Tel: +86-139-1579-1813 E-mel: mandy. w@zcsteelpipe.com
Paip Talian API 5L X70 — Gred, Spesifikasi & Panduan Pembekal
Anda di sini: Rumah » Blog » Berita Produk » Paip Talian API 5L X70 — Gred, Spesifikasi & Panduan Pembekal

Paip Talian API 5L X70 — Gred, Spesifikasi & Panduan Pembekal

Pandangan: 0     Pengarang: Editor Tapak Masa Terbit: 2026-03-12 Asal: tapak

Tanya

butang perkongsian facebook
butang perkongsian twitter
butang perkongsian talian
butang perkongsian wechat
butang perkongsian linkedin
butang perkongsian pinterest
butang perkongsian whatsapp
kongsi butang perkongsian ini

API 5L X70 — juga ditetapkan  L485  di bawah ISO 3183 — ialah gred tenaga kerja untuk saluran paip penghantaran tekanan tinggi dan jarak jauh. Dengan kekuatan hasil minimum  485 MPa (70,300 psi) , ia terletak di hujung atas tangga gred API 5L arus perdana, membolehkan dinding yang lebih nipis dan pemberat paip yang lebih ringan untuk tekanan operasi yang sama berbanding X65 atau X60 — kelebihan yang menentukan pada projek merentas desa berdiameter besar dengan kos keluli utama.

Paip Keluli ZC mengeluarkan dan mengeksport paip talian API 5L X70 dalam bentuk lancar dan dikimpal (ERW, LSAW, SSAW) ke PSL1 dan PSL2, termasuk gred perkhidmatan masam X70QS dan X70MS. Kawalan kualiti dalaman dan pensijilan kilang API 5L kami menyokong spesifikasi projek di seluruh Afrika, Timur Tengah dan Amerika Selatan. Panduan ini merangkumi semua yang jurutera perolehan perlu menentukan dan sumber X70 dengan betul.

KANDUNGAN

  1. Apakah API 5L X70?

  2. Gred & Syarat Penghantaran

  3. PSL1 vs PSL2 — Apakah Perubahan?

  4. Sifat Kimia & Mekanikal

  5. Jenis Pembuatan & Julat Saiz

  6. Kimpalan & Fabrikasi Padang

  7. Perkhidmatan Masam: X70QS & X70MS

  8. Aplikasi & Contoh Projek

  9. Soalan Lazim


1. Apakah API 5L X70?

API 5L X70 ialah gred paip saluran aloi rendah (HSLA) berkekuatan tinggi karbon-mangan yang ditakrifkan dalam Spesifikasi API 5L / ISO 3183. Penamaan 'X70' bermaksud paip tersebut mempunyai  kekuatan hasil tertentu (SMYS) minimum 70,000 psi (483 MPa)  — dibundarkan kepada reka bentuk L485 MPa dalam 4 SI85 MPa.

API DESIGNASI STANDARD 5L X70 (imperial) = ISO 3183 L485 (metrik) = EN 10208-2 L485MB (Eropah) = CSA Z245.1 Gred 485 (Kanada). Apabila menyemak spesifikasi projek antarabangsa, keempat-empat sebutan merujuk kepada keperluan kekuatan hasil minimum 485 MPa yang sama.

X70 terletak di antara X65 dan X80 pada tangga gred API 5L. Gabungan kekuatan tinggi, keliatan suhu rendah yang baik, dan prosedur kimpalan yang mantap telah menjadikannya pilihan yang dominan untuk:

  • Penghantaran gas tekanan tinggi jarak jauh (MAOP > 10 MPa)

  • Paip talian utama berdiameter besar (≥ 24' OD)

  • Garisan alir dan riser air dalam luar pesisir

  • Saluran paip kawasan Artik dan akibat tinggi yang memerlukan ujian PSL2 + CVN

Keluli X70 semasa ialah  keluli karbon-mangan aloi mikro . Niobium (Nb), vanadium (V), dan titanium (Ti) ialah unsur pengaloi mikro utama, dengan jumlah kandungan mikroaloi tidak melebihi 0.15%. Struktur mikro ferit dan bainit acicular yang terhasil memberikan keseimbangan kekuatan, keliatan dan kebolehkimpalan yang tidak dapat dipadankan oleh keluli karbon-mangan konvensional pada tahap hasil ini.

