVN kötelező
Savanyú szolgáltatás:   Nem megfelelő (standard)
Jellemző felhasználási terület:   Nagynyomású, vastagabb falú cső

X70QS / X70MS (PSL2 + H melléklet)

Szállítási feltételek:   Q&T vagy TMCP
Ütésvizsgálat:   CVN + HIC + SSC kötelező
Savanyú szolgáltatás:   Igen – H mellékletnek megfelelő
Tipikus felhasználás:   savanyú gáz, nedves H₂S, savas gáz befecskendezése
Beszerzési megjegyzés – A megfelelő alosztályzat meghatározása Számos afrikai és közel-keleti projekt esetében a megkeresések egyszerűen csak az 'X70 PSL2' kifejezést írják le a szállítási feltételek utótagja nélkül. A gyakorlatban ezekhez a projektekhez a legtöbb nagy átmérőjű LSAW csövet X70M (TMCP) néven gyártják. Ha projektje megköveteli a Q&T-t vastag falú csőhöz (>25,4 mm), vagy a savanyú szolgáltatás H mellékletének megfelelőséget, akkor az MR-ben kifejezetten meg kell adnia az X70Q vagy X70QS/X70MS kifejezést. A kétértelmű specifikációk a malomrendelési viták vezető okai.

3. PSL1 vs PSL2 – Mi változik?

A termékleírási szint az egyik legkövetkezményesebb választás bármely vezetékcső-rendelésben. Az X70 esetében a PSL2 szinte általánosan elő van írva a nagyobb átviteli projekteknél. Itt van a fő különbségek közvetlen összehasonlítása:

Követelmény: X70 PSL1 X70 PSL2
Szén-egyenérték (CE IIW ) Nincs megadva Maximum 0,43 (varrathegesztés) / 0,42 (csőtest)
CVN ütésteszt Nem kötelező Kötelező (test + hegesztés + HAZ hegesztett csőhöz)
DWTT (kis súlyú szakadási teszt) Nem kötelező Szükséges a cső külső átmérője ≥ 508 mm (20')
Hozam/szakító arány Nem korlátozott Maximum 0,93
Mérettűrések Standard Szorosabb – pl. OD tolerancia ±0,75% vs ±1,0%
Hegesztési varrat NDE Alap UT vagy RT 100% UT/RT + laminálás szkennelés lemezen/tekercsen
Nyomon követhetőség Hőszám Teljes hő + csőszám nyomon követhetőség
Savanyú szolgáltatási lehetőség Nem elérhető X70QS / X70MS (H melléklet)
Offshore opció Nem elérhető J. melléklet kiegészítő követelmények

További információ a PSL követelményekről: PSL1 vs PSL2 Kémiai összetétel és mechanikai tulajdonságok →  és API 5L PSL1 vs PSL2 varrat nélküli cső: műszaki követelmények összehasonlítása →

4. Kémiai és mechanikai tulajdonságok

4.1 Kémiai összetétel (API 5L, 46. kiadás)

Elem X70 PSL1 varrat nélküli (max %) X70 PSL1 hegesztett (max %) X70 PSL2 varrat nélküli (max %) X70 PSL2 hegesztett (max %)
szén (C) 0.28 0.26 0.18 0.18
Mangán (Mn) 1.40 1.40 1.85 1.85
Foszfor (P) 0.030 0.030 0.025 0.025
Kén (S) 0.030 0.030 0.015 0.015
Szilícium (Si) 0.45 0.45 0.45 0.45
Nb + V + Ti (teljes mikroötvözet) 0.15 0.15 0.15 0.15
CE IIW — — 0,43 max 0,43 max
Pcm — — 0,25 max 0,25 max

4.2 Mechanikai tulajdonságok

Property X70 PSL1 X70 PSL2 X70QS/MS (Sour, PSL2)
Minimális folyáshatár (SMYS) 485 MPa / 70 300 psi 485 MPa / 70 300 psi 485 MPa / 70 300 psi
Max folyáshatár 635 MPa / 92 100 psi 635 MPa / 92 100 psi 635 MPa / 92 100 psi
Minimális szakítószilárdság (SMTS) 570 MPa / 82 700 psi 570 MPa / 82 700 psi 570 MPa / 82 700 psi
Nyújtás/szakító arány (max) Nem korlátozott 0.93 0.93
Minimális nyúlás (Af, 50 mm GL) Lásd az API 5L 7. táblázatát Lásd az API 5L 7. táblázatát Lásd az API 5L 7. táblázatát
Keménység (max.) Nincs megadva Nincs megadva 250 HV10 / 22 HRC
CVN ütésvizsgálati hőmérséklet Nem kötelező 0°C szabvány; offshore esetében a J. melléklet szerint alacsonyabb 0°C minimum; projektspecifikus alsó hőm
DWTT nyírási terület (OD ≥ 508 mm) — ≥ 85% -15°C-on ≥ 85% -15°C-on
Mérnöki betekintés – Az Y/T arány határa A PSL2 maximális folyás/szakítószilárdság 0,93 aránya gyakran figyelmen kívül hagyott, de kritikus követelmény. A magas Y/T arány azt jelenti, hogy a cső korlátozott képlékeny alakváltozási képességgel rendelkezik a meghibásodás előtt – ez fontos a talajmozgás, a szeizmikus vagy a fagyterhelési forgatókönyvek esetén. Ha az útvonala instabil talajon halad át, erősítse meg az Y/T megfelelőséget az MTR-ben, és fontolja meg egy szigorúbb projektspecifikus határérték megadását (pl. max. 0,90).

5. Gyártási típusok és mérettartomány

5.1 Gyártási módszerek

Folyamat OD tartomány Falvastagság Legjobb
Zökkenőmentes (SMLS) ½' – 24' (akár 610 mm) ~65 mm-ig Nagynyomású kis furat, offshore oldalak, kritikus szerviz
ERW (elektromos ellenállású hegesztés) 2' – 24' (akár 610 mm) ~19 mm-ig Gyűjtővezetékek, alacsonyabb nyomású elosztás, költségérzékeny alkalmazások
LSAW / DSAW (Longitudinális SAW) 16' – 60' (406–1524 mm) 6-60 mm Nagy átmérőjű fővezetékes átvitel, offshore, nagynyomású
SSAW / HSAW (spirálfűrész) 16' – 120' (406–3048 mm) 6-25 mm Vízszállítás, alacsonyabb nyomású gáz, szerkezeti burkolat

A legtöbb nagynyomású X70 fővezetéki projektben (üzemi nyomás > 8 MPa, átmérő ≥ 24')  az LSAW a domináns gyártási választás . A JCOE/UOE lemezhajlítási eljárás szoros méretszabályozást, teljes hosszúságú varrathegesztést biztosít, valamint olyan nehéz falú csövek előállítását, amelyeknek az SSAW nem tud megfelelni ebben a nyomásosztályban.

Kapcsolódó olvasmány: LSAW vs Seamless nagy átmérőjű X70 projektekhez → | LSAW vs SSAW: Melyik a jobb a nagynyomású vezetékekhez? → | LSAW JCOE vs spirálcső a tenger alatti emelkedőkhöz →

5.2 Szabványos mérettartomány

OD (hüvelyk) OD (mm) Tipikus WT tartomány (mm) Közös folyamat
4' – 16' 114,3 – 406,4 6,0 – 19,1 Zökkenőmentes / ERW
18' – 24' 457,2 – 609,6 8,0 – 25,4 Zökkenőmentes / LSAW
26' – 36' 660,4 – 914,4 9,5 – 38,1 LSAW
38' – 48' 965,2 – 1219,2 12,7 – 50,8 LSAW / SSAW
50' – 60' 1270-1524 14,3 – 60,0 LSAW

Egyedi falvastagságok a szabványos ütemezésen kívül rendelésre állnak rendelkezésre. Lépjen kapcsolatba a ZC-vel a malomütemezésekkel és a nem szabványos méretekre vonatkozó minimális rendelési mennyiségekkel kapcsolatban.

6. Hegesztés és terepi gyártás

Az X70 mikroötvözött TMCP kémiája összehasonlítható hozamszint mellett hegeszthetőbbé teszi, mint a Q&T minőségek – de megköveteli a minősített hegesztési eljárások szigorú betartását. Az előmelegítésnél vagy a fogyóeszközök kiválasztásánál megjelenő parancsikonok a HAZ repedésének és lágyulásának leggyakoribb okai az X70 projekteken.