Lihat juga: Apakah Perbezaan Antara Paip dan Paip Talian? →

2. Gred & Syarat Penghantaran

API 5L X70 bukan satu produk — ia merangkumi beberapa subgred yang ditentukan oleh  keadaan penghantarannya  (rawatan haba / amalan bergolek) dan  tahap spesifikasi produk . Memahami perbezaan ini adalah penting sebelum mengeluarkan pesanan pembelian.

X70 / L485 (PSL1)

Keadaan penghantaran:   As-rolled (R) atau N
Ujian kesan:   Tidak wajib
Perkhidmatan masam:   Tidak sesuai
Penggunaan biasa:   Di darat, tidak masam, akibat rendah

X70M / L485M (PSL2)

Keadaan penghantaran:   Termomekanikal (TMCP)
Ujian kesan:   CVN wajib
Perkhidmatan masam:   Tidak sesuai (standard)
Penggunaan biasa:   Kebanyakan projek talian utama berdiameter besar

X70Q / L485Q (PSL2)

Keadaan penghantaran:   Dipadamkan & marah (Q&T)
Ujian kesan:   CVN wajib
Perkhidmatan masam:   Tidak sesuai (standard)
Kegunaan biasa:   Paip dinding bertekanan tinggi dan lebih tebal

X70QS / X70MS (PSL2 + Lampiran H)

Syarat penghantaran:   Q&T atau TMCP
Ujian kesan:   CVN + HIC + SSC wajib
Perkhidmatan masam:   Ya — mematuhi Lampiran H
Kegunaan biasa:   Gas masam, H₂S basah, suntikan gas asid
Nota Perolehan — Menentukan Sub-Gred Yang Tepat Pada kebanyakan projek Afrika dan Timur Tengah, pertanyaan hanya nyatakan 'X70 PSL2' tanpa akhiran syarat penghantaran. Dalam amalan, kebanyakan paip LSAW berdiameter besar untuk projek ini dihasilkan sebagai X70M (TMCP). Jika projek anda memerlukan Q&T untuk paip dinding tebal (>25.4 mm), atau pematuhan Annex H perkhidmatan masam, anda mesti menyatakan secara eksplisit X70Q atau X70QS/X70MS dalam MR. Spesifikasi yang tidak jelas adalah punca utama pertikaian pesanan kilang.

3. PSL1 vs PSL2 — Apakah Perubahan?

Tahap Spesifikasi Produk adalah salah satu pilihan yang paling penting dalam mana-mana pesanan paip talian. Untuk X70, PSL2 hampir secara universal dinyatakan pada projek penghantaran utama. Berikut ialah perbandingan langsung perbezaan utama:

Keperluan X70 PSL1 X70 PSL2
Setara karbon (CE IIW ) Tidak dinyatakan Maksimum 0.43 (kimpalan jahitan) / 0.42 (badan paip)
Ujian impak CVN Tidak wajib Wajib (badan + kimpalan + HAZ untuk paip dikimpal)
DWTT (ujian koyakan penurunan berat badan) Tidak diperlukan Diperlukan untuk paip OD ≥ 508 mm (20')
Nisbah hasil/tegangan Tidak terhad Maksimum 0.93
Toleransi dimensi Standard Lebih ketat — cth, toleransi OD ±0.75% lwn ±1.0%
Jahitan kimpalan NDE Asas UT atau RT 100% UT/RT + imbasan laminasi pada plat/gegelung
Kebolehkesanan Nombor haba Kebolehkesanan nombor haba + paip
Pilihan perkhidmatan masam Tidak tersedia X70QS / X70MS (Lampiran H)
Pilihan luar pesisir Tidak tersedia Keperluan tambahan Lampiran J

Untuk bacaan lanjut tentang keperluan PSL: PSL1 vs PSL2 Komposisi Kimia dan Sifat Mekanikal →  dan API 5L PSL1 lwn PSL2 Paip Lancar: Keperluan Teknikal Berbanding →

4. Sifat Kimia & Mekanikal

4.1 Komposisi Kimia (API 5L Edisi ke-46)

Elemen X70 PSL1 Lancar (maks %) X70 PSL1 Dikimpal (maks %) X70 PSL2 Lancar (maks %) X70 PSL2 Dikimpal (maks %)
Karbon (C) 0.28 0.26 0.18 0.18
Mangan (Mn) 1.40 1.40 1.85 1.85
Fosforus (P) 0.030 0.030 0.025 0.025
Sulfur (S) 0.030 0.030 0.015 0.015
Silikon (Si) 0.45 0.45 0.45 0.45
Nb + V + Ti (jumlah aloi mikro) 0.15 0.15 0.15 0.15
CE IIW — — 0.43 maks 0.43 maks
Pcm — — 0.25 maks 0.25 maks

4.2 Sifat Mekanikal

Hartanah X70 PSL1 X70 PSL2 X70QS/MS (Masam, PSL2)
Kekuatan hasil min (SMYS) 485 MPa / 70,300 psi 485 MPa / 70,300 psi 485 MPa / 70,300 psi
Kekuatan hasil maksimum 635 MPa / 92,100 psi 635 MPa / 92,100 psi 635 MPa / 92,100 psi
Kekuatan tegangan min (SMTS) 570 MPa / 82,700 psi 570 MPa / 82,700 psi 570 MPa / 82,700 psi
Nisbah hasil/tegangan (maks) Tidak terhad 0.93 0.93
Pemanjangan min (Af, 50 mm GL) Lihat Jadual API 5L 7 Lihat Jadual API 5L 7 Lihat Jadual API 5L 7
Kekerasan (maks) Tidak dinyatakan Tidak dinyatakan 250 HV10 / 22 HRC
Suhu ujian impak CVN Tidak wajib 0°C standard; lebih rendah setiap Lampiran J untuk luar pesisir 0°C minimum; suhu rendah khusus projek
Kawasan ricih DWTT (OD ≥ 508 mm) — ≥ 85% pada −15°C ≥ 85% pada −15°C
Insight Kejuruteraan — Had Nisbah Y/T Nisbah hasil-ke-tegangan maksimum PSL2 0.93 adalah keperluan yang sering diabaikan tetapi kritikal. Nisbah Y/T yang tinggi bermakna paip mempunyai kapasiti ubah bentuk plastik yang terhad sebelum kegagalan — penting untuk senario pemuatan pergerakan tanah, seismik atau frost heave. Jika laluan anda merentasi tanah yang tidak stabil, sahkan pematuhan Y/T dalam MTR dan pertimbangkan untuk menentukan had khusus projek yang lebih ketat (cth, 0.90 maks).

5. Jenis Pembuatan & Julat Saiz

5.1 Kaedah Pengilangan

Proses OD Julat Ketebalan Dinding Terbaik Untuk
Lancar (SMLS) ½' – 24' (sehingga 610 mm) Sehingga ~65 mm Lubang kecil bertekanan tinggi, sisi luar pesisir, perkhidmatan kritikal
ERW (Kimpalan Rintangan Elektrik) 2' – 24' (sehingga 610 mm) Sehingga ~19 mm Talian pengumpulan, pengagihan tekanan rendah, aplikasi sensitif kos
LSAW / DSAW (Membujur SAW) 16' – 60' (406–1524 mm) 6–60 mm Penghantaran talian utama berdiameter besar, luar pesisir, tekanan tinggi
SSAW / HSAW (Spiral SAW) 16' – 120' (406–3048 mm) 6–25 mm Penghantaran air, gas tekanan rendah, selongsong struktur

Untuk kebanyakan projek talian utama X70 tekanan tinggi (tekanan kendalian > 8 MPa, diameter ≥ 24'),  LSAW ialah pilihan pembuatan yang dominan . Proses lenturan plat JCOE/UOE menyediakan kawalan dimensi yang ketat, kimpalan jahitan panjang penuh UT, dan keupayaan untuk menghasilkan paip dinding berat yang tidak dapat dipadankan oleh SSAW pada kelas tekanan ini.

Bacaan berkaitan: LSAW lwn Seamless untuk Projek X70 Berdiameter Besar → | LSAW vs SSAW: Mana Yang Lebih Baik untuk Talian Tekanan Tinggi? → | LSAW JCOE lwn Spiral Pipe untuk Penaik Bawah Laut →

5.2 Julat Saiz Standard

OD (inci) OD (mm) Julat WT Biasa (mm) Proses Biasa
4' – 16' 114.3 – 406.4 6.0 – 19.1 Lancar / ERW
18' – 24' 457.2 – 609.6 8.0 – 25.4 Lancar / LSAW
26' – 36' 660.4 – 914.4 9.5 – 38.1 LSAW
38' – 48' 965.2 – 1219.2 12.7 – 50.8 LSAW / SSAW
50' – 60' 1270 – 1524 14.3 – 60.0 LSAW

Ketebalan dinding tersuai di luar jadual standard tersedia berdasarkan pesanan untuk dibuat. Hubungi ZC untuk jadual kilang dan kuantiti pesanan minimum pada dimensi bukan standard.