6.1 A legfontosabb hegesztési paraméterek

Paraméterkövetelmény / Útmutató
Irányadó szabvány API 1104 (terepi hegesztővarratok); ASME IX (nyomástartó edény/létesítmény csövek)
Előmelegítés hőmérséklet Jellemzően 50-100 °C; növelje a hőmérsékletet 100–150 °C-ra, ha a WT > 25,4 mm vagy hideg környezeti feltételek mellett (<5 °C)
Hidrogén szabályozás Alacsony hidrogéntartalmú elektródák használata kötelező (diffundálható H₂ ≤ 5 ml/100 g hegesztett fém). Süsse és tárolja az elektródákat a gyártó utasításai szerint.
Hőbeviteli tartomány 1,0 – 3,5 kJ/mm TMCP minőségeknél. A túlzott hőbevitel rontja a HAZ szívósságát a durva szemcsés zóna képződése révén.
Interpass hőmérséklet (max) 250 °C. Ennek túllépése túlmelegíti a TMCP mikrostruktúrát, és a HAZ lágyulását okozhatja a SMYS alatt.
PWHT Nem szükséges a szabványos WT TMCP minőségekhez. Szükséges, ha WT > 38 mm vagy a projekt specifikációja szerint. Forduljon a malomhoz a PWHT TMCP mechanikai tulajdonságaira gyakorolt ​​hatásáról.
WPS újraminősítési trigger A cső gyártójának, fűtésének vagy tételének megváltoztatása megköveteli a WPS újraminősítését az API 1104 5. pontja szerint.
Kritikus tervezési pont – HAZ-lágyítás X70-ben TMCP A HAZ-lágyítás TMCP X70-ben valódi meghibásodási mód – nem elméleti aggály. A TMCP mikrostruktúrát (tű alakú ferrit / bainit) termomechanikus feldolgozás erősíti meg, nem csak ötvözés. A hegesztés közbeni nagy hőbevitel lágy zónát hozhat létre a kritikus alatti HAZ-ban, ahol a folyáshatár az SMYS alapcső alá esik. A deformáció alapú tervezési projekteknél (pl. permafrost, szeizmikus zónák) ez potenciális határállapot. Adja meg a hőbeviteli határértékeket a WPS-ben, és a WPQ részeként megköveteli a keresztirányú szakító- és keménységvizsgálatot a HAZ-ban.

További olvasnivaló: X70 Line Pipe: A hegesztési hegesztési repedések és a HAZ-lágyítás hibaelhárítása → | Cső ovális és Hi-Lo tűrése nagy átmérőjű hegesztési varratoknál →

7. Savanyú szolgáltatás: X70QS és X70MS

A szabványos API 5L X70 PSL2  nem alkalmas  nedves H₂S-t szállító csővezetékekhez – a nagy szilárdság és a mikroötvözött kémia érzékeny a szulfidos feszültségrepedésre (SSC) és a hidrogén okozta repedésre (HIC). A savanyú szolgáltatáshoz a H melléklet dedikált besorolása szükséges:  X70QS  (quenched & tempered) vagy  X70MS  (termomechanikusan alakított).

7.1 H melléklet Követelmények összefoglalása

Követelmény részletezése
Maximális keménység 250 HV10 (22 HRC) — csőtest, hegesztés, HAZ
HIC teszt NACE TM0284 – CLR ≤ 15%, CTR ≤ 5%, CSR ≤ 2% (A megoldás, ha a projekt másként nem rendelkezik)
SSC teszt NACE TM0177 A módszer – nincs repedés 72%-os SMYS-nél a NACE A oldatban
Szén-egyenérték Szigorúbb CE IIW  és Pcm határértékek a szabványos PSL2-vel szemben – a rendelési szakaszban egyeztetve
Kéntartalom Jellemzően ≤ 0,003% (vs. 0,015% a standard PSL2 esetén) – szükséges az alacsony HIC-érzékenységhez
Irányadó referencia szabvány API 5L H melléklet + NACE MR0175 / ISO 15156-2
Mező megjegyzés – Amikor a NACE MR0175 és az API 5L H melléklet ütközés A NACE MR0175 / ISO 15156-2 meghatározza a szolgáltatási oldali követelményeket (expozíciós feltételek, keménységi határok, elfogadható anyagok). Az API 5L H melléklet határozza meg a csőgyártási követelményeket. Kiegészítik egymást, nem cserélhetők fel. Egyes projektek az egyiket a másik nélkül határozzák meg – mindig ellenőrizze, hogy mindkettő meghívódik-e az MR-ben és a malom QCP-jében. Lásd:  A PSL2-n túl: H melléklet: Kohászat savanyú gázhoz →