6. Kimpalan & Fabrikasi Padang

Kimia TMCP aloi mikro X70 menjadikannya lebih boleh dikimpal daripada gred Q&T pada tahap hasil yang setanding — tetapi ia menuntut pematuhan ketat kepada prosedur kimpalan yang layak. Pintasan dalam pemilihan prapanas atau boleh guna adalah punca paling biasa keretakan dan pelembutan HAZ pada projek X70.

6.1 Parameter Kimpalan Utama

Keperluan Parameter / Panduan
Piawaian pentadbiran API 1104 (kimpalan lilitan medan); ASME IX (bekas tekanan/paip kemudahan)
Panaskan suhu Biasanya 50–100°C; meningkat kepada 100–150°C untuk WT > 25.4 mm atau dalam keadaan ambien yang sejuk (<5°C)
Kawalan hidrogen Elektrod hidrogen rendah wajib (boleh resapan H₂ ≤ 5 ml/100g logam kimpalan). Bakar dan simpan elektrod mengikut arahan pengilang.
Julat input haba 1.0 – 3.5 kJ/mm untuk gred TMCP. Input haba yang berlebihan merendahkan keliatan HAZ melalui pembentukan zon butiran kasar.
Suhu antara laluan (maks) 250°C. Melebihi ini menyebabkan struktur mikro TMCP dan boleh menyebabkan HAZ menjadi lembut di bawah SMYS.
PWHT Tidak diperlukan untuk gred WT TMCP standard. Diperlukan untuk WT > 38 mm atau setiap spesifikasi projek. Rujuk kilang untuk kesan PWHT pada sifat mekanikal TMCP.
Pencetus kelayakan semula WPS Perubahan dalam pengeluar paip, haba atau kelompok memerlukan kelayakan semula WPS mengikut API 1104 §5.
Titik Kejuruteraan Kritikal — Pelembutan HAZ dalam X70 Pelembutan HAZ TMCP dalam TMCP X70 ialah mod kegagalan sebenar — bukan kebimbangan teori. Struktur mikro TMCP (acicular ferrite / bainite) diperkukuh dengan pemprosesan termomekanikal, bukan dengan mengaloi sahaja. Input haba yang tinggi semasa mengimpal boleh mewujudkan zon lembut dalam HAZ sub-kritikal di mana kekuatan hasil jatuh di bawah paip induk SMYS. Pada projek reka bentuk berasaskan terikan (cth, permafrost, zon seismik), ini adalah keadaan had yang berpotensi. Tentukan had input haba dalam WPS dan memerlukan ujian tegangan dan kekerasan melintang merentas HAZ sebagai sebahagian daripada WPQ.

Bacaan lanjut: Paip Talian X70: Menyelesaikan Masalah Retak Kimpalan Lingkaran dan Pelembutan HAZ → | Ovaliti Paip & Toleransi Hi-Lo dalam Kimpalan Lingkaran Diameter Besar →

7. Perkhidmatan Masam: X70QS & X70MS

Standard API 5L X70 PSL2  tidak sesuai  untuk saluran paip yang membawa H₂S basah — kekuatan tinggi dan kimia aloi mikro mewujudkan kerentanan kepada keretakan tegasan sulfida (SSC) dan keretakan akibat hidrogen (HIC). Perkhidmatan masam memerlukan gred Annex H khusus:  X70QS  (dipadamkan & dibaja) atau  X70MS  (termomekanik terbentuk).

7.1 Ringkasan Keperluan Lampiran H

Keperluan Butiran
Kekerasan maksimum 250 HV10 (22 HRC) — badan paip, kimpalan, HAZ
ujian HIC NACE TM0284 — CLR ≤ 15%, CTR ≤ 5%, CSR ≤ 2% (Penyelesaian A, melainkan projek menyatakan sebaliknya)
ujian SSC Kaedah NACE TM0177 A — tiada keretakan pada 72% SMYS dalam Penyelesaian NACE A
Setara karbon Had CE IIW  dan Pcm yang lebih ketat berbanding PSL2 standard — dipersetujui pada peringkat pesanan
Kandungan sulfur Biasanya ≤ 0.003% (vs 0.015% untuk PSL2 standard) — diperlukan untuk kerentanan HIC yang rendah
Standard rujukan yang mengawal API 5L Lampiran H + NACE MR0175 / ISO 15156-2
Nota Medan — Apabila NACE MR0175 dan API 5L Annex H Conflict NACE MR0175 / ISO 15156-2 menetapkan keperluan bahagian perkhidmatan (syarat pendedahan, had kekerasan, bahan yang boleh diterima). API 5L Annex H menetapkan keperluan pembuatan paip. Mereka saling melengkapi, tidak boleh ditukar ganti. Sesetengah projek menentukan satu tanpa yang lain — sentiasa sahkan kedua-duanya digunakan dalam MR anda dan QCP kilang. Lihat:  Di luar PSL2: Metalurgi Lampiran H untuk Gas Masam →