Összefüggő: API 5L X70 PSL2 a Sour Service számára: NACE MR0175 Technical Deep Dive → | API 5CT vs NACE MR0175: A burkolat keménységi követelményeinek magyarázata →

8. Alkalmazások és projektpéldák

Az X70 a legjobb választás ott, ahol a projektekhez nagy üzemi nyomásra, nagy átmérőre vagy agresszív környezetre van szükség – és ahol az X65 gazdaságtalanul vastag falakat igényel.

Alkalmazás tipikus OD × WT fokozat Miért X70?
Távolsági gázszállítás 36'–48' × 14–22 mm X70M PSL2 Falmegtakarítás vs X65; bizonyított MAOP > 10 MPa teljesítmény
Tengeri mélytengeri áramlási vonalak 8'–24' × 20–40 mm X70Q PSL2 + J melléklet Magas külső nyomás, alacsony hőmérsékletű CVN követelmények
Savanyú gáz gyűjtése 6'–16' × 9,5–19 mm X70QS/MS PSL2 H₂S ellenállás + magas nyomás
Országok közötti olajexport vezetékek 24'–36' × 12–19 mm X70M PSL2 Optimális csőtömeg-nyomás-érték; Afrikai infrastruktúra szabvány
Hidrogén keverék sebességváltó 24'–48' × 14–25 mm X70M PSL2 + projekt SR Nagy ciklusú fáradtságállóság; törésállóság a H₂ ridegség kezelésére
Sarkvidéki / permafrost csővezetékek 30'–48' × 16–28 mm X70Q PSL2 (-40°C CVN) Magas törési szilárdság alacsony hőmérsékleten; nyúlás alapú tervezési kompatibilitás
Engineering Insight – X70 vs X65: A falvastagsági egyenlet Ugyanazon cső külső átmérőjű és üzemi nyomása esetén az X70 körülbelül 7–8%-kal vékonyabb falakat tesz lehetővé az X65-höz képest (485 MPa vs 450 MPa SMYS). Egy 500 km-es, 42' átmérőjű projektnél ez a különbség több ezer tonna acélt jelent – ​​és ezzel arányosan jelentős megtakarítást jelent az anyagköltség, a szállítás és a hegesztés terén. A gazdaságosság folyamatosan az X70-et részesíti előnyben minden ~8 MPa MAOP és 24' OD feletti átviteli csővezeték esetén. E küszöb alatt az árprémium és a WPS minősítési költsége meghaladhatja a falmegtakarítást.

Lásd még: X70 vs X65: Hegeszthetőség és költségvalóságok → | X70 vs X80 Line Pipe: melyik minőséget válassza? →

Hidrogén csővezetékes alkalmazásokhoz: Acélcső hidrogén-csővezetékekhez: Minőségek és hegesztési útmutató →

Az offshore hegesztett csövek jellemzőihez: Offshore vs onshore hegesztett cső: Miért az LSAW a tengeri környezet szabványa →

X70 projektek bevonatának kiválasztásához: 3LPE vs FBE vs 3LPP: Hogyan válasszuk ki a megfelelő csőbevonatot → | 3LPE bevonat szabvány DIN 30670 →

9. Gyakran Ismételt Kérdések

Mi az az API 5L X70 cső?

Az API 5L X70 (ISO 3183 L485) egy nagy szilárdságú szén-mangán vezetékes csőminőség, amelynek minimális folyáshatára 485 MPa (70 300 psi). Varrat nélküli és hegesztett formában (ERW, LSAW, SSAW) gyártják két termékspecifikációs szinten – PSL1 és PSL2 –, és világszerte a domináns minőség a nagy átmérőjű, nagynyomású olaj- és gázszállító csővezetékeknél.

Mi a különbség az X70 PSL1 és a PSL2 között?