Berkaitan: API 5L X70 PSL2 untuk Perkhidmatan Masam: NACE MR0175 Technical Deep Dive → | API 5CT lwn NACE MR0175: Keperluan Kekerasan Selongsong Diterangkan →

8. Aplikasi & Contoh Projek

X70 ialah gred pilihan di mana-mana projek memerlukan tekanan operasi tinggi, diameter besar atau persekitaran yang agresif — dan di mana X65 memerlukan dinding tebal yang tidak ekonomik.

Permohonan Biasa OD × WT Gred Mengapa X70?
Penghantaran gas jarak jauh 36'–48' × 14–22 mm X70M PSL2 Penjimatan dinding vs X65; prestasi MAOP > 10 MPa yang terbukti
Aliran air dalam luar pesisir 8'–24' × 20–40 mm X70Q PSL2 + Lampiran J Tekanan luaran yang tinggi, keperluan CVN suhu rendah
Pengumpulan gas masam 6'–16' × 9.5–19 mm X70QS/MS PSL2 Rintangan H₂S + penarafan tekanan tinggi
Saluran paip eksport minyak merentas desa 24'–36' × 12–19 mm X70M PSL2 Penarafan berat-ke-tekanan paip optimum; Piawaian infrastruktur Afrika
Penghantaran campuran hidrogen 24'–48' × 14–25 mm X70M PSL2 + projek SR Rintangan keletihan kitaran tinggi; keliatan patah untuk pengurusan embrittlement H₂
Saluran paip Artik / permafrost 30'–48' × 16–28 mm X70Q PSL2 (−40°C CVN) Keliatan patah yang tinggi pada suhu rendah; keserasian reka bentuk berasaskan terikan
Engineering Insight — X70 vs X65: Persamaan Ketebalan Dinding Untuk OD paip dan tekanan operasi yang sama, X70 membenarkan lebih kurang 7–8% dinding lebih nipis berbanding X65 (485 MPa vs 450 MPa SMYS). Pada projek berdiameter 500 km, 42', perbezaan ini diterjemahkan kepada beribu-ribu tan keluli — dan penjimatan yang besar secara berkadar dalam kos bahan, pengangkutan dan kimpalan medan. Ekonomi secara konsisten mengutamakan X70 untuk sebarang saluran paip penghantaran melebihi ~8 MPa MAOP dan 24' OD. Di bawah ambang ini, premium harga dan kos kelayakan WPS boleh mengatasi penjimatan dinding.

Lihat juga: X70 lwn X65: Kebolehkimpalan & Realiti Kos → | Paip Talian X70 lwn X80: Gred Mana Untuk Dipilih? →

Untuk aplikasi saluran paip hidrogen: Paip Keluli untuk Talian Paip Hidrogen: Gred & Panduan Kimpalan →

Untuk spesifikasi paip dikimpal luar pesisir: Paip Kimpalan Luar Pesisir vs Pesisir: Mengapa LSAW Merupakan Piawaian untuk Persekitaran Marin →

Untuk pemilihan salutan pada projek X70: 3LPE lwn FBE lwn 3LPP: Cara Memilih Salutan Paip Yang Tepat → | Piawaian Salutan 3LPE DIN 30670 →

9. Soalan Lazim

Apakah paip API 5L X70?

API 5L X70 (ISO 3183 L485) ialah gred paip saluran karbon-mangan berkekuatan tinggi dengan kekuatan hasil minimum 485 MPa (70,300 psi). Ia dihasilkan dalam bentuk lancar dan dikimpal (ERW, LSAW, SSAW) kepada dua tahap spesifikasi produk — PSL1 dan PSL2 — dan merupakan gred dominan untuk saluran paip penghantaran minyak dan gas berdiameter besar, tekanan tinggi di seluruh dunia.

Apakah perbezaan antara X70 PSL1 dan PSL2?

PSL2 mengenakan keperluan yang lebih ketat dengan ketara: ujian impak CVN mandatori pada badan paip, kimpalan dan HAZ; Ujian DWTT untuk paip ≥ 508 mm OD; nisbah hasil-kepada-tegangan maksimum 0.93; had setara karbon yang lebih ketat; toleransi dimensi yang lebih ketat; dan kebolehkesanan haba dan paip penuh. PSL2 juga merupakan prasyarat untuk gred perkhidmatan masam (Lampiran H) dan luar pesisir (Lampiran J). PSL1 hanya boleh diterima untuk aplikasi darat yang berakibat rendah dan tidak masam.

Apakah maksud X70M, X70Q dan X70QS?

Akhiran ini menunjukkan keadaan penghantaran. M = proses terkawal termomekanikal (TMCP); Q = dipadamkan dan marah; QS = dipadamkan dan dibakar untuk perkhidmatan masam (Lampiran H); MS = termomekanikal yang dibentuk untuk perkhidmatan masam. Untuk projek talian utama standard, X70M adalah yang paling biasa. Untuk aplikasi dinding tebal atau perkhidmatan masam, nyatakan X70Q atau X70QS/X70MS masing-masing.

Bolehkah paip X70 digunakan dalam perkhidmatan masam (persekitaran H₂S)?

Standard X70 PSL1 dan PSL2 tidak sesuai untuk perkhidmatan H₂S basah. Perkhidmatan masam memerlukan gred Annex H khusus X70QS atau X70MS, yang mengenakan kekerasan maksimum 250 HV10 merentasi badan paip, kimpalan dan HAZ, bersama-sama dengan ujian HIC mandatori (NACE TM0284) dan ujian SSC (NACE TM0177). Kandungan sulfur biasanya dihadkan kepada ≤ 0.003% berbanding had PSL2 standard 0.015%.

Apakah piawaian kimpalan yang digunakan untuk kimpalan lilitan X70?

Kimpalan lilitan medan dikawal oleh API 1104. X70 memerlukan WPS yang berkelayakan menggunakan elektrod hidrogen rendah (≤ 5 ml/100g H₂ boleh resapan), prapanas 50–100°C (lebih tinggi untuk dinding tebal atau cuaca sejuk), dan input haba terkawal untuk mengelakkan pelembutan HAZ. Suhu antara laluan tidak boleh melebihi 250°C. PWHT tidak diperlukan untuk paip TMCP berat standard tetapi harus dinilai untuk ketebalan dinding melebihi 38 mm.

Apakah ISO 3183 bersamaan dengan API 5L X70?

ISO 3183 bersamaan ialah L485. Setara lain ialah EN 10208-2 Gred L485MB (standard Eropah) dan CSA Z245.1 Gred 485 (Kanada). Semua menyatakan kekuatan hasil minimum 485 MPa yang sama tetapi mungkin membawa perbezaan kecil dalam keperluan ujian tambahan. Sahkan kesetaraan dengan kilang sebelum menggantikan di bawah spesifikasi projek yang merujuk satu standard secara khusus.

Sumber API 5L X70 Line Pipe dari ZC Steel Pipe

Paip Keluli ZC mengeluarkan dan mengeksport paip talian API 5L X70 dalam bentuk lancar dan dikimpal — ERW, LSAW dan SSAW — ke PSL1 dan PSL2, termasuk gred Annex H perkhidmatan masam. Kami memegang pensijilan kilang API 5L dan projek bekalan di seluruh Afrika, Timur Tengah dan Amerika Selatan dengan kebolehkesanan penuh MTR dan pemeriksaan pihak ketiga.

Tersedia dengan salutan anti-karat FBE, 3LPE atau 3LPP kepada ISO 21809 / DIN 30670. OD tersuai, ketebalan dinding dan panjang berdasarkan pesanan untuk dibuat.

 mandy. w@zcsteelpipe.com
WhatsApp: +86-139-1579-1813

→ Minta Sebut Harga


Hubungi

Pautan Pantas

Sokongan

Kategori Produk

Hubungi Kami

Tambah: No. 42, Kumpulan 8, Huangke Village, Sunzhuang Street, Hai'an City
Cell/WhatsApp: +86 139-1579-1813
Tinggalkan Mesej
Hubungi Kami
Hak Cipta © 2024 Zhencheng Steel Co.,Ltd. Hak Cipta Terpelihara. Disokong oleh leadong.com