A PSL2 lényegesen szigorúbb követelményeket támaszt: kötelező CVN ütésvizsgálat a csőtesten, hegesztésen és HAZ-on; DWTT vizsgálat ≥ 508 mm külső átmérőjű cső esetén; a maximális folyás/szakító arány 0,93; szigorúbb szén-egyenérték-határértékek; szigorúbb mérettűrések; valamint teljes hő- és csőkövethetőség. A PSL2 a sour service (H melléklet) és az offshore (J melléklet) osztályok előfeltétele is. A PSL1 csak alacsony következményű, nem savanyú szárazföldi alkalmazásokhoz fogadható el.

Mit jelent az X70M, X70Q és X70QS?

Ezek az utótagok a szállítási feltételeket jelzik. M = termomechanikailag szabályozott folyamat (TMCP); Q = kioltott és temperált; QS = savanyú kiszolgáláshoz hűtött és temperált (H. melléklet); MS = savanyú kiszolgálásra kialakított termomechanikus. A szabványos fővonali projekteknél az X70M a leggyakoribb. Vastag falú vagy savanyú szolgáltatási alkalmazásokhoz adja meg az X70Q-t vagy az X70QS/X70MS-t.

Használható-e az X70 cső savanyú kiszolgálásban (H₂S környezetben)?

A szabványos X70 PSL1 és PSL2 nem alkalmas nedves H₂S szolgáltatásra. A savanyú szolgáltatáshoz a külön H melléklet szerinti X70QS vagy X70MS osztályok szükségesek, amelyek 250 HV10 maximális keménységet írnak elő a csőtesten, a hegesztésen és a HAZ-on, valamint kötelező HIC-vizsgálatot (NACE TM0284) és SSC-vizsgálatot (NACE TM0177). A kéntartalom általában ≤ 0,003%-ra van korlátozva, szemben a szabványos PSL2 0,015%-os határértékkel.

Milyen hegesztési szabvány vonatkozik az X70 hegesztési varratokra?

A terepi hegesztést az API 1104 szabályozza. Az X70 minősített WPS-t igényel, amely alacsony hidrogéntartalmú elektródákat (≤ 5 ml/100 g diffundáló H₂), 50–100 °C-os előmelegítést (vastag fal vagy hideg időjárás esetén magasabb), valamint szabályozott hőbevitelt használ a HAZ lágyulásának elkerülése érdekében. Az interpass hőmérséklet nem haladhatja meg a 250°C-ot. A szabványos tömegű TMCP csövekhez nem szükséges a PWHT, de 38 mm feletti falvastagság esetén értékelni kell.

Mi az ISO 3183 megfelelője az API 5L X70-nek?

Az ISO 3183 megfelelője az L485. További megfelelői az EN 10208-2 Grade L485MB (európai szabvány) és CSA Z245.1 Grade 485 (kanadai). Mindegyik ugyanazt a minimális 485 MPa folyáshatárt határozza meg, de kisebb eltérések lehetnek a kiegészítő vizsgálati követelmények között. Ellenőrizze az egyenértékűséget a malommal, mielőtt lecserélné egy olyan projektspecifikációra, amely kifejezetten egy szabványra hivatkozik.

Forrás API 5L X70 Line Pipe a ZC Steel Pipe-tól

A ZC Steel Pipe API 5L X70 vezetékcsöveket gyárt és exportál varrat nélküli és hegesztett formában – ERW, LSAW és SSAW – a PSL1 és PSL2 szabványokhoz, beleértve a H mellékletbe tartozó savanyú szolgáltatási osztályokat is. Afrikában, a Közel-Keleten és Dél-Amerikában API 5L malom-tanúsítványt és szállítási projekteket folytatunk teljes MTR nyomon követhetőség és harmadik fél által végzett ellenőrzés mellett.

Rendelhető FBE, 3LPE vagy 3LPP korróziógátló bevonattal az ISO 21809 / DIN 30670 szerint. Egyedi külső átmérőjű, falvastagság és hossz rendelés alapján.

 mandy. w@zcsteelpipe.com
WhatsApp: +86-139-1579-1813

→ Kérjen árajánlatot


Vegye fel a kapcsolatot

Gyors linkek

Támogatás

Termékkategória

Lépjen kapcsolatba velünk

Hozzáadás: No. 42, Group 8, Huangke Village, Sunzhuang Street, Hai'an City
Cell/WhatsApp: +86 139-1579-1813
Hagyj üzenetet
Lépjen kapcsolatba velünk
Copyright © 2024 Zhencheng Steel Co.,Ltd. Minden jog fenntartva. által támogatott leadong.com